- Jak lidé vypadají ve skutečnosti - krásný pohled maséra

1. ledna 2015 v 20:49 | Leonia |  - Muž a Žena

Když se rozhlédneme kolem sebe, doslova na každém rohu na nás pomrkávají ženy a dívky z časopisů, kde mají na obličeji, leckdy i na těle naneseny tuny make-upu v takové míře, že se zamyslíte, jak asi ona dotyčná vypadá ve skutečnosti... Mnohé, zejména dívky chtějí vypadat "dokonale" jako ony, a tak tyto umělé produkty konzumní společnosti napodobují. Pokud se jim to však nedaří, mají z tohoto zdánlivého nezdaru silné deprese a své tělo, nebo tvář přestávají mít rády. V podstatě se dá říci, že odmítají samy sebe, svou přirozenost. Tím se chytly do pasti, kterou jim připravil tento umělý, iluzorní svět. Já Vám dnes chci předvést pohled maséra, který své práci rozumí a ví, jak lidské tělo vypadá ve skutečnosti. Odpočiňte si při procházení následujících řádků, které Vám ukáží, jak vypadá opravdový svět ...

Jmenuji se Dale Favier a jako masér pracují už spoustu let. Jelikož se přede mnou vy lidé svlékáte každý den, vím už předem, jak budete vypadat pod oblečením. Stačí mi zběžný pohled, abych si vás představil u sebe na stole ...

Můžeme začít tím, jak nevypadá nikdo: neexistují lidé podobní obrázku v časopise, nebo filmovému záběru. Dokonce ani modelky tak nevypadají. Prostě nikdo. Hubení lidé vypadají trošku kostnatě, jakoby v nich bylo něco nedokončeného, a to působí velmi přitažlivě. Nemají však krásná kulatá prsa a hladký oblý zadek. Jestli máte pěkná kulatá ňadra a zadeček, budete určitě mít i pěkné kulaté bříško a oblá stehna. Jinak to nebývá. (A to je taky velmi přitažlivé).


Ženy mají celulitidu. Všechny. Ty důlečky jsou velmi roztomilé. Není to vůbec žádný defekt, žádný zdravotní problém. Je to přírodní důkaz toho, že nejste zpracována Photoshopem.
Muži mají ošklivé zadky. Samozřejmě, že většina mých klientek jsou ženy, ale někdy přece jen vidím mužský zadek a říkám si: "no teda… a to je všechno?" Jsou vyzáblé a nepevné a musíte na ně vyvíjet mnohem menší tlak, jinak je to lidem nepříjemné.

Dospělí lidé se scvrkávají. Bez ohledu na to, jací jsou sportovci. Každých deset let jste o něco více scvrklí. A všechny tkáně jsou povislé. Objevují se vrásky. Nechápu, kdo si vymyslel, že vrásky mají jenom staří lidé. Jakmile dospějete, začínají se objevovat vrásky a s věkem se to stále zrychluje. Přece chceme prožít dlouhý život, ne?

Každý člověk vypadá na masérském stole moc pěkně. To je pravidlo, které nemá vyjímky. Po prvním těžkém vydechnutí, s první úlevnou myšlenkou: "Už nemusím držet figuru, už jsem v bezpečí", začíná každý člověk svítit, zářit. Po několika minutách vydává celé jeho tělo záři. Ta naplňuje místnost, prohřívá ji a zároveň naplňuje maséra.

Říká se, že maséři jsou starostliví lidé. Myslím, že to tak je. Líbí se nám starat se o druhé, rádi o ně pečujeme a obvykle jsme také velmi citliví. Ale abych se vám přiznal: já masáže dělám kvůli tomu záření.
Řeknu vám, jak lidi ve skutečnosti vypadají: jsou podobni plamenům ohně. Nebo hvězdám na čisté obloze někde nad divočinou.Jak se uměle upravují modelky > ♫♪♫
.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama