- Emotivní video o mazlíčcích a velkochovech

5. září 2014 v 20:07 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Narazila jsem na skutečně pěkné a emotivní videjko, jež rozhodně stojí za to, aby bylo představeno na mých stránkách.

Záměrem jeho tvůrců je motivovat zhlédnuvšího diváka k akci propagovat myšlenku pro větší svobodu domácích zvířat, jež jsou chována pro "potřeby člověka".

Děj tohoto hudebního projektu se mimo jiné odehrává v kotcích a obydlích, kde jsou tito tvorové nuceni přežívat v nedůstojných podmínkách, a kteří emotivním způsobem vyjadřují svou duševní bolest, velký strach i obavy nejen z jatečné porážky, jež je o tento život v neživotě, ale přesto život připraví.

Videjko je navíc protkáno tóny písně Somewhere z muzikálu West Side Story, která je skvělou volbou a krásně doplňuje jeho děj. Navíc, zpěv zvířat se jeví jako skutečný, neboť jsou v některých pasážích vybrána zvířata nevyumělkovaná, v náhodných postojích, polohách, a v určitých fázích přesně korespondují s dějem písně a jsou do něj zakomponovány způsobem, jež tyto dvou i čtyřnohé protagonisty vyzdvihuje na úroveň skutečných zpěváků.

Posluchače a diváka se toto dílko dotkne na srdeční i rozumové rovině a otevře v těchto oblastech otazník, jak je možné, že lidstvo dopustilo, aby vše zašlo tak daleko ...Velmi zdařilé !
Vypuštění týraných zvířat na svobodu - velmi emotivní > ZDE
Indiánka Pocahontas Vám chce něco říci > ZDE
Další články kategorie Příroda - harmonie ticha > ZDE

.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama