- Aktuálně > Země se otřásla, vidím světelnou záři

3. prosince 2014 v 17:37 | autorka stránek: Leonia |  - Nové frekvence Země osobně

Dnes byly v prostoru Země silně vnímatelné vibrace otřesu, které rezonovaly celou naší planetou. Navíc byla také zaznamenatelná jakási podoba záře, jejíž obraz vypadal velmi obdobně, jako světlo, jež vydává klasické domácí svítidlo typu zářivka.
Jak takovéto vibrace probíhají mohu přiblížit na zcela jednoduchém příkladu: pokud nějakým předmětem silou bouchnete kupř. do kovového zvonu, vznikne rezonance, která rozvibruje nejen část zvonu, do které bylo bouchnuto, nýbrž projde jím celým. Totéž se děje s naší planetou, jelikož stejně, jako onen zvon má uvnitř prostor, jenž má menší hustotu (určitá dutost), navíc má kulatý tvar, což proudění vibrace ve tvárných vlnách zesiluje.


Zhruba po hodině mého záznamu vibrace tohoto otřesu různá média hlásila dvě zprávy, dle kterých je možno předpokládat, že tyto jsou příčinou oné události.

Jednak v muničním skladu ve Vrběticích dle údajů médií vznikla silná, neřízená exploze, kde se v současné chvíli pohybuje na 100 policistů, 60 vojáků, včetně různé techniky, čili se bezesporu nejedná o zanedbatelnou maličkost.

Další zprávou je nehoda na Ukrajině, kdy v Záporožské jaderné elektrárně došlo k nehodě v podobě výpadku 3. bloku, ve kterém je reaktor. Agentura Interfax-Ukrajina uvedla, že blok byl odpojen již 28. listopadu, kdy na síť měl být napojen tento pátek. Podle ní postihl výpadek třetí blok elektrárny, ve kterém je reaktor o výkonu 1000 MW.

Každopádně, ve vzduchu se mi něco nezdá, nijak valně mi "nesedí", navíc mám pocit, jakoby v prostoru naší Země vznikla jakási energetická "tma".

Mé doporučení
Vzhledem ke složení obsahu vzduchu, což může být způsobeno oním výbuchem, kdy se částečky následně vzniknuvšího prachu a sloučenin rozprostřely nad větší částí prostoru naší republiky, v těchto dnech rozhodně vynechte tzv. zdravotní procházky, běh a obdobné aktivity, které obvykle provozujete na "čerstvém" vzduchu pro své zdraví. Vzduch dnešního dne, i dnů následujících nebude tak zdravý, jak si myslíte, ať říká kdokoli, cokoli. A přijde mi, že toto je jen začátek, tedy v překladu, zmíněné události budou mít nějaké pokračování ...


5., 6.12. 2014 - Hlášena silná smogová situace v oblasti Ostravy, Opavska, na Novojičínsku apd. Každopádně, já "vidím" nevhodný vzduch na mnohem více místech a nemusí se jednat přímo o klasický smog.

5.12. - Lidé evakuovaní z obcí Haluzice a Lipová se mohli po jedné hodině odpoledne vrátit domů. Večer je ale policisté začali znovu evakuovat. Policie uvedla, že v areálu je jedna z budov poškozená. Oznámila, že v sobotu budou evakuovány ještě obce Vlachovice a Vrbětice, bývalá zbrojovka Vlárské strojírny a vlaková stanice Bohuslavice nad Vláří. > ČTK

29.12. - V ruském tisku zveřejněna alarmující zpráva o zvýšené radiaci v oblasti Záporožské elektrárny. Lze naměřit mnohonásobné překročení limitu radiace. Více > http://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/28-12-2014/1241995-ukraine-0/


Loučí se s Vámi ta, jež nad Vámi bdí dnem i nocí.Další články kategorie aktuální restart Země > ZDE
§ Prvotní autorská práva článku mimo krátkých zdrojů z médií
Živá Voda Lena §


.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama