- Má květina se mnou komunikuje !!

21. ledna 2015 v 20:07 | Leonia |  - Řeč rostlin osobně

Pro nikoho z nás snad není ničím novým, že rostliny obecně vnímají naši přítomnost, jde o samozřejmost. Já osobně nemám problém jakoukoli rostlinu pohladit, u kaktusu pochopitelně jednám opatrněji :). Již v dětství mi však utkvělo v paměti, že jsem od různých věkově zralejších lidí slýchávala názory, kdy tvrdili, že s květinami se má mluvit. Pokud jsem však v té době po někom žádala vysvětlení PROČ tomu tak je, vždy se mi dostalo odpovědi ve stylu, já vlastně ani nevím, nebo říká se to... Tak plynul čas a život běžel rychlostí splašeného koně. Jednoho dne mi však přišla odpověď na mou otázku, která se mezitím již dávno rozpustila v prostoru, jako prasklá mýdlová bublina a její zbytky odvál vítr času... Přišla v podstatě mým prostřednictvím, čili jsem si de facto odpověděla sama ...

Už se Vám stalo, že jste se procházeli po lese, nebo Vás ve vašem obydlí, kde máte umístěny květiny jímal pocit, jakoby Vás pozorovaly? Ano, skutečně tomu tak je. Jsou přeci živé, rostou, mění barvu, kvetou, voní, dýchají. Vnímají nás. Co je živé, vnímá. Vnímá okolí, vše, veškerý pohyb, doteky. Tak, jako my.
Někteří lidé mohou cítit, že nám rostlinky naslouchají, vnímají naši přítomnost. "Vědci" tento fakt dokazují mnohdy velmi nesympatickými pokusy, kdy vybranou osobu umístí do místnosti s květinou, na které jsou připojeny vodiče, jež snímají různé energetické výkyvy. Daná osoba má za úkol květině nějakým způsobem ublížit. Po určitém čase osoba znovu vejde do místnosti a skrze tato napojení jsou reakce rostliny na příchozivšího vyhodnocovány. A rostlina na tuto konkrétní osobu pochopitelně velmi silně reaguje! Čili i sami "vědci", kteří si vše potřebují ohmatat na základě těchto pokusů přiznávají, že rostlina konkrétní osobu dokáže rozeznat. Smutným faktem ovšem je, že tuto skutečnost nesvedou? dokázat jinak, než ubližováním. Což je značně úzkoprsé a politování hodné.


Já se ale s Vámi chci podělit o můj další nevšední zážitek,
kdy mi v tomto případě byla dána čest prožít na vlastní kůži komunikaci s květinou:

V jednom z večerů jsem byla mimořádně sama doma. Chvilek, které mohu tímto způsobem a v tichu trávit si velmi vážím. Právě v takovýchto okamžicích k nám totiž přichází spoustu různorodé inspirace. Stávající věta se dá také reprezentovat mým vlastním moudrem: "Ty nejzajímavější okamžiky našeho života vznikají v rytmu ticha..."
Řekla jsem si tedy, že si svou soukromou chvilku ticha zpříjemním a budu relaxovat. Poté jsem se jala přemýšlení nad životem a vším, co na své cestě přináší ...

Po mém boku, kousek od sedačky se hrdě tyčí palma. Zatím není příliš vysoká, čili pokud se k ní při zalévání nahnu, její listy mne šimrají do obličeje. V té chvíli mne napadlo, že rostlinku k sobě na chvíli přivinu. Když máte někoho rádi, děláte to. Rostlina je živá, hezky mi roste, během dne vyrábí kyslík, který mi prospívá a celkově mi svou přítomností dělá radost. Ano, umím se radovat z maličkostí. A květiny tak, jako vše živé jsou naší součástí, jsme Jedno a jako takové je respektuji. Řekla jsem si, že si s ní trochu popovídám, jelikož jsem věděla, že mne bude vnímat. Nečekala jsem významnou odezvu, ale byla jsem si jistá, že tomu co říkám naslouchá. Nepředpokládám, že rozuměla mým slovům, ale mohla vnímat vibrace, které jsem k ní směrovala, a ty byly přátelské. Při "hovoru" jsem byla naprosto otevřená, tedy uvolněná. Sdělovala jsem směrem k ní své pocity, jakoby byla můj dobrý kamarád. Navíc jsem v té chvíli cítila potřebu rostlinu "obejmout". Pokud shodou okolností patříte mezi osoby, jež něco takového čtou poprvé, nedivte se, spoustu lidí objímá rostliny, ikdyž snad spíše vzrostlejší, než jsou květiny. Každopádně, tato skutečnost je přirozená a není ničím novým.
Nějakou dobu jsem tedy k té zelené rostlince hovořila. Poté jsem vstala a věnovala se dalším, rutinním činnostem.
Pokud nyní čekáte sdělení, že na mne z té palmy zamrkal malý trpaslíček a zamával na mne, pak Vás zklamu. Ten večer se nedělo nic zvláštního.
Děj má však pokračování.

Plynuly dny a já jsem v běhu všedních povinností chvilku strávenou ve společnosti květiny odsunula do pozadí.

Následoval další večer, měla jsem chvíli pro sebe, tak jsem se rozhodla vychutnat si ji plnými doušky a rozkošnicky se uvelebila do křesla. Sama jsem sice nebyla, ale v pokoji mi v tuto chvíli společnost nikdo nedělal. A tehdy k tomu došlo.
V oné palmě, která se v tuto chvíli nacházela po mé levici něco "luplo". Tento zvuk byl podobný zvuku lámajícího se jemného stonku. Měla jsem za to, že se uvolnil nějaký list a samovolně upadl na zem. Stejným způsobem, jako nám lidem padají vlasy. Pohyb jsem však neviděla žádný, ani lístek. Zároveň s tímto zvukem se kolem palmy jakoby rozsvítilo, vystřelilo obrovské množství energie, která obalovala celou její korunu, všechny větvičky a listy. Nebyla vidět žádná barva, jas, nic v tomto smyslu. Byla pouze vnímatelná, ovšem velmi silně. Šlo o takový - okem neviditelný záblesk - výboj do prostoru, který trval zhruba jednu vteřinu. Bylo to podobné akci rozsvícení lampičky.
KVĚTINA NA MNE REAGOVALA!!!! Jednalo se o komunikaci. "Přeložila" jsem vibrace této zprávy. Tak, jako lze u jiného člověka z jeho "vyzařování" vycítit, zda je v pohodě, nebo má špatnou náladu, tak lze číst i z vibrace jiné živé bytosti. Jde v podstatě o přirozený jev. Překlad do naší lidské řeči tedy zněl zhruba ve smyslu pozdravu - "Ahoj, tady jsem!!!"

Ikdyž, jak jsem zmínila výše, tato chvíle trvala pouze krátce, silně jsem si uvědomila, že má osoba se během tohoto okamžiku stala tichým svědkem komunikace květiny. Upřímně - je mi velkou ctí, že mohu být prostředníkem, který na své dlani předává poselství života ostatním. Těm, kteří chtějí znát a vědět. Těm, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí, jež nás propojuje, protože nic není odděleno, tvoříme jedno velké, otevřené společentví Jednoty.


Protože až budeme opravdu všichni JEDNOTNÍ, zmizí vše, co narušuje harmonii.
A lidstvo opět nalezne klid v rovnováze ŘÁDU. Ten klid, který hledá tisíce let ...

Pokud umíte měřit energie, nebo je vnímáte, změřte si nyní energii této stránky.
A uzříte, jak je čistá. Protože je psána naprosto otevřeně a upřímně.

Lena
Další příspěvky této kategorie > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §


.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 23. ledna 2015 v 22:23 | Reagovat

Krásně sepsaný článek s příběhem, za který děkuji.
Také rozmlouvám s mými květinami a jsou to nádherné chvíle, kdy s nimi mohu takto být.
Dokážu si i rostlinku uzdravit, pokud mi začne chřadnout. Poradil mi kamarád, že si mám do čisté vody ponořit obě ruce a vložit takto do vody svou energii. Potom touto vodou zalévám nemocnou rostlinku. Opravdu to pomáhá a za pár dní je vše opět v pořádku. Léčí i hudba, to všichni víme, proto k této léčbě přidávám i příjemnou a jemnou hudbu.

2 konspiracni-teoriee konspiracni-teoriee | E-mail | Web | 24. ledna 2015 v 11:01 | Reagovat

To je nádherný článek. :)

3 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 24. ledna 2015 v 20:58 | Reagovat

[1]: Mi říkal kamarád ještě v době, kdy většina lidí u nás neměla ani tušení o energiích, o tom, že jsou rostliny vnímavé a žili v nevědomé mlze své zastřené mysli, že svůj citroník zalévá vodou, do které vkládá svou energii. Pointa je v tom, že jej měl umístěn v předsíni na tmavém místě, a přestože citroníky milují světlo, prospíval skvěle a měl krásné, šťavnaté plody. Před tím, než tento způsob začal aplikovat zmiňoval, že nerodil.

[2]: Jistě, vždyť je psán srdcem ... ;-)

4 Eva Eva | 29. ledna 2015 v 23:00 | Reagovat

Také objímám svoji oblībenou květinku - ibišek, a on se mi odměňuje tīm, že stále/i teď v zimě/ kvete - zkusím ještě dodání té energie - moc děkuji za krásný článek. Eva

5 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 30. ledna 2015 v 18:54 | Reagovat

[4]: Já děkuji za otevřené sdělení.
S květinami je to stejné, jako s námi lidmi. Když nám někdo dá najevo, že nás má rád, jsme pak mnohem spokojenější, v této následnosti pak také zdravější a vitálnější. Vše souvisí se vším.
Krásné dny :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama