- Aktuálně > Slyším hlas Země - nabývá na síle !!!

8. prosince 2014 v 16:45 | Leonia |  - Nové frekvence Země osobně

Dnes jsem opět zde s velmi aktuální zprávou o stavu vibrací všeho změnového dění kolem nás i v nás. Velmi silně slyším hlas-vibrace energie naší živé planety. A je stále silněji vnímatelný.

Vše kolem nás vibruje, srdce Země tluče jako o závod. Jen doufám, že nepůjde o planetární infarkt! Ostatně sami můžete sledovat veškeré dění, jež nyní v rámci celého světa probíhá... Současná situace není dána jen tím, že lidé již mají všeho dost, ale především skutečností, že Země se otevřela, jak Vám ostatně popisuji již po delší dobu. A buňky člověka na tuto akci přirozeně reagují následnou reakcí.


Zde také záleží na vůli lidstva, zdali se při déle trvajících nezdarech stáhnou, sklopí uši a vzdají svůj boj, tak, jako tomu bývalo "vždy" v minulosti, nebo se konečně stanou Lidmi. A nemějte obavu, že vše sleduji pouze ze zákulisí, já rozhodně nezůstávám bokem, nikdy.


Pokud mohu doporučit a doposud jste tak neučinili >
> rozhodně není od věci zásobit svou domácnost o trvanlivé potraviny a vodu, ikdyby měla být jen balená, je sice méně živá, ale přesto jde o tekutinu, kterou naše tělo zatím potřebuje.
> dále cvičte - energetické cviky, jako je např. Pozdrav Slunci apd. Váš organismus se po energetické stránce posílí, budete více v rovnováze sami se sebou, méně nervozní, jelikož dříve, či později můžete zaznamenávat nárůst celkové nervozity. Je to dáno celkovou situací, kdy nervozita, nespokojenost atd. má vzrůstající tendenci, čili vaše tělo na tyto vibrace přirozeně reaguje, zkrátka je vnímá. Každý pocit, ať příjemný-nepříjemný je vibrační forma energie, která není omezena hmotou, čili se dostává do prostoru a je vnímatelná.
> Tento bod opakuji velmi často - čistěte svá těla, konzumujte více živých potravin, nebo také může dojít k situaci, že časoprostorové změny vaše zanesené tělo nebude stíhat a Vy budete stále více neklidní. A v této následnosti se budete hůře vyrovnávat se záležitostmi, které k Vám budou ve vašem životě přicházet.Pro tuto chvili je to ode mne vše.

Loučí se Leonia


Síla lidstva je v JEDNOTĚ - síla myšlenky > ZDE
Další články kategorie Aktuální restart Země a lidstva > ZDE
Zlatý řez v přírodě, Fibonacciho posloupnost > ZDE
Vzkaz zástupce přírodních národů lidstvu > ZDE
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama