- Aktuálně: na Zemi se opět změnila energie - stoupáme !!

8. ledna 2015 v 21:07 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Jsem opět zde s aktuální zprávičkou. Ve středu, tedy 7. 1. 2015 došlo k další změně v energetickém vyzařování Země!! Okolí Země se jeví jako ČISTŠÍ, má teplejší vibrace. Je to velmi zvláštní a zajímavý stav!!! Vstupujeme/te do nového/jiného vesmírného rozměru vážení... A ke slovu se také dostává Láska. Vše ovšem také záleží na Vás, jak budete vnímat hlas Země a nakolik budete ochotni pomáhat při procesu odstraňování jejího znečištění. Ruku musí přiložit každý, kdo Zemi obývá, využívá její existenci, čili všichni. Tato má slova klepou na monitor Tobě čtenáři, který právě čteš stávající řádky. Brobuď už se konečně !!!

Ke změně došlo v klidu, velmi potichu, bez předchozích vibračních otřesů. Jako bychom se náhle, z vteřiny na vteřinu ocitli "jinde", než jsme byli doposud. Něco obdobného již proběhlo a zmíněnou situaci popisuji v ►tomto článku◄, konkrétní pasáž "Naše planeta má dvojče".


Jak můžete tuto změnu vnímat Vy? Zde záleží, nakolik jste si brali k srdci rady ohledně čištění těla a jiných záležitostí, či nakolik jste se na základě své vlastní intuice snažili dávat sami sebe do souladu.


NYNÍ se na naší Zemi v podstatě nachází několik vibračních typů lidí, z nichž v této chvíli uvedu pouze dva základní:

1. Lidé, kteří jsou již natolik tělesně i duševně čistí, že se napojují na vibrace planety Země, které jsou lehké a dá se říci, že jdou do Světla. Tedy nadlehčují se - jejich život bude plynout ve větším souladu s nimi samými. Začínají se otevírat a chápat svou roli Tvůrce.
Tito lidé se nyní cítí uvolněněji, ve svém středu mohou vnímat Mír a klid. Jejich energetický potenciál vzroste, nejsou tolik unavení a jejich myšlenky budou plynout naprosto volně, nikde nic nebude drhnout. Zároveň se mohou cítit velmi lehce, jakoby se jejich tělo mělo každou chvíli vznést.
2. U těchto osob ještě není vše hotovo, mají v sobě zmatek, neví kudy kam, jak si dát do pořádku svůj život. Zde také může dojít k určitému zhoršení fyzického stavu, zdraví. Jejich fyzické tělo dává najevo, že nejdou správným směrem, stále se odklánějí od své přirozenosti. Zde je nutno více pracovat na pročišťovacích procesech a odstraňování jak fyzických-hmotných, tak mentálních nánosů. Kontrolovat své emoce, tedy nebýt jejich obětí, ale ovládnout je, být s nimi v souladu, nenechat se vyprovokovat druhými, být více sám sebou, ve svém středu.

Mnozí z Vás také budete vnímat točení hlavy, výkyvy vyšeho pole z normy. Tento stav časem odezní.
Ještě jedna poznámka - mnozí z Vás, nezávisle na tom, zda patříte do 1., či 2. skupiny budete inklinovat k potřebě více odpočívat, spát. I 1. skupina, u které vzroste energie tyto stavy může čas od času zaznamenávat. Je opravdu důležité se v současnosti nepřepínat a respektovat hlas svého těla. Potřeba většího odpočinku je v pořádku, dochází k dolaďování hmotného těla z novými vibracemi Země a energií, které k nám přicházejí z Vesmíru.

Dále - NĚCO JE VE VZDUCHU. Tyto energie a celkové dění ve světě i u nás budou nějakým způsobem pokračovat. Já sama jsme zvědavá, kam to povede ...

Také není vyloučeno, že v okolí naší planety se nachází "návštěva" z jiné civilizace. Nemusí se jednat přímo o bytůstky s anténkama, jak jsou tyto někdy vtipně popisovány. Může jít i o energii zaslanou z Vesmíru, která naši planetu nyní obklopuje ve větší míře, než bývá obvyklé.
Připadám si tak trochu, jako na Titanicu... "Plujeme" Vesmírem... Narazíme na "ledovec"? Nebo se mu vyhneme. Pravděpodobně ve vašich hlavičkách nyní vyvstala otázka, proč zrovna Titanic. Jedná se o jisté indicie, konkrétní a přímou odpověď nyní nemám k dispozici. Uvidíme, čas ukáže. Ale mám dojem, že se budeme hodně "houpat".


Vysílám přátelskou myšlenku všem

LenaUvedená píseň není z Avatara, ale dotváří atmosféru článku
Další příspěvky této kategorie > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §


.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 9. ledna 2015 v 14:18 | Reagovat

Já to cítila tak, že v pondělí v ranních hodinách nastal úplněk. Přesně tedy v 5:53 hodin. Při ranní cestě do práce v tuto hodinu bylo ,, cítit" všude okolo ,, to zvláštní" . Nedokáži to přesně popsat, pocity byly a jsou ve mně.
Cestou jsem se dívala nahoru na Měsíc a bylo to něco úžasného - ta veliká síla byla cítit všude kolem. Jen mě mrzelo, že lidé šli s hlavou sklopenou a nikoho jsem neviděla, že by se podíval tam nahoru na tu krásu!
Od pondělí cítím, že vibrace jsou jiné než tomu bylo dříve. Ve středu a čtvrtek se moje prociťování vystupňovalo a je to krásné.
Pěkný článek, s pěkným videjkem a já opět děkuji!

2 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 11. ledna 2015 v 0:40 | Reagovat

Paní Jaroslavo, mám pro Vás "vzkaz", nakolik si jej vezmete k srdci je již pouze a jen na Vás: Nyní svou pozornost neobracejte k tomu, co Vás odvádí od vašeho Já, jelikož Vás to rozptyluje. Rozptyluje to i vaši energii, která se nyní směruje do vašeho středu, aby jste byla stále více sama sebou. Jelikož být sám sebou je klíč k napojení na štěstí.
Tedy, nehleďte nyní na lidi, kteří si nevšímají věcí kolem sebe (viz váš komentář, nemusí Vás to mrzet, oni se probudí) a svou pozornost soustřeďujte na svou cestu, na přítomnost, na uskutečňování svých plánů a cílů.

Tolik ode mne. ;-) Leonia

3 Jarka Jarka | E-mail | 11. ledna 2015 v 0:53 | Reagovat

Děkuji Vám za pěkná slova a za ,, vzkaz".
K srdci si ho určitě vezmu :-)
Krásnou dobrou noc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama