- Přenos a zhmotnění myšlenky na záznamové médium > má úvaha

8. dubna 2014 v 0:07 | Lena |  - Vesmír v nás osobně

Dnes jsem ukončila několikadenní čistící proces svého těla. Ráno jsem uvítala čerstvou šťávou, nakombinovanou z několika druhů citrusového ovoce, smíchanou s rozmraženou vodou pokojové teploty. Po zhruba půlhodince jsem si dala dva banány, ostatně žaludek se již poctivě hlásil o svá práva. Konzumovala jsem je pomalu, pečlivě žvýkala, aby po těch dnech bez tuhé potravy nedostal šok, v tomto ohledu si jej hýčkám, mám jej ráda a vážím si jeho práce. A tak to má být.


Po zhruba 30ti minutách to přišlo. Dostavil se nebývalý příval energie. Bylo to rychlé, najednou a upřímně, přeji každému zažít tento úžasný pocit, kdy se náhle ocitnete jakoby v jiném prostoru a vnitřním pocitem vnímáte a zároveň i hmotně cítíte, jak se během půl vteřinového časového okamžiku k vám přiblíží celý Vesmír a splyne s vámi v jednotě. Kolem mně se v tomto časovém úseku vytvořila nějaká energetická vlna, jež měla velmi čistou vibraci a tento stav zůstal nezměněn.
Po třech hodinách jsem mimo tekutiny opět pozřela něco lehkého. A zhruba po 30ti minutách se dostavil naprosto stejný pocit, jaký popisuji výše. Cítím se neskutečně lehce, je to nádhera, něco mne nadnáší a připadám si jako balónek napuštěný héliem, který, pokud jej nikdo nebude držet vylétne do oblak, a pak následně do jiného "časového" prostoru.

Když se totiž vyčistíme, otevřou se před námi brány Vesmíru, které jsou některým ve větší, jiným v menší míře uzavřeny. Je to tak proto, jelikož, pokud máme zaneseno fyzické tělo, různými toxiny, odpady a energetickými bloky, které si vytváříme sami svými nesprávnými životními postoji, tělo není v souladu s rytmem Vesmíru, a proto je od jeho přirozeného toku energií mimo. Ztratí tak spoustu jinak přirozených vlastností, o kterých se nám mnohdy ani nezdá!! Po řádném pročištění se nám vše opětovně otevře, náš rytmus tepe s Vesmírem v jednom rytmu, jsme v souladu, proto tak můžeme využívat své možnosti, jež mají nebývalé rozměry a hodnoty.

Tak. To byla taková malá příprava před mými dalšími prožitky, které následovaly.


Víte milí človíčkové, chci Vám toho hodně říci. A v hlavě mám již nastřádány koncepty na minimálně 50 článků dopředu a nestíhám... Stále přicházejí nové a nové podněty.
A v souvislosti s pročištěním těla mi náhle začaly plynout další myšlenky. Neskutečně rychle a v tak rychlých a přesných souvislostech, že jsem lapala po dechu.
Abych uvedla příklad: Měla jsem předem v plánu psát téma, jež se týká Vesmíru. Na ulici jsem zaslechla dva lidi, kteří se o tomto konkrétním tématu bavili. V tomto hovoru jsem zaznamenala jedno slovo, které mi ihned zapadlo do plánu a repertoáru cíle mých stránek a konkrétním plánovaným článkem a už to letí... Desítky slov, které do tohoto plánu přímo zapadají. A přestože se, pokud mám možnost okamžitě jímám papíru a tužky, nebo sednu ke kompu, nestíhám psát, slova letí, a tak krásně do sebe zapadají. Vždy si říkám, to bude báječný článek. Jenže? Zde je právě ten problém. Nestíhám psát! Ikdybych bravurně zvládala těsnopis, nebo si vše slovně nahrávala na mobil, nemám šanci. V těchto případech si alespoň snažím zapamatovat si co jak nejvíce, abych až budu mít možnost, mohla vše reprezentovat na pomyslný internetový "papír".
Ano, je nás mnoho, spoustě z nás tento způsob funguje, nepřicházím v této věci s ničím převratným. Nicméně, po pročištění těla se tento sled myšlenek a slov mnohonásobně zrychlil.
A další věc, právě dnes jsem zaslechla tolik slov, které nastartovaly mou "fantazii", že během pěti minut jsem v hlavě měla sesumírovány čtyři články na různá témata, které by dohromady daly na čtyři strany formátu A4.

A právě zde vyvstává má otázka, která mne zároveň vede k zamyšlení. Musí existovat způsob, jak tyto, v rychlém sledu plující myšlenky také rychle dostat na papír, tedy ZHMOTNIT JE a přenést na toto "záznamové médium." MUSÍ!! Protože, pokud takto rychle přicházejí, pak je naprosto samozřejmé, a v konečném důsledku i logické, že to musí jít. Jen, prozatím neznám způsob, většina z nás jej nezná. Ano, naše schopnosti jsou poměrně velké a stále přicházíme, tedy přesněji, otevíráme se novým, a jsou, dá se říci takřka neomezené. Například >

> Telepatie - přenos myšlenky i obrazu, nic nového
> Rozbití předmětu energií myšlenky - nic nového
> Přítomnost našich průvodců z nehmotného světa - nic nového
> A další a další ...

Každopádně, troufám si říci, že schopnost zhmotnit myšlenku a přenést máme, ale mnozí z nás ji ještě "neumí použít", což je skutečně škoda, neboť v tomto případě bychom si ušetřili spoustu drahocenného času. Já jsem dnes mohla sestavit čtyři pěkné články v pěti minutách. Ano, sepíši je, ovšem, nějakou dobu to bude trvat.

V této souvislosti mne napadla ještě jedna možnost:
A totiž, pokud tyto myšlenky přicházejí tak rychle, pak zde existuje minimálně jedna možnost jejich přenosu, který bude přečtitelný pro všechny a zní - jednoduše telepatickým přenosem. Dnes telepatii zvládáme, někdo lépe někdo hůře, nicméně > nyní rozumově i citově nahlížím do budoucnosti a říkám, že v budoucnu, až se všichni řádně otevřeme neomezeným Vesmírným energiím, bude tento přenos přirozený tak, jako nám dnes přijde samozřejmé, že se letmým dotekem nějakého čudlíku zapne např. televize.
Tento rychlopřenos myšlenek bude fungovat tak, že jedna osoba z Vesmíru přijme myšlenku-informaci, nebo zaznamená nějaký vnější podnět, který dále rozvine. Ale nebude psát žádný článek, jako já píši nyní a dávat ho na své web stránky, aby si jej mohli ostatní přečíst a tuto napsanou informaci vstřebat, ale jakýmsi telepatickým přenosem své myšlenky bude ukotvovat do prostoru Vesmírné banky (časoprostorového informačního úložiště). A bude tak činit způsobem, aby si jej mohli myšlenkově stáhnout buďto všichni, nebo pouze ty osoby, kterým má být určen.

V podstatě, něco v tomto smyslu probíhá i nyní, ale mnoho lidí tak činí nevědomě, a tato metoda ještě není zcela do detailu rozpracována tak, aby z ní měli užitek všichni. V budoucnu tak ovšem budeme činit naprosto vědomě a přirozeně. Ušetříme tak mnoho času. Já se na toto období velmi těším, neboť si zde konečně nebudu připadat, jako cizinec v Kocourkově. Jelikož lidé se konečně budou chovat normálně, přestanou ničit vztahy, přírodu a sami sebe ...

Energie Země


Tolik můj rozbor dnešních myšlenek, se kterými jsem se s Vámi chtěla podělit, a je zakončen malým náhledem do budoucna. Mělo se jednat pouze o pár řádků, ale jak se tak dívám, opět jsem se rozepsala .. Máte nějaké názory, pohled na věc, vlastní zkušenost na toto téma? Podělte se, tato tématika mne opravdu velmi zajímá. Děkuji. :)


Co se děje s našimi energiemi, když nám někdo ublíží > ZDE
Články náležící kategorii Vesmír v nás > ZDE

Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena
Rozšiřovat je možno pouze s mým vědomím a souhlasem


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 10. dubna 2014 v 13:15 | Reagovat

Když jsem si četla začátek článku, zřetelně jsem cítila pěknou a čistou energii. Človíčky jsem přeskočila a zaposlouchala jsem se do videa, které ještě umocnilo tuto sílu energie. Potom jsem teprve článek dočetla a je to téma, které mě také zajímá.
Co se týká telepatie, tam mám hodně poznatků.U mne to funguje hlavně u manžela, synů a poslední asi dva roky i u mé sestřičky, z kterou jsme to již probraly a víme, že jsme nádherně propojené.
Dále mám zkušenosti, že když si něco moc přeji-splní se mi to. Tyto zkušenosti a zážitky nejvíce prožívám, když jsem v přírodě. Uvedu příklad z lesa před 14dny. Seděli jsme s manželem na posedu(vždy si dovolíme myslivcům na chvíli zasednout jejich království) jedli svačinu a mlčeli. Každý si pozoroval to svoje a  já rozmlouvala se svými milovanými stromy a v duchu jsem si říkala ,,UŽ TADY CHYBÍ JEN NĚJAKÝ KRÁSNÝ SRNEC A KDYBY MĚL DRUŽKU,TO BY BYLA NÁDHERA!" Uběhly tak snad 2 minuty a k manželově překvapení vyběhl ladně z lesa nádherný srnec a následovala ho menší srnečka. Seděli jsme a jen s pokorou sledovali ty krásné a vznešené pohyby. To trvalo tak 3 minuty, párek byl od nás asi 4 metry. Potom se srnec podíval k nám a uvědomil si, že tam jsme. Neutíkali, ale ladně a pomalu odskákali pryč. Srdíčka nám tloukla jako o závod a dodneška na to vzpomínáme. A je toho víc, co se týká myšlenek-to by bylo na celou knihu.
Krásně jste nás nazvala človíčkové a tak by jsem si dovolila -pokud můžu. Človíčkové, pokud čtete články, které nám Lena celým srdcem píše na tyto stránky, OZVĚTE SE!!!! Napište jí alespoň pár vět, aby věděla, že jsme s ní. A zapojme se do diskusí, je toho tolik na naší Matce Zemi-podělme se!!!! A nebo aspoň dejte hvězdičku!
Moc děkuji človíčkům, kteří se ozvou.
Moc děkuji Leno, za Váš čas, lásku kterou nám dáváte ze sebe. Já osobně si toho moc vážím, že jsem byla navedena na Vaše stránky!!!!

2 Jarka Jarka | E-mail | 10. dubna 2014 v 13:23 | Reagovat

Ještě jsem chtěla dodat, ohledně informací k psaní. Stává se mi, že najednou dostanu impuls a já musím psát. Pokud se mi to stane tam, kde mám tužku a papír, stihnu vše poznamenat a potom dopíšu podle toho, co cítím uvnitř sebe. Vznikne má báseň, nebo článek a nebo úvaha. Pokud jsem venku, většinou se myšlenka vytratí a už se mi nevrátí sled a posloupnost. Ale já vytrvale čekám a většinou impuls přijde znovu. Nedokážu to jinak napsat a popsat-tak snad takto....-:)

3 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 11. dubna 2014 v 13:33 | Reagovat

Děkuji za pěkné popsání vašich prožitků. Vy si umíte hezky užít sílu okamžiku a umíte si vážit života. Doufám a věřím, že takových lidí, kteří se ve shonu všedního dne umí na chvíli zastavit a zaposlouchat do pulzu života bude přibývat.

Vidíte a zde je hezký příklad, jak fungují myšlenky. Před několika dny jsem narazila na několik webů, které pouze opisují a přebírají články jiných. Je v nich spoustu chyb, nedostatků, kolikrát to nemá hlavu ani patu a čtenáři komentují o život. I přesto, že admin s nimi nekomunikuje, neodpovídá na dotazy, tím jim ovšem dává najevo, že je má s prominutím "někde". Lidem to nevadí. Zvláštně zdeformovaný svět. To mne přivedlo k zamyšlení, zdali si vůbec lidé mou poctivou práci zaslouží, když mi nemají co říci a neumí mluvit :). A pak jste přišla Vy a zastala se mne, za což Vám velice děkuji, opravdu si toho vážím. Obecně, v globálu ale lidé komentují málo, vidím to i na jiných stránkách.
Čtenáři mi zatím spíše píší pochvaly, nebo poděkování, ovšem soukromně, někdy se zapomenou i podepsat, přestože zde pro tento účel mají na viditelném místě založenu KNIHU NÁVŠTĚV.

Co se týče "políbení Můzy", z tohoto hlediska už mám u sebe vždy poznámkový blok, nebo nahrávám své myšlenky, které přijdou, protože jinak bych to zapomněla, a to by byla škoda. Ono je opravdu třeba chytit okamžik, který přijde a podle možností přicházející impulzy využít, jak se dá, pokud tedy člověk zrovinka nesedí na toaletě, ale to už je jiná... :)) Když ovšem myšlenky letí, jak popisuji v článku, nedá se to stihnout.

Děkuji a přeji pěkné dny. :)

4 Živá Voda Lena Živá Voda Lena | 11. dubna 2014 v 14:07 | Reagovat

Ještě přidám malý dodatek, ať nevypadám, jako "suchar" :). Pochopitelně, i pochvala, poděkování ROZHODNĚ potěší. Když ovšem lidičkové nenapíší názor k článku, člověk si pak často připadá na svých stránkách hrozně sám...

5 Živá Voda Lena Živá Voda Lena | 11. dubna 2014 v 23:03 | Reagovat

Dnes opět mnoho námětů ve velmi krátkém časovém úseku na velké množství článků. A již vím, co se v tomto ohledu děje a proč. Sestavuji o tomto tématu článek ...

6 Jarka Jarka | E-mail | 12. dubna 2014 v 0:29 | Reagovat

Už se moc těším!!!!

7 Jarka Jarka | E-mail | 18. dubna 2014 v 22:01 | Reagovat

Ještě jsem se vrátila k Vašemu článku, ale spíše k prvnímu odstavci. Mohla by jste prosím napsat, kolik dní jste pila zmiňované citrusové šťávy s vodou? Nejí se nic jen pije? A jak se cítíte po týdnu, je znát energie stále? Děkuji!

8 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 19. dubna 2014 v 17:30 | Reagovat

[7]: Postup je popsán na http://zivavoda-lena.blog.cz/1310/celkova-ocista-organismu-krok-6-ocista-krevni-lymfy-odkyseleni
Do článku k postupu chci ještě při vhodné časové příležitosti doplnit mé vlastní poznatky.

Pokud pijeme pouze šťávy, žaludek a zažívání nemá tolik práce s jejím zpracováním, a proto je energie člověka "lehká". Po opětovném přidání tuhé potravy se člověk více "uzemní" a "kvalita" energie je trochu jiná, ale i po týdnu je jiná, než byla před touto kůrou. Každopádně, mám další způsob, jak si zvýšit energii a opět je v přípravě další článek na toto téma...

9 Jarka Jarka | E-mail | 21. dubna 2014 v 20:25 | Reagovat

Moc děkuji] za odpověď a na další články se těším...

10 Jura Jura | E-mail | 5. března 2017 v 9:52 | Reagovat

Ahoj Leno,
psát 3 roky po poslední reakci je asi zbytečné .
ale mluvíš mi z duše ,protože jsem 7 let na živé stravě , i když v kombinaci  s veganskou stravou ,právě kvůli nutnému uzemění ze sociálních a pracovních důvodů.
neměl jsem možnost se o svých pocitech a zážitcích s kým podělit , takže mě články tvého typu velmi potěší.opravdu rád bych o tom pokecal" Jura

11 Lena / autorka Lena / autorka | 7. března 2017 v 16:36 | Reagovat

Zdravím Jirko,

momentálně jsem velmi vytížena, čili na "pokec" mi již čas nezbývá, je mi líto, opravdu ne. Ovšem, pokud bys měl zájem o svých prožitcích sepsat nějaký článek a zaslat mi jej, pokud by mne Tvé psaní zaujalo, mohla bych jej umístit zde na stránky. Jistě to bude obohacující, nejen pro mne, ale i pro ostatní, které toto téma zajímá. Co říkáš? Tvůj uveřejněný článek bych mohla uvést i pod anonymním jménem.

Pokud máš zájem, sepiš nějaké prožitky a dej mi poté vědět pomocí zprávy do vzkazníku v menu, já Ti zpětně napíši kontakt.

Pěkný den. Lena

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama