- Podivné mraky nad Českem - o dva dny později hlášeno tornádo

14. června 2014 v 23:58 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Dnes jsme si udělali výletní den a rozhodli se, že trochu procestujeme naši republiku. Počasí bylo pro cestování příznivé, žádná úmorná vedra, která berou vítr z plachet. Naopak, společníky nám dělala příjemná teplota a jemný, osvěžující vánek. Slunce čas od času překryly kupy tmavších mraků, ale jak se objevily, tak zase tiše a nenápadně zmizely.Dalo by se říci, nic zvláštního. A přeci, jakoby se něco dělo. V určitých místech, kterými jsme projížděli naší pozornosti neunikly tmavší shluky mraků, jež se vyjímaly na obloze. V klasicky běžné situaci bychom je nazvali jako "dešťové" a minuli je bez povšimnutí.
Zde je ale něco jinak. Nápadné a do očí bijící bylo umístění jejich seskupení, které se v několika místech točily do kruhů a náznakově vytvářely mírně spirálovité "tělo", částečně připomínající tvar tornáda. Zde by se v tomto případě dal okamžitě udělat závěr a uzavřít toto pozorování mraků, jako pozůstatek malého tornáda, které se i v našich zeměpisných šířkách vyskytují, ikdyž spíše v podstatně mírnější intenzitě, než v některých jiných zemích.


Každopádně, něco zde nesedělo. Mraky byly nápadné ještě v něčem jiném, než tvarech. Měly zvláštní "náboj", který se nejevil příliš příznivě, jakoby vyzařoval nějaké nebezpečí. Tmavá barva sama o sobě není nadvakrát sympatická a tyto mraky, mimo tmavého fluidu nesly informaci jakési, řekněme jedovaté, nebo škodlivé látky.

Je možné, že na některém místě naší republiky dnes, nebo v minulých dnech došlo k nějakému požáru a části kouře se i s jeho zplodinami přenesly. Mohlo také dojít k jiné nehodě, kdekoli u nás, nebo také u našich zahraničních sousedů a tyto mraky byly tichým důkazem plynoucím po obloze, které v ní čněly, jako výstražný vykřičník ...

Každopádně, na těchto závěrech jsme se všichni jednohlasně a bez výhrad shodli. Tento jev vyzařoval nepříznivou, prázdnou energii a visel zde, jako "pozůstatek" nějaké akce.

Není vyloučeno, že se o tomto jevu někde hovořilo, nebo proběhlo informační hlášení v médiích, každopádně, doposud mi nic takového není známo.

Pondělí 16.6. - Je hlášen výskyt dvou ničivých tornád v Nebrasce, zprávy novinářů se však liší. Někteří hovoří o pondělku, jiní udávají úterý. Vzdálena od sebe byla zhruba 1,6 km. V USA jsou tornáda vcelku častým jevem.
Kdo ví..., nelze vyloučit, že "naše tornádo", jež jsme sledovali v sobotu se znovu vytvořilo, nebo právě docházelo k jeho kumulaci, od nás se pomalu posunovalo a v plné síle projevilo v Nebrasce. Kdo ví... Každopádně, do Nebrasky posílám přátelskou myšlenku.Další články náležící kategorii Aktuální atmosféra Země > ZDE
Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama