- Ke změnám na Zemi dojde při spojení hvězdy a měsíce

19. května 2014 v 13:21 | Lena |  - Vize, proroctví osobně

Následující je důležité. Energie této informace lpí v prostoru více, než rok. Jsou stále aktuální a nabývají na síle, proto pokládám za NUTNÉ jejich překlad představit lidstvu, jelikož splnění jejich obsahu se dostává do reality. (Poznámka: Ve věci naplnění této vize došlo k novým událostem, jsou prezentovány na této stránce)

V posledních letech dochází k velkým změnám. Jde o změny natolik markantní, že je nelze přehlédnout, ostatně mnohé na svých stránkách pro Vás pravidelně popisuji. V případě dnešním se jedná o "informaci", která říká, že k dalším velkým, nebo viditelným a nepřehlédnutelným změnám ve světě, které s největší pravděpodobností zasáhnou i naší republiku dojde právě při spojení hvězdy a měsíce. Záměrně píši malá písmena, neboť jde pouze o formu znamení. V této návaznosti se tedy jeví, že mezi "pojmy" hvězda a měsíc nemusí jít o konkrétní a přímou souvislost s vesmírnými tělesy - Měsícem, Hvězdou, či planetou. Každopádně, síla tohoto znamení zde je.

Vypíši, jak toto znamení "vidím", jelikož jeho "překlad" může mít více významů. Uvedu tři, které vidím, jako reálné.


Jako nejpravděpodobnější se jeví vlajka nějakého státu, a toto znamení má také nejsilnější energii. Přesněji řečeno, jde o znamení vlajky, jež má na sobě vyobrazeny symboly hvězdy a měsíce. Země, jež má ve své vlajce tyto symboly, bude mít, patrně v blízké budoucnosti vliv na změny většího formátu. Může se jednat o dohodu zemí, z nichž minimálně jedna bude tyto symboly ve vlajce, či státním znaku mít a jejich spojenectví (spojení hvězdy a měsíce) nějakým způsobem ovlivní následné dění ve světě, ať již hospodářského charakteru, či snaha jakési nadvlády. Zajímavostí je, že právě v této chvíli je miska vah v poměru dobré-špatné, v částečné rovnováze, ikdyž se mírně přiklání k horší variantě. Zde je tedy patrno, že zdali tyto změny pro nás budou přínosné, či nikoli ještě není rozhodnuto. Ona země má v plánu jakési "ovládnutí", někoho, nebo něčeho, vidím zde nedobrý úmysl, každopádně, prozatím se vše teprve pomalu rozhoduje, myšlenky plynou a nedosáhly konečného výsledku. Zde se tedy může vše zvrátit k dobrému. Plány někdo, nebo něco může zhatit a karta se obrátí v dobré.

Další reálná varianta je opětovné spojení Muže a Ženy. V tomto případě muž představuje symboliku hvězdy - Slunce (den, jang) a žena symboliku Měsíce (noc, jin). Jak je známo, cesty mužů i žen se rozešly, muži si se ženami nerozumí a opačně, ženy jsou po léta utlačovány a mnoha muži brány, jako něco méně hodnotného. Jejich cena se všeobecně počítá pouze dle kvality jejich kůže. Čím mladší kůže, tím větší cena a tento nepřirozený fenomén platí na celém světě, v naprosté většině zemí, naši republiku nevyjímaje. Ubohé a pro ženy hluboce ponižující. Toto vše způsobilo, že žena se přestala mít ráda a jakožto bohyně, dárkyně života uzavřela své srdce. Srdce ženy však dokáže probouzet. Proto se nyní "vše" na této zemi nachází ve stavu neživota. Až však ženy i muži k sobě znovu naleznou cestu a půjdou ruku v ruce, jako jeden celek, jin a jang znovu vytvoří kruh. A kruh JE základem všeho. Poté se energie neživota spojí, roztočí a opět najdou svou dynamiku. V této následnosti se rozběhne vše a půjde směrem k většímu pořádku a harmonii. Ostatně, na tomto poli již změny probíhají.

A v současné chvíli poslední variantou se jeví přiblížení dvou vesmírných těles, planet, kdy jejich vysoká energie tohoto přiblížení - spojení vytvoří vysokou míru vibrací, které se dotknou celé naší planety, nebo mnohých jejích částí.

Osobně vidím jako reálně všechny výše zmíněné varianty dohromady. Budou se dít souběžně, nebo s malými časovými odchylkami, kdy jedna bude navazovat na druhou.


V obsahu videoprojekce Vám podávám indicie, zhruba takto jsem je "viděla".Překlad
Nejsilnější informační formu v projekci má znamení hvězda-měsíc, objevuje se vícekrát, kdy jistý význam vidím i ve spojení s vodou. Jedno znamení měsíce a hvězdy se objevuje právě ve vodě, z čehož soudím, že něco/někdo, co má s tímto znakem společnou energii se může objevit i skrze vodu, "vystoupit/objevit se" z vody. Dále je zde člověk a tři čísla 666, která se při opačném pohledu obrací v 999. Což značí spojitost člověka, nebo osoby/osob, které z počátku přicházejí s nedobrými úmysly, (není vyloučena významná osoba, nebo vlivná společnost), avšak čísla 9 říkají, že je zde jakási duchovní forma. Je tedy možné, že zpočátku se budou události jevit, jako špatné, po nějakém čase však bude zjištěno, že toto dění má jistý vyšší duchovní význam. Tedy, že vše, k čemu došlo se mělo stát, aby se mohlo v této následnosti otevřít "něco" vyššího. Vyšší zájmy lidstva, jako celku. Záleží také na lidech, jak se k tomu postaví a za který konec tohoto dění vezme a zatáhne. Dále, čísla 666 a 999 jsou umístěna v ohni. Je zde tedy možnost výbuchů, požárů, nebo také hrozba války. Lidstvo má možnost volby. Buďto si z toho vezme to špatné, nebo změní myšlení/konání a karta se obrátí v dobré. V hojné míře záleží na jeho rozhodnutí. Buďto rozpoutá válku, nebo půjde směrem k Míru. Osud lidstva v této věci je nyní v rukou "člověka".


NOVÉ UDÁLOSTI

Rok 2015 > První Migrační vlna
začíná být ve větší míře zaznamenatelná. Je označována za největší migrační a humanitární krizi starého kontinentu od druhé světové války. Tato migrační/uprchlická krize je způsobena velkým počtem imigrantů, jak tzv. ekonomických, tak uprchlíků směřujících do EU. Migranti se do centrálních částí Evropy dostávají po dvou hlavních migračních trasách - Balkánskou z Turecka přes Egejské moře a Balkán do střední Evropy a středomořskou trasou ze severní Afriky přes Středozemní moře do itálie. (tedy voda, která se objevila ve vizi) Nejčastějším cílem imigrantů jsou státy západní a severní Evropy, především Německo, dále pak Švédsko, Rakousko, Francie a státy Beneluxu. Dle údajů OSN tvoří největší část žadatelů o azyl lidé ze zemí Blízkého a Středního východu - (zejména Syřané, Afghánci, Iráčané, obyvatelé subsaharské Afriky a západního Balkánu. více > ♪♫♪ a ♪♫♪
(Islám, Turecko, EU - mají ve "znaku" hvězdu, nebo měsíc)

18. 3. 2016 > Spojení EU s Tureckem - více > ♪♫♪ a ♪♫♪
(vlajka EU nese znaky hvězdy, Turecko hvězdu i měsíc, jistý dopad, jež je popisován ve vizi je v tomto případě viditelný)

30. 3. 2016 > Česká republika a Čína uzavřely smlouvu o strategické spolupráci > ♫♪
Škoda, ČEZ a další firmy podepsaly s Čínou na 30 dohod. Čínští investoři by dle kanceláře prezidenta Miloše Zemana v Č. republice na základě podepsaných dohod mohli do r. 2020 investovat až 232 miliard korun, z toho 95 mld již v roce letošním. České firmy by poté mohly v příštích pěti letech zvýšit vývoz do Číny o téměř 63 mld korun > ♪♫♪
(V tomto případě jde o znak hvězdy v čínské vlajce. V oblasti tohoto spojení je z hlediska současnosti vnímatelná ekonomická výhoda. Další ukáže čas)

15. 7. 2016 > Převrat v Turecku, který bude mít dopad na EU i NATO.
Z Ankary - Turecko prodělalo tvrdošíjný pokus o vojenský převrat. Dle prezidenta této země je nyní situace pod kontrolou, ovšem britský deník s odkazem na zahraniční experty varovně zvedá prst a říká, že tento pokus o puč by mohl mít své dopady v rámci NATO a zbytku světa. Kupříkladu >

Pokus o puč je pro trhy špatnou zprávou > ♪♫♪
Chaos v Turecku může poškodit český byznys > ♪♫♪
Převrat v Turecku bude mít dopad na EU i zbytek světa > ♪♫♪
Turecko - únik tisíce e- mailů, úřad web zablokoval > ♪♫♪
(Zde máme jasno, k dnešnímu dni tento puč pěkně zahýbal celým světem. Jde o jisté varování. O Turecku, jakožto zemi, která má ve vlajce hvězdu i měsíc ještě bezesporu uslyšíme)

Co se děje vidíme všichni. "Hrozba" Islámu je viditelná v různých směrech a oblastech v mnoha zemích. Různé formy "atentátů", výbuchů apd. jsou velmi časté. (tímto se patrně projektuje význam obrazu čísel 666 a 999 ve vizi, která hoří v ohni, oheň = výbuch, následné požáry). Tato migrace má pro Nový Věk svůj význam, který bude více viditelný v blízké budoucnosti.

Souznění Muže a Ženy - vzpomeňte si, Kdo jste > ZDE
Návrat k harmonii proběhne skrze Ženy > ZDE
Další vize a proroctví > ZDE
§ Prvotní autorství vize Živá Voda Lena §

.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 19. května 2014 v 19:01 | Reagovat

Pěkně sepsáno a video jen krásně dotváří obraz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama