- Jak se hravě stát milionářem - návod pro každého

24. října 2014 v 16:23 | Lena |  - Chilli humor osobní

Ó, jak jsem "pyšná" na to, že jsem Češka. Komu z Vás můj tón zní mírně sarkasticky, pak jeho uši slyší správně. Ano, jsou vyjímky, čas od času na své češství opravdu patřičně pyšná jsem. Asi tak jednou za "10 let". Když potkám slušného, poctivého, přirozeně inteligentního člověka na úrovni, který, pokud je například k tomu všemu i bohatý, své jmění nabyl normálním způsobem, čili poctivě. Nebo, když potkám člověka, který pro někoho udělá něco hezkého, nebo část svého volného času věnuje konání dobra pro druhé. Prostě jen tak. Nebo ve chvíli, kdy se dozvím o člověku, který tento svět obohatil vynálezem, jež je svým uvedením do činnosti prospěšný všem.

Jsem hrdá Češka, ale za Čechy, své spoluobčany se často stydím. A pokud tváří v tvář potkám člověka, který je skutečným Člověkem, jsem v takovéto chvíli pyšná na to, že jsem Člověk. Tak, jako on.

Ovšem, co se to prosím v poslední době děje?? Přibývají mezi námi tvorové, jež vydělávají na druhých a výší svého jmění se blíží, nebo překračují sedmimístné číslice. Jakže to dělají? Inu, v podstatě jde o velmi jednoduchý proces. Jako odrazový můstek k tomu stačí velmi málo. Být známá osobnost, kterou se můžeš lehce stát doslova přes noc. Takže? Chceš být také milionář?




Poskytnu Ti prostý recept a návod, jak na to:

Potřebné ingredience, tedy respektive, co vše se Ti bude hodit

► Tvůj mozek - postačí IQ o něco málo vyšší, než má opička
► Zvládání psaní - plně postačí, pokud zvládneš základní formulaci slov, na úrovni žáka 3. třídy základní školy
► Umění mluvit - pro tento účel dostačuje nízká úroveň projevu
► Můžeš si koupit hudební nástroj - nauč se na něj trochu brnkat

Postup

Varianta 1: Natáhni na sebe obleček vyrobený z masa a ukaž se na veřejnosti, můžeš u toho i zpívat. Pokud je zpěv falešný, nevadí! Hodně "lidi" miluje senzace tohoto typu, čím více se Tvůj zjev blíží vzhledu zrůdičky, tím větší popularita.
Varianta 2: Polij si hlavu kyblíkem studené vody (ne, IQ Ti to opravdu nezvýší ani o fous, v to nedoufej), natoč se a předveď tento výtvor na internetu.
Varianta 3: Pokud již jsi alespoň trochu známá "osobnost" - napiš knihu. Jakoukoli, o čemkoli. Mnohý ovčan národa českého koupí úplně vše. Mimochodem, vhodný krok - jako bonus ke knize přidej své vlastní sušené lejno, nebo úprd zabalený ve vkusné krabičce a nezapomeň se o tom zmínit, kde můžeš. Tato akce hodnotu knihy zvýší a v souvislosti s tímto procesem také samozřejmě stoupne její prodejnost, že. Jak logické ...
Varianta 4: Najdi si na internetu recept, popř. některé si nech zaslat od jiných a papouškuj je v médiích, nebo na internetu. A napiš na toto téma knihu. Zájem zaručen! Jelikož v této zemi je neúměrně vysoký výskyt ťulpasů, kteří koupí opravdu kdeco, budeš brzy velmi bohatý. Co na tom, že ty recepty nejsou Tvé? "Lidé" přeci milují béčkové bestsellery ...
Varianta 5: Obleč se do skafandru, nebo oděvu typu Batman a poskakuj v něm každý den mezi lidmi. Natoč se při tom a hoď to na internet. Úspěch zaručen, jelikož brzy Tě osloví nějaké veřejné médium. A jsi slavný.
Varianta 6: Vymysli si, že jsi guru, a pro větší důvěryhodnost se oblékni do patřičného oděvu, nech si narůst vousy klidně až po zem. Choď takto mezi lidi, hlásej smyšlenou "pravdu", odříkávej vymyšlené formulky. Najdeš obrovské stádo ovcí, které se za Tebou potáhnou jako smrad z hnijícího masa. A na tom můžeš velmi zbohatnout.
Pokud jsi žena, na obličej si řádně napatlej alespoň kilo make-upu tak, že Tě vlastní matka nepozná, a tak, abys vypadala jako modelka. Odhal si rameno, nebo prso, nohu... A ikdyž tomu nerozumíš, předříkávej fráze, které jsou před Tebou napsány ve čtecím zařízení, nebo které jsis někde přečetla a týkají se proměny světa a změny myšlení, tedy aktuálního tématu, že. Úspěch zaručen. Spoustu ovcí Ti to, co říkáš uvěří a budeš pro ně Bohyní.
Varianta 7: Zpívej o současném stavu vlády a naší země, náladě společnosti. Zpívat vůbec umět nemusíš. Vem si k tomu kytaru, kterou jsis za tímto účelem koupil/a a doprovázej svůj zpěv drnkáním, které jses před chvilkou naučil/a na koleně. Natoč se při tom a hoď to na internet. Brzy najdeš sponzora a Tvá sláva poletí ke hvězdám. "No Ty se máš ..."

Národ český degenereruje rychlostí vrtichvosta, čili varianta, že by to nevyšlo je téměž nulová. Nestyď se tedy a vystup z řady. Ukaž, že patříš k těmto Čechům a jelikož je vás hodně, budeš bohatý, budeš slavný! No Ty se tedy máš ...

Ale jak jsem psala. Tvé IQ, ani Tvou lidskou hodnotu a úroveň to nezvýší. "Ale o to přeci nejde že?" Důležité jsou prachy ...

Mé malé entrée: Těmto typům "lidí" já nerozumím a otevřeně se přiznám - na ně prostě "nemám".. Nevydělávám miliony na drecích, které jsem někde jen opsala. Podstatnou část mých článků tvoří mé vlastní nápady, které jsem uvedla do praxe a proměnila ve zkušenost. Leta práce. A s tou se dělím s ostatními. V tom tkví vyjímečnost každého, kdo jde cestou skutečnosti. A já jsem skutečná. Nežiji v oparu vlastního omylu, co tvoří skutečný život.


Apropo závěrem: Čechu a jako "každý správný" Čech hooonem spěchej, protože někde zase rozdávají jablka, nebo banány zdarma. A mimochodem, můžeš k tomu vyhrát i tričko. No to je co? Tak honem honem, ať Ti něco neuteče ...


Ovčane český, ty se tedy máš ...






Jako hrdá Češka se za Čechy stydím > ZDE
Další doporučené články této kategorie > ZDE
§ Prvotní autorská práva článku Živá Voda Lena §





 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 30. října 2014 v 21:34 | Reagovat

Super článek!!!
Sleduji změny ve společnosti a veselo mi z toho není .
Na druhou stranu si říkám , že to jde mimo mně . Pracuji poctivě , hladem netrpím ani já , ani má rodina . Ale když někdy sleduji lidi kolem sebe , je to velice smutné, co se s nimi stalo . No, asi jsou tak spokojení , ale já bych takto žít nechtěla . Znám svoji cenu a život je tak krásný , jak si ho ,, uděláme. "
Za tento článek děkuji , je velice pěkně napsaný . A kdyby se aspoň jeden člověk nad ním zamyslel a dokázal se změnit , je to úspěch . Ale pár lidiček v našem státě je ještě rozumných . Někde jsem četla , že to jsou 2% - no hrozná představa , ale aspoň tak . Já si stejně myslím , že bude hůř . Přijde nová generace dětí a ty to vidí doma a všude kolem sebe . Co se stane ? Budou také takoví ? Kdo to ví , ať odpoví!!!!

2 Nekra Nekra | 31. října 2014 v 17:20 | Reagovat

Teda, chvíli mi trvalo než mi došlo, že ty návody jsou sranda ;).

3 Lubos Pardus Lubos Pardus | E-mail | 11. dubna 2015 v 15:52 | Reagovat

Clanek je skvely, originalni, emotivni, vtipne a zaroven velmi inteligentne napsany. Mel bych k nemu dalsi, jen kladne privlastky. Presne takove a jim podobne clanky by se mely objevovat v mediich. At je vice uvedomelych lidi, kteri budou vyhledavt podstatu a smysl byti a tim i kultivovat prinos sobe samemu, okoli
i celemu svetu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama