- Proběhne setkání lidstva s moudrou inteligencí, mám vzkaz od delfínů !!

29. června 2014 v 20:07 | Lena |  - Vize, proroctví osobně

Před několika dny jsme odcestovali na zaslouženou krátkou dovolenou. Naše plány nám však zkřížil souběh událostí, kdy jsme byli "nuceni" těchto pár kouzelných dnů, plných odpočinku a relaxu předčasně ukončit a vrátit se domů.

Nadšena jsem sice nebyla, ale na druhé straně jsem zůstala v klidu a očekávání, co stojí v zákulisí této "náhodné" události. Jelikož se mi mnohokráte potvrdilo, že pokud naše plány něco překazí, i skrze naši nelibost, stránka knihy životních událostí zůstává otevřena na nepopsaném listě a dříve, či později se na světlo ukáže jeho pravá barva i podstata a stránka se zaplní informacemi, kdy se dozvím, proč ...

Přijeli jsme tedy domů. Myšlenku na zákulisí jsem odložila stranou a po nějaké době různých aktivit se jala vyřizovat e-mailovou poštu. Do očí mne praštil mailík, který jsem bez váhání otevřela. Byl v něm odkaz na pěknou hudbu. Poslechla jsem si její hezké tóny. Náhle jsem však "zaslechla vibrace volání delfínů". Hledala jsem tedy odkud přichází a nalezla je velice brzy, neboť se nacházely blízko oné skladby, kterou mi zaslala jedna osůbka. Má to svůj důvod a opodstatnění.

Já Vám je prostřednictvím videoskladby nejprve předložím, prosím, zaposlouchejte se do jejich hlasu a odkazu, je to opravdu pěkný prožitek. Poté Vám poskytnu překlad, co Vám delfíni říkají. Tento vzkaz je totiž určen pro Vás, pro lidi, obyvatele této zelené planety a je předán skrze mne. Vnímejte také zvuky hlasů delfínů. Dveře této videoskladby krátkým vstupem uzavírají jemné, zvonivé tóny, prožijte si je, vyladí vaše buňky, rytmus vašeho DNA.

Já jsem u jejího znění plakala, jelikož hlasy delfínů a celý děj ve mně vzbudil silné emoce... Soukromně jsem si tuto videoprojekci nazvala "Návrat domů" a v duchu si zaplavala za doprovodu těch vodních bytostí vstříc modrým hlubinám oceánu... Pokud se Vám ve spodní části videa na počátku objeví rušivá reklama, kliknutím na křížek zmizí. Právě první fotografie delfína a člověka je nejkrásnější a nejpřátelštější, byla by rozhodně škoda překrýt si její výraz re-klam-ními plky.
Rok 2018 - je mi líto, video bylo z YT odstraněno. Text článku/vzkazu proto ovšem pro tentokrát měnit nebudu, ponechávám v původní formě. Níže je vloženo také jedno velmi pěkné vid. s jemnými zvuky.


Vzkaz od delfínů pro lidstvo
Brzy dojde k setkání obyvatel této země s inteligencí, která pracuje pro dobro a byla mnoho let ukryta. Proto, aby byla objevena a otevřena. Nachází se jak ve vzdálených hlubinách Vesmíru, tak v hlubinách Vody. Toto setkání je pro lidstvo důležité, neboť i Člověk "pochází" z VODY a Vesmíru, tedy ve Vodě a Vesmíru znovu nalezne to, co již dávno zapomněl.

Můj překlad
Lidstvo se odpojilo od svého Zdroje, tedy samo od sebe. Díky tomu lidé zapomněli Kdo jsou, odkud přichází, jak se chová skutečný, opravdový Člověk. Nastal zmatek, který se již nedá zvládnout. Proto dozrál čas, aby se vše uvedlo do pořádku a harmonie. Lidem se otevřou brány. Opět poznají Vesmírné Zákony a jejich soulad, Zákony přírody, vody, všech živlů, sílu myšlenky, protože myšlenka je energie, vše je energie. Naučí se léčit, aby jejich těla kypěla zdravím a vitalitou. Protože jen zdravé tělo může dobře "sloužit". Mysl bude spolupracovat s tělem a tvořit. Toto vše se již pomalu děje.
Tomuto procesu napomohou tvorové, kteří jsou zde na této planetě Zemi, proto, aby ukazovali a učili. Jsou to čistí tvorové s čistou duší. Je jich neskonale málo. Bude to však stačit. Tito čistí smetou špínu "falešných proroků", kteří se tváří, jako čistí a kterých je mnoho. Budou na to mít prostředky. Jsou to přirozeně inteligentní tvorové a jejich paměť sahá až k prvotnímu, jejich mysl je otevřená Vesmíru. Byli zde již kdysi a nyní se vrátili, aby napomohli těm, kteří zapomněli, odhalili závoj, který jim brání vidět a slyšet. Tento proces se díky otevřené bráně urychlí.

Vesmírná inteligence: ve vodě "žijí" tvorové (může se jednat i o "neživé" předměty, jež disponují energetickou pamětí, ve které mají zakódováno vědění Vesmíru a jejíž signály zachytí "vyvolení"), kteří mají napojení na prostředníky, jež pochází ze stejného DNA, (nebo stejné dávné civilizace) ale žijí na souši. Jsou na sebe napojeni a předávají "učení", které je léta ukryto pod vodou.
Ukryto pod vodou > může se jednat i o zatopená starodávná města, která ve své době vzkvétala a disponovala nesmírným věděním a v jejich útrobách jsou ony neživé, výše zmíněné předměty, nebo vesmírná loď (léta jsou hlášena pozorování létajících těles nad hladinou vody i pod vodou), s jejímiž obyvateli se může lidstvo v nejbližší době setkat.
Může také dojít k úbytku vody v oceánech, řekách, jezerech, a díky tomu se na souši objeví nějaký objekt, ve vodě léta pohřbená, zatopená stavba atd., kde lidstvo nalezne "něco" nového, nové informace, energii, Vesmírné vědění ...

Setkání s inteligencí je možno také přeložit jako otevření lidí, jež zde působí pro síly dobra. Tedy, tito lidé, jejichž srdce tiše tikalo pro Zemi a vše živé se nyní ukáží, projeví plnou silou a dají o sobě vědět. Poznáte je, uvidíte. A nemusíte ani vědět, jak vypadají, ucítíte to skrze jejich projev.
Mimochodem, samotní delfíni mají na inteligenci, jež sídlí v hlubinách vody a Země napojení.
Ode mne
Lidé, nejste tady sami, každý z vás má svého průvodce a mimo něj také přítele ve vodě, delfína. NIKDO není a nikdy nebyl sám. Víte, proč je na světě tolik smutných lidí? Důvodů je více, ale nyní uvedu pouze jeden z nich. Protože se mylně domnívají, že, pokud nemají opravdového kamaráda, nebo přítele mezi lidmi jemuž mohou věřit, jsou zde sami. Cítí se ztraceni. Uzavírá se jejich přirozená podstata. Uzavírají se také jejich přirozené smysly, které jim poskytují propojení se sebou samým a svým průvodcem. A také: Nejlepším přítelem a spojencem jste VY SAMI SOBĚ. Pokud v tuto chvíli nemáte po svém boku nikoho, komu se dá věřit, nejste sami, máte sami sebe. V druhých nenaleznete své štěstí, to máte v sobě. Pokud hledáte štěstí v jiných, jen si vytváříte na těchto osobách nezdravou závislost, která Vás odvádí od vaší přirozené podstaty. Největší sílu změnit váš osud máte VY. Vy jste strůjcem veškerého svého štěstí. Nikdo jiný. Až toto pochopíte, (Vy, jež ještě hledáte) naleznete sami sebe a budete šťastní, protože poté Vám bude z Vesmíru plynout vše, co budete potřebovat.

Čím v těchto dnech můžete přispět Vy
> Energie jsou nyní velmi příznivé k očistám těla a získávání přirozeného sebevědomí. Čistěte se. Požívejte zelené potraviny, ovoce, zeleninu, šťávy z těchto plodů.

> Jelikož prostor kolem Země je zaneřáděn obrovským množstvím informací a zvuků, což způsobuje chaos a disharmonii, pouštějte nahlas léčivou hudbu!! Prostor do Vesmíru je velice otevřen a může je rovněž rychleji "slyšet" celý Vesmír i bytosti, jež žijí v hlubokých dálkách. Třeba nám odpoví... Více pod článkem.

> V tyto dny nebojujte proti ničemu, nikomu. Buďte v klidu, meditujte.

> Prozatím vynechte, nebo alespoň omezte frekvenci intimních chvilek a spojení s partnerem/kou, tedy orgasmu, mohlo by Vás to určitým způsobem "vyčerpat", pokud ne přímo energeticky, pak jiným způsobem.


Závěrem mám dodatek: Dnes lze vnímat silný tlak z hloubky Země. Je obrovský!! Dochází také k propojování, oživování vědomí a aktivaci mízy Země, tedy krystalů "drahých" kamenů.
V tuto chvíli již také vím, proč se seběhly události, díky kterým jsme se vrátili z dovolené dříve. Mělo to tak být, jelikož jsem pro Vás měla přeložit tento vzkaz. Není vyloučeno, že v jiné dny bych volání delfínů neslyšela, jelikož právě "dnes" jsou pro tento úkon příznivé podmínky. Čili takto fungují "náhodné události".

-

A pokud na Vás videoprojekce s delfíny a hudbou udělala dojem, mám ještě něco navíc. Pokuste se prosím psaný projev v následujícím videu nevnímat, pro náš nynější účel není důležitý, jelikož by vaši plnou pozornost odvedl od jádra děje. Soustřeďte se na příjemné tóny, které se budou líbit vašim buňkám. Věřte mi.

Vše dobré Vám z místa vzdáleného, které je přitom tak blízko přeje Lena ♥První sílná energie na Zemi dorazila v listopadu 2013 > ZDE
Léčivé tóny pro lidstvo a Zemi > ZDE
Most světla a Lásky ode mne pro Vás > ZDE
Hymny pro lidstvo a Zemi > ZDE
Síla zelených potravin > ZDE
Můj přítel delfín > ZDE
Přátelství delfína a psa > ZDE
7 kroků k očistě organismu > ZDE
Souběh událostí - moudře poučný příběh > ZDE
Jsou mezi námi a nesouhlasí s ničením Země > ZDE
Zákony Vesmíru > ZDE
Zákony Člověka > ZDE
Zákony Přírody > ZDE
Pěkná meditace > ZDE
Bůh a Tvůrce Jsi ty > ZDE

Další články náležíci kategorii Aktuální atmosféra Země > ZDE
Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena

.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 30. června 2014 v 17:54 | Reagovat

Nádhera nádhera nádhera.... Děkuji!
Psaný text vystihuje vše to, co se nyní děje. U poslední videoskladby jsem se pohodlně usadila, zavřela oči a zaposlouchala se do krásných tonů, které se mi usídlily až hluboko v těle. Najednou jsem viděla obrovský a klidný oceán, kde se uprostřed utvořil kruh a voda jako by vstupovala dovnitř oceánu. Najednou se to zastavilo a nad tím prohlubujícím se kruhem(vznikl jakoby trychtýř dovnitř)začalo něco prosvítat a já tušila, že se z hlubin oceánu něco vynoří. A také že ano. Pocítila jsem překrásný pocit a z hlubin se pomalu vynořil ostrov, plný vzrostlých stromů a já cítila obrovský příval energie. Jen nevím, kde se poděla voda, která byla před tím vtahována do hlubin. Ostrov se vynořil v klidu, bez jediné vlnky. To vše jsem prožila během těchto 6 minut.Cítím se krásně a vím, Že Matka Země je s námi. Vždy byla a bude.
Ještě jednou děkuji- překrásný zážitek .

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 30. června 2014 v 23:03 | Reagovat

Zajímavé ...
Vy se jistě umíte hezky uvolnit a meditovat, v té chvíli zapomenout na starosti všedního dne a věnovat se pouze přítomnému okamžiku.

I já děkuji a přeji pěkný večer, popřípadě hezkou dobrou noc.

3 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 1. července 2014 v 18:51 | Reagovat

Ještě mám pěkný tip - kdo umí ocenit umění fotografie, které zachycují "pohyb", tomu jistě ve 3 min. druhého videa neunikla krásná fotografie mořské vlny a Slunce. Nahlédnout proto můžete i zde http://zivavoda-lena.blog.cz/1306/krasa-morske-vlny-pusobive-fotografie-clark-littlegrafie, kde je jich více, jistě se Vám budou líbit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama