- Klíč ke štěstí /3/ - pročistěte tělo od fyzických a mentálních nánosů

4. ledna 2015 v 21:44 | Leonia |  - Kódy a Klíče osobně

V minulých částech jsem Vám podala klíče, jak pročistit své okolí od věcí a energií, které tam nepatří, jelikož svou přítomností brání přirozenému energetickému toku. Pokud jste těmito fázemi prošli, pak již víte, že se nyní cítíte lépe. Dalším důležitým krokem, který Vás přiblíží ke šťastnějšímu, lehčímu životu prožitého v harmonii je > pročistit své tělo. Nejprve vše popíši, a poté pod článkem uvedu, kde je možno najít inspiraci.

Je nutné a tomu přikládám velký důraz, uvědomit si základní skutečnost, kterou stále mnoho lidí podceňuje. A ta zní:

TĚLO JE živoucí substancí, jež je složeno s minerálních látek a pohání jej energie.

Energie ho v podstatě drží pohromadě. Dokud dýcháme pránu-tedy vzduch, dokud myslíme, pak žijeme. Naše tělo je náš nejlepší přítel. Zatímco zavřeme oči a klademe jej ke spánku, ono celou noc pracuje na regeneračních procesech. Pracuje po celou dobu naší existence zde, celá desetiletí. Spočítali jste si, kolik úderů za minutu provede vaše srdce? Spočtěte si, kolik to dělá za den, měsíc, rok, desetiletí... Není dobré si jej za to vážit? Protože, v jakém stavu je naše tělo, v takové kvalitě budeme prožívat život. Tělo je schránka pro naši duši a je našim přítelem po celou dobu naší existence zde. Jestliže máme kupř. ucpaný žlučník, pak dříve, či později může dojít k infarktu, jelikož srdce má proto více práce a je zbytečně zatěžováno > pokud na nějakém místě v těle je něco nepropustné, pak jiný orgán musí vynaložit více práce, aby tento deficit vyrovnal. Je proto VELMI DŮLEŽITÉ udržovat naše tělo v čistotě, aby mu nic nebránilo v jeho práci a správné, otevřené funkci. Já osobně se na procesy čištění mého těla vždy těším, jelikož do této fáze vstupuji s vědomím, že vše dělám pro jeho a následně také pro své dobro.Čím je tedy vhodné začít?
1. Nejprve je zahodno zbavit své fyzické tělo od letitých nánosů ve střevě, způsobených nevhodně kombinovanou stravou, která je špatně trávena, jeho zbytky zalepují střevní klky, a tím celkově zabraňuje kvalitnímu trávení, jelikož jimi střevo nasává živiny do organismu. Pokud tomu brání jejich ucpání, pak můžete jíst kolik chcete a přesto bude vaše tělo trpět určitou podvýživou. Vyčištění střeva považuji jako prioritní, sama jsem tímto procesem prošla a může jej zvládnout každý. Odměnou bude dobrý pocit, více energie a zlepšení kvality pleti.
Poté se člověk zbaví plísní, letitých nánosů v cévách, žlučníku, jater, ledvin, pročistí lymfu... Ucpání těchto tělesných cest, drah a orgánů způsobuje, že tělo nemůže řádně pracovat a rozvádět nejen živiny, ale i provádět cirkulaci krve a samostatný proces samoobnovy a regenerace. Tak je i energeticky podvyživené. A tím velmi trpí, tím také trpíte Vy, jelikož místo toho, aby jste se věnovali svému osobnímu růstu, není Vám dobře a chodíte po doktorech, kteří v mnoha případech mohou jen suše konstatovat, že máte chronický únavový syndrom, nebo, že Vám neumí pomoci. Takový člověk pak připomíná spíše jakousi zpomalenou trosku, zejména v době, kdy věk postupuje kupředu. Vzpomeňte si, kolik energie jste měli, když jste byli dětmi. A kolik jí máte dnes?

2. Emoce mohou léčit, ale také působit destruktivně. Je třeba si uvědomit skutečnost, že veškeré pocity, jako je kupř. zažívání radosti, štěstí, ale i opačně, tedy smutku, pocitu křivdy, zadržovaný vztek atd. jsou formy energie. Vše je energie. Pokud v sobě zadržujeme vztek, pak se tato forma emoce-energie uloží do orgánu, v tomto případě do žlučníku, a zde působí na energetické bázi destruktivně. Nezpracované emoce se rovněž ukládají do částí těla a způsobují v něm bloky. A tyto bloky pak následně způsobují jeho neschopnost "dýchat" energii z Vesmíru. Člověk od Vesmíru není nijak oddělen, naopak je jeho součástí. A není ani žádným pánem tvorstva, jak s oblibou tvrdí. Pánem není nikdo, všichni jsme si rovni. A vše je propojeno se vším. Nic, jako oddělenost neexistuje. Pokud jste vnímaví, můžete zaznamenat i vibrace jiné planety. Na tom není nic zvláštního. Jelikož vše je propojeno se vším... Můžete vnímat, když na Vás někdo myslí. A nejen to ...
Člověk je zářič energie, ve Vesmíru je energie. A pokud naše tělo není schopno dýchat, je unavené, hůře se pak propojuje s energiemi okolí, se kterými je jinak v naprostém souladu. Pak ztrácí své základní schopnosti. Čím čistější a prostší nežádoucích látek máme tělo, tím jsme lehčí, a zároveń tak blíže k získávání přirozeného toku energie z Vesmíru. V této následnosti také budeme vypadat mladě, svěže a s těmito energiemi, jež nás obklopují přirozeně spolupracovat.


Jak se zbavit energetických bloků?
Když si pročistíte fyzické tělo, zároveň se hodně pročistí i energetické bloky. Pokud se totiž tělo pročistí, začne v něm podstatně lépe proudit životodárná energie (světelná energie), a v této následnosti se mnoho takovýchto bloků doslova rozpustí. Začnete více zářit. Protože jste zářič - JSTE ENERGIE. Pak budete čím dál více spokojeni, klidní, tedy ve svém středu. A čím větší spokojenost, tím větší záře, a tím silněji pak probíhá rozpouštění takovýchto bloků.

Naše tělo z hlediska čištění po fyzické, energetické i emocionální stránce velmi dobře reaguje na saunování. Velmi doporučuji. Během saunování se z těla vyplavují toxiny, odpady, jež se naváží na vodu (pocení) a v souvislosti s těmito procesy se také odplaví i energetický odpad, který způsobuje bloky. Po saunování se budete cítit svěže a lehce, jakoby jste mohli létat. Budete se na svět více usmívat a ten Vám bude svůj úsměv vracet. Jelikož platí - Co vysíláš, to přijímáš.
V případě saunování je pochopitelně nutno vzít v potaz Váš celkový zdravotní stav.

Uvolněte své zablokované emoce vypuzením svých pocitů: Mnohým z Vás se jistě nejednou stalo, že jste chtěli vyřknout nějaký názor a neřekli jste jej, měli jste nápad, který jste ale nerealizovali, nebo v sobě máte nastřádáno spoustu emocionálních prožitků, se kterými jste se nikomu nesvěřili. Toto vše ovšem také způsobuje bloky! Je velmi nemoudré, ba dokonce dětinské držet vše v sobě. Dříve, či později Vás nevyřčené zahltí natolik, že v sobě budete mít chaos, budete nervozní, ale nebudete chápat, odkud tyto pocity pramení. Z takového chaosu může dojít i k situaci, že onemocníte, ale příčina bude jedna velká neznámá. Proč myslíte, že je na tomto světě tolik agresivních lidí? Důvodů je více a jedním z nich jsou mimo jiné nevyřčené emoce. Ano, je tomu tak.

A proto - Pusťte je ven!!
- Svěřte se s nimi blízkému člověku, kterému důvěřujete.
- Můžete psát básně, nebo své pocity nakreslit, zazpívat, fantazii se meze nekladou!
- Jinou možností je vést si deníček, kde si vše, co Vás tíží, nebo zkrátka cokoli, co potřebujete sdělit vypište.
- Je možno založit si blog a psát skrze něj.
Důležité je - vypsat VŠE, dostat to ze sebe ven.
A poté, pokud vše vypíšete, uvolníte energie.
Velmi se Vám uleví !!!
A začne k Vám proudit krásná energie tvoření. Nikdy ji nepodceňujte, nemávejte nad ní rukou. Cokoli, co k Vám přijde, vypusťte ven. Pokud tak budete činit vždy, budete se stále více a více napojovat na energii Vesmíru, která je energií tvoření.


Protože VY SAMI JSTE TVOŘITELÉ, TVŮRCI, STVOŘITELÉ.
Rozumíte tomu, co Vám chci říci, že?Krásný den na vlnách tvoření a nadlehčování vašeho Já.

S Láskou k Vám LeoniaObsah tohoto článku bude postupem času doplněn
Klíče ke štěstí - 1. díl > ♫♪♫
Kroky k celkové fyzické očistě těla > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 6. ledna 2015 v 22:51 | Reagovat

Velice si vážím toho daru, který mi byl do vínku dán a to je zdraví. Vše, co mi tělo sděluje, je pro mne důležité. Nikdo nezná mé tělo lépe jako já. A od toho se odvíjí vše, co k životu a zdraví potřebuji. Sama poznám, když si tělo žádá pomoc v podobě očisty, nebo když potřebuje energii. Má intuice mě vede správným směrem a není to těžké si poradit tak, aby tělo bylo opět v harmonii. Potom jsem spokojená i já. Lékařům bych se v dnešní době do péče určitě nesvěřila!

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 7. ledna 2015 v 20:17 | Reagovat

Tak to je skvělé a mám radost, že jste zdravá. Ostatně, jak jste mi psala, pravidelně provádíte různé očistné kůry a tělo Vám tuto "námahu" vrací svou harmonickou funkcí. Zdraví, a to, aby se člověk cítil dobře je velmi důležité.
O lékařích a jejich "péči" vůbec nemá cenu se zmiňovat, snad každý ví své... Ne pro všechny je sice "pacient" pouze číslem, (někteří mají snahu pomoci), ale bývá to vcelku častý jev.
Ovšem vše má své pro i proti, čili pomalu přibývá lidí, kteří se vymaňují z tohoto nefunkčního systému a léčí se sami. Tím se stávají sami sebou a strůjci svého života, neodevzdávají svůj osud do rukou někoho jiného.

A dovolím si poznámku: mezi řádky vašeho komentáře jsem si přečetla, že se u Vás něco změnilo, jakoby jste byla více v harmonii, nebo jde možná i o únavu... (?)
Také styl psaného projevu máte "trochu" jiný. ;-)

3 Jarka Jarka | E-mail | 7. ledna 2015 v 22:10 | Reagovat

Vycítila jste to dobře. Měli jsme s manželem dva dny volna na konci roku a ty jsme prožili v přírodě, která nám hodně dala. Odtud ta harmonie.
Já zase na oplátku dala jí, protože se nemá jen brát, ale musíme i dávat. Vložila jsem na různých místech do země kamínky, které mají svoji energii a také orgonity,do kterých jsem vložila přání k očišťování Matky Přírody. A protože mrzlo, dalo to práci, udělat dolíčky a do nich vložit tyto ,,poklady" .
Ale malinko únava také je a to pracovní.:-)

4 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 7. ledna 2015 v 22:39 | Reagovat

Tak to je krásné, jak milujete přírodu, já Vám za to děkuji ... A příroda to vnímá, však Vy to víte.
Možná jste však s tím vkládáním orgonitů mohli počkat do jara, až bude země i příroda otevřenější a půda měkčí :). (?) Kopání by Vám šlo určitě lehčeji. ;-) Ale pokud tak činíte nyní v zimě, zřejmě k tomu máte důvod ...

Každopádně přeji pěkný a pohodový večer :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama