- Experiment míry lhostejnosti lidí - pěkné

20. listopadu 2014 v 17:00 | Lena |  - Pěkná videa pro Vás

Nedávno jsem byla svědkem nelichotivé situace pro lidský charakter. Jedna postarší dáma upadla na chodníku a přese všechnu snahu se jí nepodařilo vstát. Byla jsem úctyhodně vzdálena čili, než bych se k té nešťastnici dostala, abych pomohla by trvalo hodnou chvíli. Kolem chodili lidé a věřte nevěřte, trvalo zhruba 30 dlouhých sekund, než se konečně někdo rozhodl pomoci. Vskutku nevídané.

Tato událost mi připomněla vtípek, v jehož ději se baví dva známí. Jeden říká: "Čoveče, včera jsem spadl na zem a nemohl vstát. Ale lidi, co chodili kolem byli hodní. Na mou duši, nikdo na mne nešláp, všichni mě obcházeli..."

Mám pro Vás zdokumentovaný experimet, kde se rozhodlo vyzkoušet míru lhostejnosti ostatních. Hošan bez bundy na autobusové zastávce. Kolik lidí si všimne a pomůže?Milé že?
Jsem ráda, že jsou mezi námi ještě Lidé, kteří nemyslí pouze na sebe a jsou ochotni podat pomocnou ruku.
Krásný den všem ze ♥ přeje Leonia

Další příspěvky kategorie Pěkná videa > ZDE
.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 21. listopadu 2014 v 21:55 | Reagovat

Krásné video a jsem ráda, že lidé ještě stále dokáží vnímat a pomohou.
Na druhou stranu je mi líto paní v psaném příběhu. Asi nebude mít pěkné vzpomínky, ale doufám, že to byl vyjímečný případ. Já mám naštěstí jiné zkušenosti, že lidé pomohli. Ono hodně záleží i na tom, v jakém městě lidé žijí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama