- Charakteristika člověka > izolovaná čísla v mřížce

16. dubna 2014 v 0:07 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Numerologií k většímu porozumění mezi lidmi > ZDE

Čísla, která v numerologické mřížce data narození nesousedí s žádným jiným číslem nazýváme čísla izolovaná.
Nemají napojení na vibrace ostatních čísel a jejich potenciál tak nemůže být plně využit.

Mřížka osoby narozené 6.1.1978
Jistě jste se nejednou setkali s člověkem, který by dle data narození a vibrace jeho konkrétních čísel měl být velmi schopný a úspěšný. Místo toho však tato osoba bývá leckdy roztržitá, nebo nervózní, roztěkaná a během velké části, nebo dokonce celý svůj život se potýká sama se sebou a uspět v proudu své životní cesty jí činí nemalé obtíže. Tyto stavy v nich samotných vyvolávají energii, kterou obrací dovnitř, a v tomto případě působí destruktivně. Díky tomu mohou zmínění lidé trpět různými alergiemi, zažívacími obtížemi, depresemi, přepjatostí, náhlými výbuchy hněvu, pláče apd. Z této situace jsou mnohdy skutečně nešťastní a nejednou sáhnou po různých náhražkách, které jim toto životní nenaplnění kompenzuje. Může se jednat o určité návykové látky, nezdravě "adrenalinové" chování, nesnášenlivost přítomnosti lidí, nelze vynechat ani agresivitu. Čím je tedy tento neutěšený stav způsoben? Pokud si u takovýchto osob prohlédnete postavení čísel v numerologické mřížce, zjistíte, že minimálně jedno z čísel je odděleno od ostatních. Je zde absence takzvaného čísla spojovacího.


Spojovací čísla v mřížce mají své opodstatnění. Ta, která jsou sudá, jsou pevnější ve svém středu, tedy vyváženější. Lichá čísla mají emocionálnější podstatu. Pokud se mohou o potenciál vibrací sudých čísel opřít, tato jim dávají rovnováhu a pevnější stabilitu. Dobré také je, pokud máme v datu narození alespoň pětku, ta se nachází uprostřed mřížky a zajišťuje propojení. Také, pokud v datu narození převažují lichá, tedy emocionálně laděná čísla, jejich nositel může být nervóznější. Vždy je lepší, pokud množství sudých a lichých čísel bývá vyváženo, tedy zhruba půl na půl.

Čísla našeho data narození a jejich vibrace nám vždy dávají lekce, které si během proudu svého života máme osvojit. Čísla izolovaná, jejichž potenciál je oslaben ještě více.

Rozeberme si tedy jednotlivá izolovaná čísla

Izolovaná jednička / ky
Číslo jedna je spojeno se slovním vyjadřováním. Jelikož tedy toto číslo nemá napojení na číslo jiné, které by jej mohlo podpořit analytickým, logickým, či citovým principem a o jehož potenciál by se mohlo opřít, člověk, jež má izolovanou jedničku má v tomto ohledu velmi často obtíže. Takovéto osobě činí problémy přesnou formulací vyjádřit slovně, co cítí a mohou díky tomu vznikat určitá nedorozumění, či nepochopení.

Izolovaná dvojka / ky
S rokem 2000 se můžeme setkat i s izolovanou dvojkou. Lidem, kteří tedy mají toto číslo může činit obtíže spoléhat se a věřit své intuici. Můžeme se zde setkávat s přecitlivělými osobami, které nemohou nalézt svůj střed a je zde i potenciál určité závislosti na druhých osobách. Lidé s izolovanou dvojkou také mohou mít hodně nízkou důvěru sami v sebe.

Izolovaná trojka / ky
Pro osoby s tímto číslem je velmi těžké stanovit si určitý cíl, směr, kterého by se mohli držet, jít v jeho středu. Zpracovat nějakou účetní úlohu, nebo cokoli, čeho se týká přesná organizace apd. I zde se může objevovat nedostatek sebedůvěry, takový člověk má obtíže zůstávat nohama na zemi.

Číslo 4, 5 a 6 má vždy spojovací číslo

Izolovaná sedmička / ky
Lidé s izolovanou sedmičkou jsou velmi citliví na hluk, více vnímají fyzickou bolest a tento potenciál je ještě vyšší u osob s více sedmičkami. Mohou se také často stávat svědky, nebo přímými aktéry různých nehod, či se svou "nešikovností" sami nechtíc poraní. Co se týče citů, mívají často vysněného partnera a v tomto ohledu mohou docházet k nejednomu zklamání.

Izolovaná osmička
Osmička sama o sobě má vysokou hladinu mentální energie. Pokud je však izolovaná, nemá tedy žádné spojovací číslo, které by ji spojily s emocionální, analytickou, či citovou oblastí, může nabýt tak vysokou hladinu, že osoba, jež toto číslo má v datu narození může být velmi vznětlivá, v některých případech až výbušně agresivní. Může to být jinak skvělý člověk, avšak touto "vlastností" si v životě může hodně věcí pokazit.

Izolovaná devítka
Životní očekávání osob s izolovanou devítkou bývají často nerealistická. Činí jim obtíže analyzovat vlastní emoce. Jelikož devítka představuje analyzování, izolovaná devítka má na tomto poli potíže a díky tomu se lehce vznítí a svůj vztek si mohou vylévat i na druhých. I drobnost je může rozčílit, což druhým může připadat naprosto nepochopitelné. Těmto lidem také činí obtíže otevřít se a vypovídat o svých starostech svým blízkým, což může tuto energii obracet dovnitř a působit destruktivně.


Přátelé, Vy, jež jste vlastníky izolovaných čísel máte velmi roztříštěnou energii. Hází to s Vámi na všechny strany. Můžete si napomoci rozvinutím svého potenciálu. Jistě víte, v čem se skrývá váš talent, co Vás baví. Rozvíjejte tyto své schopnosti a věnujte jim pokud možno co jak nejvíce času a pozornosti. Až svůj talent plně otevřete, můžete v životě najít více klidu, rovnováhy a s tím ruku v ruce i spokojenost.
Hodně také pomáhá tvořivá činnost, sport, bojová umění > kde se naučíte i relaxačním technikám. Sauna, v závislosti na zdravotním stavu > odplavuje nejen různé toxiny, ale i nezpracované destruktivní energie a bloky nahromaděné ve vašem těle.
Můžete si také napomoci nošením čísla 4, nebo 5, která svými vibracemi mohou částečně dodat spojovací článek. Ve formě přívěsku, nejlépe z přirodních materiálů, nebo doma, "nakreslené" na tričku, fantazii se meze nekladou.
Pomoci také může změnit jméno, nebo zkrátit jej na přezdívku, kde dle výpočtu liché písmeno nahradíme sudým.
Od věci také není zajímat se o kvalitní, odborná poradenství, kde Vám pomohou rozpoznat a zpracovat vaše obtíže.Lena

Pro pochopení celkového charakteru osobnosti je nutno pročíst celý rozbor > ZDE


.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama