- Zákulisí psychofarmacie > zajímavě podnětný videodokument

9. června 2014 v 23:07 | Lena |  - Zdraví A-Z

Psyché člověka je v některých okamžicích a průběhu jeho života velmi složité. Pokud vyslovíme slova psychická porucha. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o stav organismu, kdy chování jedince neodpovídá přirozenosti a harmonii. Jak vlastně tyto poruchy vznikají vypíši dle mých zkušeností odvozených z pozorování lidí.

Příčin je spoustu a já pro Vás, které toto téma zajímá několik vyjmenuji. Řadíme mezi ně nepříjemné prožitky z dětství, které se mohou v paměti a podvědomí ukládat léta, kde působí destruktivně a ovlivňují naše následné chování; dlouhodobý těžký stres; strach; nespokojenost v životě; málo Lásky; nevhodně kombinovaná a nekvalitní strava prostší minerálních látek a vitamínů; nekvalitní voda, vzduch; aditiva - chemické přísady v potravinách; překyselení organismu; alergie na cokoli - mezi některé příčiny alergie patří zanesení organismu odpady a energiemi nepříjemných pocitů; pozor na konzumaci potravy z konzerv, natahuje do sebe kov a může v organismu škodit-obecně potraviny z konzerv nejsou vhodné ke konzumaci, obsahují i jiné neprospěšné látky; špatně zakřivená páteř - tento aspekt nepodceňovat, páteř je stěžejní částí našeho těla, v jejích určitých částech vystupují nervy, jež vedou vzruchy k jednotlivým svalům, a pokud v některé části vznikne blok (zakřivení), v této následnosti vzniká disharmonie v energetických impulzech a energie nemůže být harmonicky rozváděna do celého těla, vznikají bloky. Dále pak různí mikroparazité - plísně, kvasinky; okem viditelní parazité; různé skryté infekce, jež nemusí být zjištěny, jelikož zdravotní pojišťovny hradí pouze základní vyšetření, tudíž se v problému nejde do jádra hloubky > infekce mohou způsobovat např. nervozitu, výkyvy nálad, deprese, agresivitu, hyperaktivitu... Mezi další příčiny patří energetická disharmonie v orgánech a energie každého orgánu působí na naše chování - např. snížená energie v ledvinách se projevuje např. plačtivostí, smutkem, depresemi, energ. dysbalance jater, žlučníku se projevuje prudkostí, agresivitou. Mezi další příčiny, jež mohou být mylně nazývány "psychickou poruchou" patří hypoglykemie, kdy klesne hladina cukru v krvi a projevuje se např. zmateností, nesoustředěností, zapomínáním, agresivitou, třesem, nebo kolapsovitými stavy. Nezjištěná hypoglykemie může zapříčinit poruchy mozku - při poklesu cukru v krvi, kdy mohou následovat kolapsovité stavy nedochází k potřebnému prokrvování mozku kyslíkem a následně může docházet k poškozování jeho buněk! Dále nelze opomenout ani hormonální poruchy, také mají nemalý vliv na nepřirozené chování.


Také užívaní chemických léků není pro náš organismus nadvakrát prospěšné, jelikož tyto preparáty mají vedlejší účinky. Víte, že pokud si přečtete příbalový leták téměř jakéhokoli léku, najdete v něm více, či méně zmínky o vedlejších účincích. "Léčíte" si žaludek? Můžete si poškodit játra. Schizofrenii? Mohou Vám vypadat zuby, vlasy, můžete oslepnout... Dosti děsivé a v podstatě známé. V posledních letech také z různých stran zvučí tam tamy ohledně různých poškození organismu způsobeném očkováním. Na tuto informaci nechť si ovšem vytvoří názor každý sám.

Lze "psychické poruchy" vyléčit?
Tak, jako se do organismu "něco" nevhodného, co způsobí problém dostane, tak musí jít nějakým způsobem dostat ven. To je zákonitost, kterou jsem zmiňovala již několikrát, ale opakování je matka moudrosti.

- jednou ze základních a stěžejních možností řešení je celková očista a detox organismu
- zregenerovat buňky
- věnovat se cvičení
- běh, nebo jakákoli sportovní činnost, jež Vám vyhovuje
- bojové sporty > vyrovnávají energie
- tanec
- meditace >
- celkově > pohybem se rozproudí krev, okysličujeme tělo, pohybuje se lymfa, je nám lépe a cítíme se uvolněněji. Navíc si těmito úkony vytváříme tzv. hormony štěstí, tedy endorfiny, a to za to přeci stojí ;-)
- častý pobyt v přírodě
- změna stravovacích návyků
- pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, které naše tělo zásobí potřebnými minerály, vitamíny a stručně řečeno posunou náš organismus k zásaditým hodnotám. Jelikož > kyselost=nepřirozený stav, nervozita -- zásaditost=přirozený, tedy klid, harmonie. Pití šťáv rovněž detoxikuje a čistí tělo, jelikož vytváří zásaditost, tím také vyhání mikroparazity, kteří žijí a množí se v kyselinách a částech těla prosté kyslíku, tedy střevě
- odčervit!
- pití kvalitní vody
- sauna (v závislosti na zdrav. stavu)
- neopomínat zákon rozumu a stále se něco nového učit
- tvořit - psát, kreslit, modelovat apd., atd > touto činností uvolňujeme nahromaděnou energii myšlenky a nevznikají tak bloky
- setkávat se příjemnými, veselými lidmi, tedy nasakovat příjemné vjemy
- vyhledávat situace, kde máme možnost pobavit se a zasmát, nesmírně prospěšné a konstruktivní!!
- a další, fantazii se nekladou možnosti

Shrnuto, sečteno: V čistém těle jsou čisté myšlenky.

A nyní mi prosím dovolte představit zajímavý dokument, ve kterém je řečeno mnoho zajímavého, co má stát za oponou farmaceutického průmyslu, jež se zabývá "léčením" právě zmíněných psychických poruch.

Pokusy na dětech?
Zapříčiňují léky na psychické poruchy sklony k agresivitě a těžké deprese?
Jde pouze o tvrdý byznys a lidský faktor jde stranou?
Způsobují tyto léky náhlá úmrtí?

Tentokrát nebudu více popisovat, pokud jste jej ještě neměli možnost zhlédnout, možná budete překvapeni, možná se dozvíte i nové informace a rozšíříte obzory, "jak" vše v zákulisí údajně probíhá.J. Virapen - Podplácel jsem schvalování nebezpečných léků > ZDE
Jste inteligentní? Vezměte si pilulku! > ZDE
Dokument zde byl vložen pouze pro zajímavost a informaci -
názory v něm obsažené se nemusí shodovat s názory autorky stránek.
Článek je informační, pokud máte zájem řídit se dle pokynů,
nejprve se poraďte s kvalitním lékařem, nebo léčitelem.

Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama