- V noci mne pohladil anděl !!

31. srpna 2014 v 0:07 | Lena |  - Andělé, tajemno osobně

Dnes se s Vámi chci podělit o velmi krásný zážitek, kdy jsem měla to štěstí prožít překrásné okamžiky v přítomnosti bezpodmínečně milující bytosti.

Tma letní noci svým všeobjímajícím tichem zahalila celý pokoj a skrze okno do něj přátelsky pomrkávaly hvězdy svým stříbřitým třpytem.
V některých dnech usnu doslova okamžitě, ve chvíli, kdy se můj obličej dotkne nadýchaného polštáře vyplněného prachovým peřím, jindy zase přemítám o různých věcech, na které nemám čas během dne. Překvapivě si již nevzpomínám, zdali jsem se v době, kdy se tento zážitek udál probudila, či jsem ještě nespala.
Vnímám tmu, která se rozprostírá celým pokojem. Náhle na své dlani cítím neuvěřitelně teplé a příjemné vlnění energie. Bylo to pohlazení. Avšak absolutně jiné, než známe z hmotného světa. Pokud mne někdo pohladí, cítím dotek dlaně, hmoty. Zde byla markantní její absence, ale o to byl tento dotek příjemnější. Pokud mám dychtivému čtenáři alespoň částečně příbližit jeho sílu, pak mohu jen říci - jemné, hřejivé vlnění, jako dotek vodní hladiny zahřáté na velmi příjemnou teplotu.


Běžným okem jsem neviděla, ale silně vnímala bytost, která jemně seděla na okraji postele a držela mne za ruku. Dle jejího energeticky neviditelného otisku v prostoru bylo možné odhadnout její výšku. Měla přibližně 160-180 cm a vnímala jsem více mužské energie, než ženské.
Anděl!! Tato myšlenka mi okamžitě probleskla hlavou. "Krásná", velmi přátelská a láskyplná bytost mi zároveň se svým pohlazením "sdělovala", že mne bezmezně a bezvýhradně miluje. Takovou, jaká jsem, se vším všudy. S mými krásnými vlastnostmi a pevným charakterem, které/ý mám dány/n, ale i mými nedostatky a chybičkami, jež jsem si nastřádala během cesty svého života. Láska této bytosti byla naprosto čistá. Takovou v hmotném světě nenajdete. Jste milováni se vším všudy, za každých okolností, ať uděláte cokoli. Celých 24 hodin denně, po celý váš život. Vždy a bezvýhradně.


Já proto nyní využiji tento nádherný okamžik, kdy si hluboce vážím, že mi byla dána možnost být jeho součástí, abych Vám něco sdělila. Nechci si to ponechat pouze pro sebe.

> Někteří mi píšete, že ve svých životech máte období, kdy je celý svět proti Vám. Ať děláte cokoli, vždy se najde někdo, kdo Vám háže klacky pod nohy.

V tomto případě Vám skrze tento prožitek Lásky chci předat vzkaz. Pro Vás všechny

Nedělejte si z toho tolik. Nikdy není nic tak horké, jako když se to vaří. Po schladnutí (tedy časem) se vždy ukáže, že tato záležitost ve skutečnosti nepálí tolik, jak se na první pohled zdálo. > Mé osobní zkušenosti, milionkrát potvrzeny.
A pak, vzpomeňte si na Ježíše, existoval-li. Co vše uměl, alespoň se tak říká. (Vy umíte totéž, akorát tyto přirozené vlastnosti prozatím většina z Vás neumí používat, nezávisle na tom, zda Ježíš byl, či je pouze smyšlenou osobou, vím že vlastnosti jemu připisované máme všichni). Byl by v podstatě "svatým" člověkem. A přesto nevyhověl všem. Nikdo z nás asi nevyhovíme všem. Soustřeďte svou pozornost na to hezké, změňte úhel pohledu. Okolnosti, které prožíváte jsou odrazem vašich myšlenek. A pokud se Vám dějí tyto věci, máte se skrze ně také "něčemu" naučit.

A nyní to hlavní: Nikdy nejste sami. Jste milováni a vždy máte po svém boku strážce z nehmotného světa, který Vás bezvýhradně miluje. S vašimi klady i chybami, radostmi, předsudky i strachy. Je vždy s Vámi, po vašem boku ...

Já na tento krásný zážitek s přátelskou bytostí nikdy nezapomenu. Protože nyní již vím, že jsem si jím měla projít, abych měla naprostou jistotu, že i když se, tak jako každý z nás čas od času mohu cítit sama, je stále zde, se mnou, i když ji zrovna nevnímám. A přišla mi to říci.
Vy jste na tom stejně.


Na vlnách Lásky a s nostalgickou slzou v oku se s Vámi pro dnešek loučím

Lena
§ Ochrana prvotních autorských práv Živá Voda Lena


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eni-story eni-story | Web | 19. října 2014 v 11:33 | Reagovat

ahoj, moc peknej blog :))) i pribeh! taky píšu příbehy, jsou založený na skutečnosti:)) jestli chceš tak se podívej na mou stránku ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama