- Natřete zbraně na růžovo !! Proč?

12. září 2014 v 16:56 | Lena |  - Krůčky ke štěstí

Tento článek prosím pojměte, jak uznáte za vhodné. Zdali jej vezmete vážně, nebo jeho obsah ve Vás vzbudí pouze pobavený úsměv ponechám na vaší úrovni osobnosti a svědomí.
Žádný normální člověk si pochopitelně nelibuje v rozepřích a válečných konfliktech, které ničí tuto planetu, její přirozené energetické vibrace a zároveň s tímto procesem uzavírá "srdce" velkého počtu lidí. Tuto větu si prosím uchovejte v paměti, jelikož má v tomto článku své opodstatnění a vrátím se k ní.
Ve světě se vše sype, některé země se nacházejí ve válečném stavu, a tato skutečnost mi přivodila nápad, který je možno reálně provést. Na otázku, jak se pokusit o nápravu těchto konfliktů je více odpovědí. Prozatím však, jak vidíme žádné nezabraly. Já nyní představím jednu ze základních variant, která je pro dnešek pouhým počátkem, první vlaštovkou i malým odrazovým můstkem k dalším návodům k činu. Postupem času zde budou přilétat vlaštovky další a jak je známo, v jednotě je síla ...

Růžová je barva, zejména pokud je její nuance v teplém odstínu, na niž velmi dobře reaguje vibrace našeho srdce. Tato barvička rovněž uklidňuje a jde o nejněžnější barvu celého duhového spektra, tedy barvu, která hladí a konejší.
Pokud tedy vezmeme v potaz skutečnost, že války, jak máme možnost sledovat nyní provází zbraně různého kalibru, tanky, děla a jiné mechanismy, pak by jistě nebylo od věci, a to se týká zejména osob, jež k tomuto mají přístup, tedy těch, jež se nacházejí v blízkosti válečných zón, či vůdčích osobností států, které tvrdí, že jejich zájmem je Mír, aby se nyní postaraly o změnu barvy těchto zbraní.
Jak můžeme zmíněné vidět nyní? V tmavších, aby splynuly s okolím a nebyly tolik nápadné, pro "nepřítele". Ovšem nuance tmavých barev na naše podvědomí nepůsobí příliš příjemně. Co kupříkladu zmíněná růžová, jejíž vliv jsem popsala výše?


NATŘETE VŠECHNY TYTO ZBRANĚ NA RŮŽOVO !!!!!!!!!!!

Legrace? NE. Utopie? NE. Nejlepší variantou, kterou mám osobně prověřenu, zejména z psychologického hlediska je, pokud by vojáci a lidé na obou stranách "barikád" vyšli ven ze svých skrýší, stanů a všechny zbraně, tanky atd. by našli natřeny touto barvou, + musí na nich být vyobrazeny usmívající se květiny, alespoň na většině!! >

Opět, má metoda psychologie a vcelku známá - usmívající se, příjemné obrazy působí na podvědomí příjemně.
Mnohé by se muselo provést tajně, např. za noci a jistěže je nutno vzít v potaz případné hlídky a spoustu jiných aspektů. Je také možno tyto dodatečně dodat a na rozkaz vyměnit stávající tmavé zbraně za tyto nově natřené, což by ovšem platilo pouze pro stranu vojáků, ne stranu druhou. V tomto případě by se muselo "něco" dalšího doplnit, aby byla zaručena rovnováha mezi oběma stranami.
Specielních barev, které drží na kovu není málo. Zmíněný nápad je skutečně proveditelný, ale takováto akce vyžaduje více času na přípravy a vyvinutí velmi podrobné strategie. Má pochopitelně více řešení, která zde již ovšem nebudu uvádět, to by bylo na dlouho, ostatně je zde spoustu lidí, jež jsou za strategie různého typu dobře placeni.

Jak by vojáci a ostatní reagovali?

1. Mohli by se tomu zasmát a bojovalo by se vesele dál.
2. Tuto variantu rozeberu více:
Mnoho vojáků a lidí vnitřně nesouhlasí s ničením a braním životů, jež způsobují svými zbraněmi, jelikož, ikdyby nevím co, cítí, že toto není pro člověka přirozené.
Dejme tomu, že by "chtěli" dle rozkazu v boji a střílení pokračovat dále. ALE, pokud vezmou do ruky růžovou zbraň a mají ji nabít růžovým nábojem se kterým poté mají vzít život člověku... >
> růžová barva, jak je tedy známo léčí srdce, otevírá srdeční čakru. V této následnosti by mohlo dojít k situaci, kdy se takovémuto vojákovi, jež má braním životů druhým, ničením, destrukcí a s tím spojeným vzniknuvším stresem, který uzavírá srdce, při manipulaci s oním růžovým nábojem, kdy při jeho vkládání do zásobníku zbraně a vědomím, že tím opět někomu vezme život, mohla síla této barvy na jeho podvědomí zapůsobit a "něco" v něm otevřít. Takovýto voják, nebo jakýkoli bojující by po tomto prožitku mohl odmítnost jít do boje a onou zbraní střílet do živých. Následně může vzniknout řetězová reakce ostatních, kteří budou reagovat stejně!!


Čtenář si nyní může říci, to je skvělý nápad, nebo naopak, to je hloupost. Pak Vám něco povím. "Vše jde, když se chce". Jde o první malý krůček ke změně trochu jinak. A pak přijdou další a další.... Jde o jiný způsob, než byl prováděn doposud, který/é, jak vidíme prozatím nikam nevedl/y. Ale MUSÍ být proveden s naprosto pevným odhodláním. Jinak nebude účinný.

Zkoušeli již někdy vojáci, popřípadě ti, v jejichž silách je uskutečnit tuto možnost zmíněné strategie,
tím mám na mysli skutečně, do detailu vypracovanou, ve více možnostech a variantách,
která by byla prvním krokem ke krokům dalším? ...................

Další články této kategorie > ZDE
§ Autorská práva prvotního článku Živá Voda Lena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama