- Planeta Země se dostává do bodu 0

1. září 2014 v 17:33 | Lena |  - Nové energie Země

Zvuky na naší planetě se již po nějakou dobu mění. Pokud budu v této oblasti konkrétněji hovořit o zvucích, jež můžeme zaslechnout ve venkovním prostředí, tedy např. hovory lidí, projíždějící auta, štěkání psa, zpěv ptáků apd, délka intenzity jejich odeznívání se nepatrně, ale přesto zřetelně o poznání prodloužila a odeznívá pomaleji, než tomu bylo dříve.

Tato zvláštnost má obdobný charakter, jako bychom se nacházeli v obrovské místnosti, která disponuje skvělou akustikou, nebo v horách, kde, jak je známo se za určitých podmínek odráží zvuky. Čili, pokud v takovýchto podmínkách na někoho zavoláte, Vámi vydaný zvuk odeznívá po nějakou dobu.

Navíc je v těchto dnech také silněji vnímatelný stav jakéhosi "prostorového prázdna", jakoby se naše planeta, nebo její část nacházela ve zvláštním rozpoložení "mrtvého bodu", či prázdné zóny vyskytující se ve Vesmíru. Tento stav bych nazvala bod "0", kdy mi ono přirovnání přijde v rezonanci se současnou situací nanejvýš příhodné.

Další zajímavost, která je zaznamenatelná již delší dobu, tedy od mého prvního popisu ze dne 14. 6. 014, jsou mraky a jejich hustota, zabarvení, vyzařování (myšleno ve stavu zatažené oblohy). V této následnosti není vyloučeno, že se v brzké době můžeme dočkat úkazu, kdy bude po nějakou dobu (hodiny, dny) vše zahaleno pod pokličkou tmy. Nemusí se však jednat o tmu aboslutní.


Tento druh "tmy" má minimálně dvě varianty:
1. Od zhruba včerejšího dne se jeví, jakoby se k Zemi na krátkou vzdálenost přiblížil zvláštní úkaz, jenž je velkých rozměrů, má tmavou barvu a je kulatého tvaru. (přibližování určitého "útvaru" k naší Zemi popisuji i v některých předešlých článcích, čili se může jednat o tento úkaz)
2. Další možností "tmy" může být vnímán stav, kdy může dojít k velkému shluku tmavých mraků nad naší planetou, nebo některé její části, kdy tyto mraky nebudou běžným úkazem, na něž jsme zvyklí. A zde není vyloučeno, že v tomto případě zde mohou být nápomocny i činnosti sopek, jejíž zvýšení aktivity jsem předpovídala v jednom z článků této sekce, a kdy ohledně těchto aktivit k nám nyní přicházejí časté zprávy.

Závěrem podotknu, že v souvislosti se stávajícími změnami vibrací Země a zvláštním prázdným polem mi právě nyní na mysl přícházejí slova, jež jsou i určitou indícií a která znějí >

".... A ZEMĚ SE ZATŘESE TAKOVOU SILOU, ŽE PRASKNE ...."

V překladu znamenají, že silný tlak vycházející nejpravděpodobněji z nitra Země způsobí její krátké rozvibrování v takové míře, že tektonické desky se od sebe hodně oddělí, vzdálí a na povrchu Země dojde k jejímu popraskání. Nebo je zde viditelná i možnost puklin "hloubkových", kdy v tomto důsledku dojde k oddělení celých kontinentů.


Pamatujte na má slova
Dnes poměrně krátce, ale aktuálně,
loučím se s Vámi.

Lena
Další články kategorie Aktuální atmosféra Země a lidstva > ZDE
§ Ochrana prvotních autorských práv článku - Živá Voda Lena


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama