- Rozbití sklenice emoční energií + můj příběh

3. srpna 2014 v 20:07 | Lena |  - Vesmír v nás osobně

O tom, že sklo je sice tvrdé, nepružné, tudíž zároveň křehké, kdy tento faktor je závislý i od hustoty, složení hmoty a tloušťky, není pochyb. Pokud nějaký skleněný předmět upustíme na tvrdou zem, jeho tvrdost se nemůže přizpůsobit charakteru země a většinou se o ni rozbije. Čím tvrdší zem, tím vyšší pravděpodobnost rozbití. Měkké předměty jsou na tom lépe. Jsou pružnější, tudíž se svou strukturou mohou přizpůsobit.

S lidmi, se kterými trávíme více času, rozumíme si s nimi a jsou nám blízcí, vibrujeme na stejných frekvencích. Díky tomu se můžeme mezi sebou myšlenkově propojit i na dálku. Na obdobném principu funguje např. rádio. Mnozí s Vás jste tuto situaci zažili. Cítíte, že na Vás myslí určitá osoba, tak jí zavoláte a dozvíte se, že na Vás právě myslela. Nebo naopak. Vy myslíte na někoho blízkého a on se Vám během chvilky ozve.

Nedávno se mi stala taková věc. Byla jsem doma a věnovala se obvyklým činnostem. Najednou jsem pocítila, že na mne myslí má blízká kamarádka a že s největší pravděpodobností prožívá něco silného. Jakoby v té chvíli potřebovala, abych byla u ní. Najednou něco silně prasklo ve skleněné kouli stojací lampy. Byl to silný zvuk a měla jsem za to, že musela prasknout. Kupodivu však nebyla porušena. Každopádně, vím, že se jednalo o energii silné emocionální myšlenky mé kamarádky. Po zhruba 15ti minutách mi zavolala a skrze smutný tón v jejím hlase se dozvěděla, že právě přišla a velmi blízkou osobu ...


Rozbití sklenice energií myšlenky
Toto se událo mé známé. Byla v kanceláři a skrze práci s Pc se díky nějakým materiálům dozvěděla pro ni velmi nepříjemnou informaci. Určitá osoba parazitovala na jejích nápadech, čili si jistě dokážete představit, jak se cítila ve chvíli, kdy se tuto informaci dozvěděla. Tato skutečnost ji pochopitelně velice rozčílila, zároveň, jak mi vyprávěla cítila bezmoc a velký pocit nespravedlnosti.

Při tomto nepříjemném prožitku však zažila něco, s čím se setkala poprvé. Sdělila mi, že cítila, jak se uvnitř jejího těla "něco" začalo vlnit, stoupat skrze záda i hlavu a postupovalo, přesněji řečeno, pohybovalo se to v jakýchsi pomalých vlnách po místnosti. Říkala, že si byla jista, že jde o její silnou energii, kterou vyvolala svým vztekem a rozčilením. Tedy energii emocionální. Vnímala, jak se pohybuje směrem ke stolu, kde byla shodou okolností položena sklenice s vodou, kterou si tam připravil nějaký žíznivec. Sklenice praskla! Byl to silný zvuk. Nerozbila se, ale kolem jejího obvodu se vytvořila prasklina. Je si naprosto jista, že toto prasknutí způsobila energie její silné emoce.
Mimochodem, oné parazitické osobě se za několik let událo něco velmi nepříjemného. Vesmírná kola spravedlnosti melou pomalu, ale jistě ...

Tolik tedy krátké příběhy ze života o síle emocionální energie.

Tyto příběhy mne přivedly k zamyšlení, jelikož něco ukazují
Zamysleme se tedy. Již mnohokrát jsem zde popisovala své poznatky, jak vznikají nemoci. K nejzávažnějším a prvotním příčinám patří právě naše emoce (emoce=energie). V podstatě můžeme být jejich "obětí". Jelikož nám nikdo neřekl, jak jsou silné a jak mohou nejen ublížit, ale naopak pomoci. Záleží, jakým způsobem jsou směrovány, a také, jak s nimi umíme pracovat.

> Nepříjemné pocity působí destruktivně - boří (viz rozbití skla), působí rozpad struktury buněk, degeneraci.
> Naopak příjemné působí konstruktivně - staví, tedy zacelují, dochází k regeneraci, probíhá proces uzdravování.

K tomuto tématu si zde můžeme krásně převést známou větu >

"Víra Tvá Tě uzdraví." Tedy, v překladu > myslíš-li příznivě, tedy konstruktivně,
myšlenkovou formou, tedy energií myšlenky předáváš informaci buňkám.


Vibrace zvuku


Důvody a příčiny vzniku ne-mocí - 1. část > ZDE
Příčiny vzniku ne-mocí a rakoviny - 2. část > ZDE
Bakterie, viry , plísně - proč nás napadají > ZDE
Jak funguje přenos myšlenek + tip na hudbu v Hz > ZDE
Další články kategorie Vesmír v nás > ZDE

Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena


.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama