- Aktuálně: Boj Světla a temnoty graduje

24. července 2014 v 19:07 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Dnes byl na pořadu dne jiný článek, ale tato záležitost je natolik aktuální, čili byl přesunut. Stálí čtenáři vědí, pro nové pouze zopakuji, že z odhalené roušky zákulisí již nějakou dobu popisuji běh událostí na naší Zemi, které nastanou, nebo právě probíhají. O určitém boji Světla a temnoty, neboli dobrého-špatného, Míru-války jsem se několikrát zmínila. Pro větší přehled posloupnosti rozhodně doporučuji prostudovat tuto rubriku, kde je vše zaznamenáno krok za krokem. A nyní pojďme dále, co nám přináší dnešek ...


Překlad: Co je s východem Slunce? Co je s deštěm? Co je se všemi věcmi, které jsme měli podle vás dostat? Co vražedná pole. Co je se všemi věcmi, o kterých jste říkali, že měly být naše i tvoje? Co jsme to udělali světu? Podívej, co jsme udělali. Co se stalo s Mírem, který jste slibovali svému synovi… Co kvetoucí pole? Co se stalo se všemi sny, které jsou podle vás vaše i moje? Copak už si nevšímáte všech dětí, které zemřely ve válce? Copak už si nevšímáte, že Země a pobřeží pláče? Copak už si nevšímáte, veškeré té krve, kterou jsme prolili? Snil jsem, díval jsem se za hvězdami. Teď nevím, kde jsme, i když vím, že jsme se hnali příliš daleko. Hej, co včerejšek? Co je s moři? Nebe padá dolů. Nemůžu dokonce už ani dýchat. Co se stalo s krvácející Zemí? Už snad necítíme její zranění? Co je s krásou přírody? Tohle je naše lůno planety. Co je se zvířaty? Obrátili jsme království v prach. Co se stalo slonům? Ztratili jsme jejich důvěru. Co je s plačícími velrybami? Zpustošili jsme všechny moře. Co lesní cesty? Spálili jsme je navzdory našeho respektu. Co je se Svatou zemí? Odtrhli jsme ji od víry. Co je s obyčejným člověkem? Nemůžeme ho udělat volným? Co umírající děti? Neslyšíte snad jejich pláč? Kde jsme udělali chybu? Někdo mi řekněte, proč. Co miminka? Co je se dny? Co je s veškerou radostí? Co je to s člověkem? Co je s plačícím člověkem? Je čas.

-

Od počátku věku "nebyly" žádné války, žádné ničení, nic takového. Toto vše započlo až v době, kdy si muž zotročil ženu. Tedy, tento aspekt je jedním z důvodů. Co jej k tomu však vedlo..? Žena si pravděpodobně přestala vážit sama sebe. Ale proč se žena nechala zotročit mi není jasné??!! Ostatní si k nám totiž dovolí jen tolik, kolik jim dovolíme, aby si k nám dovolili.
A tak muži, jelikož si v této následnosti ženy nemohou vážit, tudíž ji neakceptují, neslyší její volání, tropí nesmyslné hlouposti, které se naprosto vymykají zdravému rozumu. Drancují, boří, ničí, přivlastňují si zemi a půdu, která jim nepatří. Zemi nemůže nikdo vlastnit, patří všem. A ženy jen nečinně přihlížejí, jak jejich milovaní berou životy, nebo se doma strachují, že někdo naopak vezme život jejího muže a zůstanou smutnými, osamělými vdovami, po jejichž boku budou stát jejich malé děti a neustále klást srdcervoucí otázky: "Maminko, kdy se tatínek konečně vrátí domů?"


NYNÍ SE PROSÍM PODÍVEJTE NA TOTO PĚKNÉ VIDEO, poté budu pokračovat


Mimoto, mnoho zmíněných rozepří má zákulisí, kde se tahá za nitky a v nemálo případech jsou různé konflikty vyvolávány záměrně. Prosím proč!!!???? "Lidé" dychtí po penězích a moci. Proč? Jelikož jim chybí to nejdůležitější, čehož se jim nedostává. Láska. Penězi a mocí si tento nedostatek kompenzují, tím se v podstatě stávají otroky tohoto nedostatku a degenerují. Přitom leckdy stačí tak málo. Mít rád sám sebe. Ano, i to je Láska.

A tak léta, staletí plynou.... A muž dále bortí, drancuje a ničí. A ženy, které si neváží samy sebe se sklopenýma očima mlčky této hrůze přihlížejí ...

Jak se tedy věci mají k dnešnímu dni?
Léta, staletí, tisíciletí zde v této následnosti probíhá boj lidstva se Světlem a temnotou. Mír, tedy klid a harmonie představuje Světlo - ničení, destruktivita temnotu.
V současnosti se však "něco" zlomilo. Jelikož Země je těmito nezdravými zásahy zdegenerovaného lidského druhu natolik zasažena, její systém natolik vybočil z rovnováhy, že jí hrozí zánik. Proto nyní vysílá vibrace, které tuto rovnováhu mají opět nastolit. A jelikož Země je přirozeně součástí Vesmíru, jeho energie jsou určitým způsobem nápomocny. Navíc, je zde silně vnímatelná také energie "světelná, přátelská", čili nelze přehlédnout určitou pomoc jiných bytostí. Světlo musí vyhrát. Světlo je totiž JEDNOTA!!
Navíc, Země nyní aktivovala "řeč", které rozumí bojovníci světla, jež na Zemi přišli za tímto účelem. Jsou zde od svého narození a nyní porozumí, proč a co je jejich úkolem. A přátelská energie, která zde nyní plyne má napomoci těmto bojovníkům i v jejich práci.
Ale stejně tak, temnota má své, řekněme služebníky. I ti zesílili svůj tlak, jelikož se své "nadvlády" jen tak lehce nechtějí vzdát. Ostatně, můžeme to vidět a vnímat skrze různé zprávy z koutů celého světa. A tyto "boje" jsou nyní rozhodující. Člověk, jako druh, který tuto planetu obývá v podstatě bojuje sám se sebou a nyní záleží, jakým směrem se vydá. Pokud i nadále půjde stejnou cestou, tedy směrem destruktivity, tato Země již nemusí vydržet.

A nyní to nejdůležitější:
Každý člověk na této Zemi může přispět svým dílem. V podstatě je to jeho povinnost. Tento "Titanic" se pomalu potápí vážení. Většina lidí si od Země jen bere, ovšem, již téměř není z čeho. Byla narušena rovnováha. Nyní nastal čas něco také dát. Ještě není pozdě.

A nyní Vám poskytnu překlad, co je ve skutečnosti boj Světla s temnotou:
!! Boj Světla a temnoty je bojem ČLOVĚKA SAMOTNÉHO SE SEBOU !!

Zamysli se nad tím, jak bojuje (jak se projevuje) Světlo a jak temnota. Světlo i temnotu máš totiž sám v sobě Člověče, vše se odehrává ve Tvém srdci a záleží jen na Tobě, jakou cestu si vybereš. Jsi svobodná bytost, čili máš možnost volby.


Co si tedy zvolíš???S přátelskými pozdravy se pro dnešek loučí

Lena
Silná energie plyne na Zemi, boj Světla a temnoty > ZDE
Síla je v Jednotě lidstva, co můžeš udělat Ty > ZDE
Varování indiánů kmene Hopi pro svět > ZDE
Restart času planety Země - rozluštění kódu > ZDE
Pláč Ženy nad bolestí Země > ZDE
Jsou mezi námi a nesouhlasí s ničením Země > ZDE
Další články kategorie Aktuální atmosféra Země a lidstva > ZDE
Překlad písně - karaoke texty, zkráceno

§ Autorská práva prvotní myšlenky a její písemné formy Živá Voda Lena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 26. července 2014 v 23:06 | Reagovat

Při mém pozorování situace na naší Zemi mi nevychází pozitivní dění. Dějí se veliké změny , ale ne kolikrát k lepšímu. Jen mě udivuje , že jsou lidé stále neteční a buď nereagují vůbec a nebo si záměrně nevšímají a dělají , jako by se jich to netýkalo . Ale jak dlouho to naše Matka Země vydrží . Vždyť ji také odčerpává spustu energie to , že nám pomáhá , abychom tento stav vůbec přežili .
Někdy jsou to jen maličkosti , které můžeme udělat a pomohli bychom sobě , přírodě , zvířatům i rostlinám . A jak píšete , záleží na nás samotných . Pokud by se každý člověk choval tak , jak nám ukládá život , bylo by na světě vše v pořádku .
Jenže lidé si stále neuvědomují , že jsme v obrovském nebezpečí a pokud se nevzpamatujeme , tak se může stát , že až si to uvědomíme , může být pozdě .
Pomáhat se dá různými způsoby ,ale je nejvyšší čas konečně začít!
Já za sebe si myslím , že nejdůležitější je opravdu LÁSKA . Pokud ta bude , bude i vše ostatní , protože se potom člověk dívá na vše jinak a nedopustí ZLO A PŘÍKOŘÍ .

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 27. července 2014 v 0:07 | Reagovat

Během svého života mi zkřížilo cestu pouze několik málo jedinců, kteří byli důstojní a nebylo jim lhostejné okolí. Ti říkají, že stále burcují ostatní k nějakým akcím apd., ale neúspěšně. "Lidé" jsou neskutečným způsobem lhostejní a neteční k okolí. Jedná se vůbec ještě o lidi? Jsou spíše zdegenerované, pohyblivé cosi. :)
K tomuto tématu se krásně hodí vzkaz od indiánů: "Až pokácíte poslední strom, otrávíte poslední řeku, ulovíte poslední rybu, pak teprve přijdete na to, že se peníze nedají jíst ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama