- Skladba s vůní léta + harmonizace 3. čakry

24. června 2014 v 20:07 | Lena |  - Buněčná harmonizace

Jelikož se nadvlády ujalo teplé období pod taktovkou Slunce a světla, poháněna inspirací jsem pro Vás vyhledala pěknou skladbu, kterou provází vůně a živě veselé barvy léta. Příjemným tónům této skladby dělají společnost krásné slunečnice, jakožto symboly tohoto ročního období, a proto videoprojekci vévodí žlutá barva.

Žlutá je barva, která vyzařuje teplo, podněcuje, oživuje a její jas v nás evokuje dobrou náladu. Čili zde můžeme být hezky kreativní, šikovně využít její vibrace a spojit tak příjemné s užitečným. Jde o barvu, která náleží třetí čakře, tedy takzvané sluneční pleteni. Žláza, která k ní náleží je slinivka břišní. Tato čakra vyživuje náš žaludek, žlučník, játra, slezinu, slinivku a spodní část zad.

Užijte si tedy skladbu i zářivě veselé barvy, které ve Vás podnítí radost a podpoří třetí čakru. Dotkněte se jí všemi smysly a nechte se pohladit jejím teplem. Příjemný prožitek na vlnách žhavého léta Vám přeje Lena











Další příspěvky této kategorie > ZDE



.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 24. června 2014 v 20:37 | Reagovat

Dnes napíšu jen NÁDHERNÁ SKLADBA DOPLNĚNÁ KRÁSNÝMI SLUNEČNICEMI.Skladba se pěkně usadila v mé mysli a já určitě vím, že ji budu poslouchat několikrát a zase a zase....Příjemné na večer.
Děkuji!

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 24. června 2014 v 20:43 | Reagovat

Tedy, Vy jste rychlík.. :)
Právě jdu zkontrolovat, jak to na mém webíčku vypadá a zdali je vše v pořádku a již je zde usazen komentář. :)
Já rovněž děkuji, jsem ráda, že se můj výběr líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama