- Nová energie na Zemi plynula skrze Duhu

3. července 2014 v 20:07 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

V podstatě od počátku otevření mých stránek pro Vás sepisuji aktuální dění a stav vyzařování Země a okolí, jež ji obklopuje, nebo s tímto tématem nějakým způsobem souvisí. Je zajímavé pozorovat, jak dnem 14. června tohoto roku tok událostí nabral na obrátkách.

Nynější článek vznikl téměř ve stejném okamžiku, kdy jsem sepisovala souhrn vzkazů od delfínů, ale všechny myšlenky se sbíhaly tak rychle, že odeznívání dopisuji ještě dnes. I to je důvod, proč jsem se dle sběhu okolností "měla" z dovolené předčasně vrátit domů. Sepsat pro Vás 4 články aktuálních zpráv změn v prostoru naší Země a Vesmíru, které se v podstatě udály ve stejný časový okamžik. Třetí a čtvrtý souhrn, který je již také sepsán postupně uvedu v nejbližší době. Pro ty z Vás, jež změny, které se v několika posledních letech dějí a nejsou Vám lhostejné, či je vnímáte a prožíváte rovněž. Pro ostatní nechť jsou inspirací k zamyšlení ...

Nedávno se mi poštěstilo uzřít nádherný úkaz. Rozměrově velmi široká duha vycházela ze Země a její barevné pruhové spektrum mířilo do tmavého oblaku, který se zdál být husté konzistence a nacházel se nápadně nízko nad Zemí. Zvláště nevšední byla její poloha, duha jde obvykle do kruhu, ale zde vystupovala naprosto rovně, bez jakéhokoli náznaku, že by se její tvar měl v dálce změnit. Mohlo to být dáno právě oními velkými rozměry, kdy k zaoblení došlo ve vyšších sférách prostoru. Pro neprostupnost mraku, ve kterém se ztrácela jsem však neměla možnost vidět více.


Z tohoto úkazu, tedy konkrétně duhy vystupovala velmi zajímavá energie. Naprosto jiná, než bývá u duhy obvyklé. Vnímala jsem Božskou energii, energii Andělů, něco velmi čistého a jiného, než je běžně zde na Zemi. Píši naprosto otevřeně, jak to vnímám. Vidím to tak, a takto se mi to i ukazuje, že právě ona duha byla v tento den jednou z části brány, o které píši v předminulém článku. Ano, skrze tento úkaz se "něco dostávalo" na naši Zemi, nebo z ní šlo ven, směrem do Vesmíru. Tak čistá energie!!! Jemná, zároveň silná, velmi čistá.

Hluboce mne mrzí, že jsem neměla po ruce přístroj, kterým bych mohla tuto nevšední a okouzlující krásu zvěčnit. Pokud však budu mít to štěstí, že se stanu tichým svědkem obdobné události, budu připravena. Jistě to nebyla poslední zajímavost, se kterou se v této době lze setkat. Každopádně, zůstává v mých vzpomínkách, které jsou velmi živé.

Tolik pro dnešek, trochu krátce, ale otevřeně a na rovinu.

Závěrem přidám malý aktuální dodatek pozorování: Silná zářivá energie, která zde poprvé plynula v listopadu loňského roku a již popisuji v jednom z článků této sekce, je zde přítomna stále a stejné intenzity.
Rychlost plynutí myšlenek, jejich přenos a zhmotnění > ZDE
Další články náležící kategorii Aktuální atmosféra Země a lidstva > ZDE
Autorství psaného projevu Živá Voda Lena


.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama