- Sušené slzy emocí pod mikroskopem

1. prosince 2014 v 15:23 | Leonia |  - Substanc Voda

Pan Rose-Lynn Fisher zhruba v roce 2009 údajně započal projekt zvaný Topografie slz, kde předkládá snímky sušených slz pořízených pod hledáčkem mikroskopu. Zmiňuje, že tento projekt započal v době svých osobních změn. Jednoho dne přemýšlel, zda jeho slzy smutku budou pod mikroskopem vypadat jinak, než slzy radosti a rozhodl se je prozkoumat zblízka. O několik let později k tomuto bádání přidal také slzy, které byly vyprodukovány kupř. pod emocí odmítnutí, smíchu, zívání, nebo slzy, jež byly vyprodukovány díky silnému dráždivému odéru, jež vydává cibule při krájení.


Leonia - autorka stránek: K tomuto tématu mám osobní poznámku >
Slzy vnímám jako hmotnou energii-esenci, která z těla vyplavuje látky, jež jsou vyprodukovány emocemi. Tedy stručně řečeno - pokud jsme kupříkladu smutní, naše tělo (orgány) vyprodukovává/jí jiné látky, než pokud nám z očí kanou slzy vyprodukované na základě emocí radosti. Z tohoto závěru tedy následně vyplývá, že, pokud slza uschne - voda, tedy vodič, jež látku napomohl z těla vyplavit se vstřebá do prostoru a po těchto látkách zůstanou mikroskopické stopy, jež jsou fyzicky měřitelné.
Co se týče slz vyprodukovaných na základě dráždivé esence látek z cibule, pak i zde je po vypaření vody možno naměřit látku, jež tato obsahuje. V tomto případě však voda, jakožto čistič nevyplavovala látky zevnitř těla, nýbrž zabránila, aby se nedostaly dovnitř, tedy pohltila, nasákla na svou strukturu dráždivou esenci cibule. Její zbytky je poté možno naměřit pod mikroskopem.


Přikládám některé vzorky zmíněných fotografií, které v mnohém vyjadřují až nápadnou podobnost se snímky pořízenými satelity, jež fotografují naši Zemi.
Slzy ukončení a nového počátku

Slzy změny

Slzy smíchu

Slzy smutku

Slzy vyprodukované při krájení cibulePan Fisher je rovněž autorem fotografií částí včelího těla pořízených pod mikroskopem, kde mimo jiné sám popisuje.
"Když jsem se pod mikroskopem poprvé podíval do oka včely, byl jsem ohromen, že vidím pole šestiúhelníků, stejných, jako včelí plástve. Přemýšlel jsem, je to náhoda, nebo stopa? Je to prosté, že tvary šestiúhelníků jsou v přírodě všudy přítomné ... " více nížePramen k článku - částečně v cz > ZDE
Foto včelích těl pod mikroskopem a komentář autora > ZDE
Zlatý řez v přírodě, Fibonacciho posloupnost > ZDE
Další články kategorie Substanc Voda > ♫♪♫

.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama