- Změna v naší zemi a životech je na dosah

3. března 2014 v 13:36 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Cítím to v kostech již zhruba měsíc. Cítíte to také? Ve fluidu Země, jejího okolí i energii lze vnímat silné pole, které tlačí vpřed nějakou velkou a náhlou změnu. Tato změna může být jak charakteru příznivého, tak i opačného gardu. Vše se jeví, že tato změna zřejmě vznikne na jednom místě, ale její vlnová energie zasáhne více míst na světě, se vší pravděpodobností nemine také naší republiku a není vyloučeno, že proběhne v příměru řečeno "ze dne na den".

Tato vlnová energie má původ v silném poli světelné energie, kterou průběžně popisuji již delší dobu. Je také patrné a velmi dobře viditelné, že v myslích mnoha obyvatel naší planety tato silná vlna aktivovala a nastartovala určitou změnu v principech myšlení.

Energie změny je za branami a záleží na lidech, zdali ji konečně uchopí, porozumí jejímu odkazu, a také, jak s ní naloží. Někde je silná, někde zatím plápolá, jako slabý plamínek. Je však zde a k dnešnímu dni se jeví, že nás jen tak rychle nechce opustit. Prostupuje již vším okolím, lidskou mysli i srdcem. Někteří obyvatelé planety si tuto energii v sobě nesou zakódovánu již od počátku, co jsou zde, a ti vědí, co mají dělat. Pro ty mám vzkaz: "Věřte hlasu svého srdce, neustupujte a ani na chvíli nepochybujte!!!" Neboť, kdo byť jen na vteřinu zapochybuje, prohrál.


Zmíněná energie se v těchto dnech ukotvuje do vnímání lidí více, než obvykle. Není vyloučeno, že zároveň s myslí člověka se pohnou i kusy Země, nebo také naopak, s pohyby Země se pohne mysl člověka. Vše je propojeno se vším.

V prostoru je také poněkud zvláštní informace, kterou lze přeložit jako - "Lidé, jež v současnosti nemají práci se již tímto problémem nebudou muset zabývat, neboť to nebude potřeba".

Jsou také stále více slyšet "hlasy a zpěv národů". Lidé zpívají pro Zemi a tím uklidňují její bolest, zároveň tak bolest člověka.

Lidé nyní mají možnost volby, a také se rozhodují. Buďto půjdou cestou války, nebo cestou Míru. A to není myšleno pouze pro boje o svobodu nad vykořisťovateli, ale také boj člověka samotného se sebou, se svými zvyky, principy myšlení a dosavadním stylem života. Obojí cesty vedou stejným směrem a ke stejnému cíli, ale každá je poseta kameny. Záleží, zdali si lidé "obují boty, nebo půjdou bosky".


Tolik pro dnešek indicie ode mne.
Lena


Posílám Vám hudbu ze vzdálených míst, která
jsou přesto tak blízko. Nahlédněte pod její povrch.
Postavte se tváří ke "Slunci" a všechny stíny zůstanou za Vámi.

- Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena -.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 3. března 2014 v 21:52 | Reagovat

Já stále nedokážu rozluštit své pocity. Již jsem psala o svém ,, volání" a nyní asi týden je to volání intenzivnější. Včera v lesích jsem to prožívala několikrát. Jdeme, vykládáme si a najednou opět ten pocit, že mám být někde daleko, jako by ve vesmíru, nebo někde. Ani to nedokážu popsat. Pozorovala jsem káně, jak si volně létá. Potom se přidalo další, asi to byl párek. A najednou zase to ,,volání" a málem by člověk chtěl být jinde, ale kde? A k večeru při cestě domů se ohlásil můj milovaný párek krkavců. A to se mi chtělo až plakat, protože jsem chtěla být někde a nevím kde. Stále se s tím nedokážu poprat, něco někde musí být, co mě volá. Co to je-kde to je? A dnes jsem to prožila i cestou do práce, kdy chodím přes park a energie stromů byla strašně silná. V práci znovu.... Poradíte mi? Děkuji!!!! :-)

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | Web | 4. března 2014 v 17:44 | Reagovat

Tak na tuto odpověď jsem si musela udělat více času, zde nelze reagovat pouze několika větami.
Jelikož je toho poměrně dost, zašlu Vám vše raději na e-mail, zde by se to hůře interpretovalo.
L

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama