- Charakteristika člověka > chybějící čísla v datu narození

24. dubna 2014 v 0:07 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Numerologií k většímu porozumění mezi lidmi > ZDE

Snad každý z nás si ve svém životě prošel obdobím, kdy nemůžeme najít sami sebe, tápeme, dělá nám obtíže pochopit se. Ovšem, čím jsme zralejší, tím větší životní zkušenosti získáváme, učíme se, jak své osobnosti rozumět a chápat naše jádro. Numerologie je jedním z klíčů, jak více porozumět podstatě své osobnosti.


Většině z nás v datu narození chybí určité číslo, může jich být pochopitelně více. Jejich absence nám "něco" napovídá a říká. Každé číslo má určitou vibrační frekvenci, jež nám do vínku dává různé vlastnosti, dispozice. Vibrace chybějících čísel zde však chybí. Proč tomu tak je? Díky těmto chybějícím číslům si v životě máme osvojit určité lekce, kterými budeme procházet, něco se jejich prostřednictvím máme naučit. Být silnější, pochopit svou podstatu, podstatu bytí.

Mám ještě malou poznámku: Někteří lidé mi sdělují, že rozbor data narození na ně ve velké míře sedí, avšak právě rozbor chybějících čísel není tolik přesný. Vysvětlím proč tomu tak je. Je nutno pročíst si celý rozbor vašeho data narození, nebo osoby, která Vás zajímá. Jelikož, určité číslo sice v datu narození (mřížce) může chybět, nicméně, může se objevit v jiné podobě, např. jako číslo duchovní, životní... V takovém případě pak absenci chybějícího čísla v mřížce doplní právě vibrace tohoto čísla, a ikdyž pouze částečně, přesto jeho absenci z určitého % nahradí. Proto je vždy lepší pro vyšší přesnost nejprve pročíst celý rozbor daného čísla v datu narození, a teprve poté se vrátit zde.


Lekce o číslech pro dnešní den je určena, jak Vám, jímž tato čísla chybí, tak Vám, kteří jste blízcí těchto osob. Můžete tak lépe porozumět pohnutkám jejich chování a díky tomu pochopit je samotné, proč se chovají tak, jak se chovají, proč dělají určité věci. Pojďme tedy vstříc procházkou chybějících čísel a co nám na této cestě ukáží.

Absence jedničky
Osoby, kterým chybí jednička se v životě budou učit větší samostatnosti, postupně získávat více sebedůvěry a sebevědomí, pevnější vůli. Také vyjadřování svých niterních pocitů může činit obtíže. Chce to hodně trpělivosti, plody práce se dostaví. Lidé, kteří mají ve svém okolí osoby s absencí jedničky jim prokáží velkou službu, pokud vůči nim budou trpěliví. Jestliže chybí jednička, ale objevuje se dvojka, pak jsou takové osoby vnímavější k druhým, což může určitým způsobem chybějící vibrace jedničky nahradit.

Absence dvojky
U lidí s chybějící dvojkou je důležité, aby se naučili brát v potaz dvě strany mince. Dvojka = dva, nebo dvě strany mince, tedy rub a líc. Lidé bez dvojky mají sklony nahlížet na situace pouze z jednoho úhlu, jedné strany a dle toho je také posuzovat. Osoby s dvojkou mají přirozeně vyvinutou intuici. Kde ovšem dvojka chybí, je nutno se během života naučit svou intuici objevit a především, naučit se jí věřit a spolupracovat s ní. Je také třeba brát si ponaučení z chyb, které v průběhu života dělají.

Absence trojky
Trojka představuje schopnost vidět a vnímat abstraktně. Jelikož zde trojka v datu chybí, projevuje se tento nedostatek např. zhoršenou orientací v prostoru, zapomnětlivostí, neschopnosti logické úvahy, problémy také může činit poradit si s běžnými mechanickými věcmi, které se zdají být naprosto jednoduše proveditelné.

Absence čtyřky
Zde se může objevovat určitá fyzická nešikovnost, která se bude týkat manuální zručnosti. Je třeba naučit se v náležitostech, které se týkají jakékoli fyzické práce být trpělivý, důslednější a praktičtější. Také je důležité být více trpělivý k ostatním. Pokud zároveň v datu narození chybí i číslo 7, taková osoba bude mít sklon k silným citovým reakcím, mohou se např. kvůli čemukoli snadno rozplakat. Není dobré jim tuto vlastnost zazlívat, neboť se v nich díky tomu může vytvořit emoční blok a navíc by se Vám mohli odcizit.

Absence pětky
Lidé bez pětky bývají zpravidla talentovaní v mnoha směrech. Problém je však v tom, že v sobě nemají dostatek pohnutek, aby dokončili práci, kterou započnou. Leckdy dělají několik věcí najednou, a to rozbíjí jejich celistvost. Svůj talent také neumí zužitkovat, neboť jim chybí vytrvalost. Je nutno naučit se větší trpělivosti, důslednosti a nezačínat další věc, pokud nedokončí první. Napomoci může číslo 4, které uzemňuje a propojuje s fyzickou stránkou povahy. Pokud není v datu narození přítomna ani čtyřka, je možno ji nosit na krku ve formě přívěsku.

Absence šestky
Zde se může objevovat zhoršená paměť, zejména, pokud se jedná o zapamatování si běžných každodenních drobností. Je třeba se učit větší systematičnosti. Také se může objevit problém porozumět si, nebo pochopit jednoho s rodičů, s nímž si patrně nebudou rozumět. Tato situace se může zlepšit věkem a zkušenostmi v životě dané osoby.

Absence sedmičky
Osobám bez sedmičky může činit obtíže být sám se sebou. Potřebují společnost jiných, jinak nejsou ve své kůži. Věkem a zkušenostmi se tento stav může zlepšit. Dále tito lidé mohou mít problém hovořit před větším počtem osob, v práci apd., nebo se na tomto poli prosadit. Je třeba v této oblasti získávat a učit se větší sebedůvěře.

Absence osmičky
U lidí s chybějící osmičkou se často setkáváme se situacemi, kdy musí překvapivě často čelit velmi nešetrnému chování druhých. Ti na ně mohou být neurvalí, agresivní, slovně je napadat. Jakoby v sobě měli magnet, jež tento typ lidí k nim silně přitahuje. Lidé bez osmičky tyto situace těžce nesou a jedním z úkolů, který se díky tomuto chování druhých mají naučit zní - nabýt velkou osobnostně a emocionálně vnitřní sílu.
Není také od věci naučit se nejprve pečlivě uvážit, než se do něčeho pustí.

Absence devítky
Před osobami bez devítky stojí úkol naučit se vyjadřovat své vnitřní, niterní pocity prostřednictvím tvořivé činnosti. Sepisováním svých myšlenek a nápadů, tvořením ruky umělce a podobně. Své myšlenky přenést do fyzické formy. Je to zároveň jeden z úkolů pro následující a probíhající proměnu celé společnosti, kdy tento průběh započal zhruba po roce 2000.
Lena


.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama