- Aktuálně: Planeta Země prolíná s nehmotnými světy

25. srpna 2014 v 15:47 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Jelikož v posledních dnech opět došlo k markantní změně vyzařování naší Země a prostoru vyskytujícího se v její blízkosti, vstoupím do letního ticha a klidu prázdninové pauzy mých stránek, abych Vám tyto jevy přiblížila.

Dle zmínek v mých minulých článcích, z vnitřní části Země lze již po dlouhou dobu vnímat zvláštní tlak, který stále nabývá na síle. V dnešních dnech je tato síla opět výrazně znatelnější a nyní se již nenachází pouze pod povrchem Země, nýbrž je vnímatelná v prostoru nad ní, tedy několik desítek cm nad půdou. Vnímavější lidé ji mohou pocítit formou jemného mravenčení, zejména v oblasti nohou.

Zároveň s tímto procesem, jak jsem také popisovala se k nám z Vesmíru přibližuje silná energie, jíž lze rozdělit na dvě složky >
► z čehož jedna je silnou světelnou energií, ta se v blízkosti Země nachází již od konce listopadu loňského roku a je stále stejné a neměnné intenzity.
► u druhého typu se jedná o méně hmotné světy, které se k Zemi pomalu, dle tiku hodin Vesmíru přibližují.
A právě v několika posledních dnech se tento druhý typ energií nachází u Země natolik blízko, že si na ně doslova a do písmene můžeme sáhnout. Postupují stále níže, blíže k nám, jakoby "přitahovány" energeticky prázdným polem Země, které se stále nachází v zajímavé fázi klidu a ticha.


Pomalu dochází k prolínání světů hmoty a nehmoty, jež k nám míří jak z hora, tak z útrob Země, z čehož naše planeta, coby hmota, se v tomto procesu nachází uprostřed.
A dále, v posledních dnech lze vysoko nad našimi hlavami vnímat prostor, který se otáčí a naše planeta jej v rámci přirozeného Vesmírného pohybu může buďto minout, nebo bude vtažena dovnitř tohoto "víru". Zde ještě nejsou rozeznatelné podrobnosti, jelikož tento proces je v k dnešnímu dni ve fázi kumulace.
Jak můžete tento probíhající proces vnímat Vy
Někdo jej může pozorovat silněji, někdo méně, záleží na každém konkrétním jedinci, jak má vnímání a citlivost nastaveno/u.
V těchto dnech můžete zaznamenávat silnější pocity točení hlavy, může docházet k závratím. Je také možno vnímat vybočení, výkyv vašeho těla z "energetického pole" > tedy svého středu, z rovnováhy.
Z hlediska prolínání hmoty s nehmotou můžete čas od času zaznamenat různé zvuky Země, aniž by jste si dokázali uvědomit z které strany přicházejí. Mohou se také objevit vidiny různých obrazců, zejména, pokud se nacházíte ve spánkové fázi uvolnění těsně před usnutím - kamenů, hornin, barev, znaků, slyšet hlasy a mnoho dalšího. (konkrétně tyto úkazy způsobuje prolínání světů hmoty a nehmoty - veškeré informace z jejich informačních polí se nyní stávají vnímatelnější).

Co dělat, aby jste tyto stavy zvládali lépe
► Čistěte svá těla: Pokud budou prostší různých nánosů a odpadů, energie skrze ně bude mít možnost procházet lehčeji, lépe a organismus nebude muset vynakládat tolik sil na jeho vyrovnávání se stávajícími změnami.
► Pokud máte zakřivenu páteř - skoliozu, což je dnes poměrně běžné, neváhejte a sjednejte nápravu. Páteř je stěžejním "kořenovým" systémem těla, skrze který prochází nervy a energetické kanálky. Při jejím zakřivení se blokuje tok energie nejen ke svalům, kdy dochází k určitému zablokování celého těla, nebo jejich částí náležících zakřiveným obratlům.
Někteří lékaři mi tvrdí, že v dospělém věku se skolioza neléčí, neboť nelze. Pokud tedy lékař nemá zájem, nebo "neumí" pomoci, pomozte si sami. Znám nemálo osob, kteří si tento stav, dokonce i ve zralém věku upravili. /viz např. článek "Co dokáže síla vůle" - odkaz níže/ Čili tvrzení, že něco nelze, nebo se neléčí je promiňte, vskutku paradoxní. Pomůže plavání, dále lezení po cvičné stěně (nahrazuje lezení po skalách > pohyby při tomto procesu zatěžují svalstvo po obou stranách páteře, tedy nalevo i na pravo, kdy dochází k rovnoměrnému zatěžování. Dornova metoda. Dále mohou napomoci masáže na cílenou oblast, akupunktura, reflexní (tlaková) masáž plosek nohou na místech, která odpovídají páteři, dále specielní cviky určeny pro skoliotiky > např. u ortopeda, ve skoliotických poradnách, nebo Vám je může doporučit a ukázat fyzioterapeut. A v neposlední řadě také pomáhá pročištění organismu od energetických bloků, tedy vyřešením minulosti a současných problémů, kdy poté dojde k uvolnění svalstva, kloubů, jež se také nemálo podílejí na stažení celého organismu > vzniká jakási svalová "křeč" - svalstvo je tuhé a zdravá energie z Vesmíru skrze ně nemůže volně proudit.
Přeji krásný den
Před cvičením, nebo započnutím doporučených praktik
se vždy poraďte s osobou k tomu určenou
Celková očista organismu v sedmi krocích > ZDE
Co dokáže síla vůle + motivační video > ZDE
Další články kategorie Aktuální atmosféra Země a lidstva > ZDE
§ Ochrana prvotních autorských práv článku Živá Voda Lena
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 27. srpna 2014 v 23:06 | Reagovat

Ano, já energii cítím. Někdy méně a zrovna dnes byla intenzivnější a chvílemi se mi točila hlava, až do mžikových závratí. Ale co je zajímavé, nebylo mi to nepříjemné.
V pondělí jsme byli s manželem v lese a uviděli jsme malinké žluté houby, které rostly v hojném množství a vytvořily kruh o průměru asi 2 metry. My si do toho kruhu stoupli, zavřeli jsme oči a prociťovali tu energii, která námi protékala. Nádhera-nedá se to popsat. Nikdy jsme to ještě neviděli, ale náležitě jsme si to procítili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama