- Prostor Země - Vesmír se otevírá novému typu komunikace !!

17. října 2014 v 17:31 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Dnešním dnem pokračuji v souboru zpráv aktuálního dění v rámci proměny, která na naší Zemi probíhá již několik let. Proces o kterém budu psát dnes sleduji již několik týdnů a v posledních dnech cítím, že je čas vpustit jeho další popis mezi ty, jež tyto důležité střípky, které tvoří ucelenost, dávají stále větší smysl a ŘÁD zajímají.

Slovo Řád zdůrazňuji, jelikož v posledních několika týdnech skutečně zaznamenávám větší ucelenost ve vibračních vzorcích, informacích a vše, co přichází mi do sebe stále více a přesněji zapadá. Jako střípky, jež mozaiku vibrací zpráv pomalu, kousek po kousku dotváří a s každou novou částí vytváří ucelený soulad, jež se svým vyzařováním přibližuje přirozenému rytmu současného stavu Vesmíru. A v souvislosti se všemi těmito procesy skutečně vytváří Řád. Já osobně Vám opravdu vřele doporučuji přečíst si články z této konkrétní kategorie od počátku. Zajímají-li Vás současné probíhající děje, získáte díky tomu větší rozhled a budete více v obraze.

Naše Země, tedy hmota, na níž žijeme je "obstoupena" i nehmotnými, informačními prostory, jež lze vnímat, jako kruhovité tvary. Některé z nich jsou umístěny nad sebou, tedy se nachází jeden nad druhým, navrstveny na sebe.


Tento typ vrstvení se dá uvést na názorném příkladu:
Dá se přirovnat ke známé hračce zvané ruská "matrjoška". Jistě znáte. Jde o malé dřevěné panenky, z nichž jedna, ta nejmenší je vyrobena z celistvého kusu dřeva, ostatní jsou větší, uvnitř vydlabány, tedy duté a skládají se ze dvou částí tak, aby do každé z nich mohla být vložena menší. Vkládají se jedna do druhé. Nejmenší se schová do nitra větší, uzavře se a ta je opět vložena do větší, než je ta stávající. Na tomto principu je možno pokračovat, dokud všechny Matrjošky nejsou uschovány do jedné, tedy té největší.
Pokud si tedy představíte tento princip, kdy je jedna část vložena do druhé, pak si tuto představu přeložte do obrazce naší planety, která se na tomto příkladu nachází uprostřed, jakožto hmotná složka a kolem ní se rozprostírají kruhovité prostory nehmotného charakteru. Ty jsou navstveny jeden na druhý a nejsou viditelné klasickým smyslem oka. Mají různé funkce, jedna z nich plní funkci na bázi informačního pole.
A právě tyto nehmotné prostory se v těchto týdnech, dnech k sobě určitou formou ještě více přibližují, svým způsobem jaksi prostupují jedna skrze druhou. Z hlediska tohoto procesu také "vidím" nějakou složku z Vesmíru, která se na této fázi také podílí.

A pokračuji dále. Díky prolínání těchto prostorů dochází k jejich ucelení a ukotvení do neměnné pozice. Jakoby se zavřely dveře a zapadl zámek. "Slyším" to až zde.
A právě toto ukotvení umožní otevření brány, či jednodušeji řečeno prostoru, skrze který bude možno podstatně lépe komunikovat novými, přesněji původními jazyky - tedy druhy komunikace. Jako když vyrobíte trubku, s níž posléze propojíte dvě vodní nádrže, jež byly po dlouhou dobu odděleny. Po jejich propojení onou trubkou skrze ně bude bez problému proudit voda, z jedné do druhé a opačně, což doposud nebylo možné. V našem - nehmotném případě se v podstatě tento nehmotný, informační prostor pročistí a skrze něj vše půjde snadněji, než doposud. Nejedná se pouze o čtení myšlenky, tedy telepatii, ale i o jiný druh komunikace, který jsem zachytila, vyzkoušela a rozhodně o tom napíši v dalším námětu. Možná budu první, kdo se tohoto druhu komunikace dotkl a představí jej ... (?) Kdo ví.

-

A malá poznámka závěrem: Velmi ocením, pokud se mnou konečně začnete prostřednictvím komentářů, nebo alespoň hodnocení mých článků komunikovat. Nyní hovořím zejména k Vám, stálým čtenářům, kteří mé stránky navštěvujete a mé nejnovější články čtete pravidelně. Vím přesně kolik Vás je a jde o slušný počet. Projevte se konečně, je opravdu na čase. Nebo chcete i nadále jen hrát mrtvé brouky a mlčet?? :) Děkuji !!
S upřímnými pozdravy se tedy pro dnešek loučím.

LeoniaPřenos a zhmotnění myšlenky na záznamové médium > ZDE
Další články kategorie Aktuální restart Země a lidstva > ZDE
§ Prvotní autorská práva článku Živá Voda Lena §


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 17. října 2014 v 22:33 | Reagovat

Já za sebe mohu napsat, že ,,něco" se děje. V přírodě se člověk dozví nejvíce a já se stále učím od Matky Země.
Během léta a nyní také , při toulkách přírodou mi byly naznačené nějaké indicie . Příroda se projevuje jinak, do tohu určité zvuky a jako by hlasy odněkud....Mělo by vše do sebe zapadat , ale já se přiznám , že ne vše je mi zcela jasné . Ale jsem v klidu . Myslím si , že vše se dozvím v pravý čas . Důležité je se toho nebát a přijímat vše s klidem a nechat hovořit své srdce .

2 Jarka Jarka | E-mail | 20. října 2014 v 10:43 | Reagovat

Krásný podzimní den přeji všem návštěvníkům těchto krásných stránek. Přečetla jsem si vzkaz v dolním znění tohoto článku a hodně jsem se nad ním zamyslela.
Lena nás prosí o komentáře , hodnocení , diskusi . Proč se nikdo neozývá-říkám si , že to snad ani není možné. Kolikrát jsem se dívala na nesmyslné diskuse na internetu , nemělo to hlavu ani patu . A tady nikdo!!?
Já se snažím pod každý článek napsat pár vět , nebo aspoň ohodnotit. Jsem tady sama? Tomu nevěřím. Lidičky pojďte psát , diskutovat. Je toho tolik!!!
Děkuji za sebe i za Lenu a doufám, že se najde někdo, kdo se připojí se svými názory.
Krásné podzimní dny!

3 Olga Olga | E-mail | 14. ledna 2015 v 10:40 | Reagovat

Zdravím všechny, kteří čtou tyto úžasné stránky. Přemýšlela jsem nad komentářem z 20.října 2014 a došlo mi, že se lidé stále bojí mluvit a jakkoli vyjadřovat o těchto důležitých věcech v našem životě, protože je ještě stále ovládá strach přiznat si pravdu. Všichni víme, že se to děje, ale ještě nám něco v nás brání to přijmout, i když cítíme, že to tak je.
Proto všem ze srdce přeji, aby se přestali sami se sebou prát a přijali to co cítí, aby mohli být sami sebou a začali šířit tuto pravdu.
S láskou Olga :-)

4 Leonia - Živá Voda Leonia - Živá Voda | 20. ledna 2015 v 22:25 | Reagovat

Lena ani tak neprosí, Lena se spíše diví a nechápe. Lena "lidem?" a jejich chování "nerozumí" ... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama