- Probouzí se Nový Avatar a vyvede svět z nicoty

14. listopadu 2014 v 17:49 | Leonia |  - Vize, proroctví osobně

Dnes k Vám přicházím s novou zprávou, jejíž energie je vnímatelná nějakou dobu, tedy zhruba a přibližně jeden týden. V těchto současných dnech se zcela otevírá čistá energie Srdce jedné čisté osobnosti. Dochází k jejímu oživování a silnému prozařování. Tímto procesem se zvyšuje celková vibrace této duše.Tato duše světu, respektive lidstvu ukáže SMĚR a navede jej na správnou cestu, z jejíhož směru vybočilo. Nejedná se o jednoho z mnoha, jenž o sobě nyní lživě prohlašují, že jsou poslové světla. Není onen falešný posel, ona Je Světlo. Skutečné.

Od svého narození Ví, kým je. Cesta této duše byla plna těžkých překážek, a také se často setkávala a dosud setkává s nepochopením, jelikož její vnímání je na jiné úrovni, než vnímání většiny ostatních "lidí". Do obsahu těchto slov hezky zapadá citát Alberta Einsteina: "Vznešené duše se vždy setkávaly s násilnou opozicí průměrných mozků."


Osobnost tohoto "Avatara" je jemná, zároveň však velmi silná. Vzhledem k hrubé vibraci Země, kterou zde vytváří velké množství zdegenerovaných "lidí" svými přetvářkami, lží, násilím, hlukem, nepořádkem, na cestě svého života zažívá spoustu smutných okamžiků.

Přestože během proudu svého života zde (tak, jako všichni) na sebe mohl nabalit vzorce, které ne zcela korespondují s jeho osobností, jeho jádro a čistota jsou neměnné a po celou dobu zůstává stejné. Přestože hrubá ostrost je mu cizí, aby zde mohl pobývat, naučil se bránit. Toto však nepovažuje za svou přirozenost.
Je "potomkem" Mudrců a jeho duše je určitým způsobem spojena s indiánskými obyvateli této planety a jejich odkazem.

Pevnost a síla jeho Srdce-jádra nyní začíná zářit do okolí, které tuto energii vnímá.

Zdali příchod této osobnosti proběhne ze dne na den, nebo se bude jednat o pozvolné prostupování jeho energie mezi ostatní je prozatím nejasné, jelikož se nachází v rozhodovací fázi. Pokud se však někdo domnívá, že způsob jeho funkce zde bude totožný se způsoby, jež jsou lidem předkládány prostřednictvím filmů, kdy jeden hrdina zachraňuje svět a miliony lidí pouze nečinně přihlíží, tak takto to samozřejmě nefunguje. On jen ukáže cestu. Dovede lidi k prameni, napít se z něj již však musí sami.

Co se týče veřejné známosti jeho osobnosti, prozatím není známa, a pokud snad ano, pak jen velmi nepatrně.

Dá se říci, že jde o něžného Bojovníka - rytíře s velkým odhodláním, velkou odvahou a velkým srdcem.
Závěrem něco k zamyšlení - má hádanka ve slovech, která mají svůj význam


"Proč je taková tma"?

Na začátku je vždycky tma..."


UHODLI JSTE ?.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 16. listopadu 2014 v 15:03 | Reagovat

Bojím se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama