- Charakteristika člověka > stejná čísla v datu narození - 3, 4

15. března 2014 v 0:07 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Numerologií k většímu porozumění mezi lidmi > ZDE

Více stejných čísel v datu narození vždy násobí dané
vlastnosti a energetické vibrace daného čísla.
Dvě trojky v datu narození

Lidé s jednou trojkou mají talent obrazotvornosti, u osob se dvěmi je tato vlastnost mnohem výraznější. Často se můžeme setkávat s tím, že mají velký smysl pro nápadné oblékání, které v některých případech hraničí s vysokou mírou výstřednosti, a díky tomu se stávají v davu takřka nepřehlédnutelnými. Případná kritika druhých v tomto ohledu jim nijak nepřekáží a na jejich názory nedbají. Mají výraznou fantazii, a pokud se jedná o různé slaďování barev, tvarů a hudby, jsou to v podstatě nadšenci, kteří svou energií nadšení dokáží dělat divy.

Jsou většinou také velmi inteligentní, a pokud by mělo někdy dojít k výměně názorů mezi Vámi a těmito lidmi, mějte se na pozoru, neboť jejich hbitým reakcím a schopnosti ladění slov do výstižných tvarů s největší pravděpodobností nebudete stačit.
Dále jsou tito lidé spíše přemýšliví, a to v tom směru, kdy si, než se do něčeho pustí vše řádně uváží a rozmyslí předem. Zde se také otevírá jejich další vlastnost, u druhých si často umí zařídit spolupráci v takovém rozsahu, že oni sami mnohdy nemusí při různém vyřizování náležitostí mnoho udělat, ostatní vše vyřídí za ně. Nezdá se však, že by jim to bylo přímo ku prospěchu, neboť, pokud se dostanou do situací, kdy nikdo v tomto ohledu nebude po ruce, mohou být bezradní. Zde ovšem také záleží na ostatních číslech v datu narození.
Mívají také svůj vlastní svět fantazie, do kterého se čas od času ponoří ve svých myšlenkách. Jejich obzory a pole dálek jsou poměrně široké a málokdy se s nimi dostanete do situace, kdy nebudou mít co říct.

Tyto osoby patří k těm, pro něž je důležité být čas od času samy se sebou, aby se dostaly do rovnáhy a pohody. Není nic jednoduššího, než jim to umožnit, nenápadně, jako pára nad hrncem se z jejich společnosti tiše vypařit a nechat je v klidu snít a rozebrat myšlenky.

Tři a více trojek

Tito lidé nemají příliš v oblibě daná pravidla a stanovy, která jim mohou často připadat nudná. Jejich vnitřní hodiny nepodléhají zkostnatěle stanovenému času, jejich vlastní čas a prostor je gumově tvárný. V tomto bývají neuchopitelní a některým lidem, jež jsou jiného ražení může činit obtíže jim porozumět, nebo je pochopit. Často se také stává, že mají svůj vnitřní svět, do kterého pořebují čas od času hluboce nahlédnout, aby byli spokojeni. V takovýchto případech je nerušte, budou Vám za toto tolerantní gesto vděčni a spokojenost pak bude na obou stranách.

Míra talentu pro tvořivost, nadání pro mnoho oborů, neustálá potřeba něco tvořit z těchto osob vytváří neuvěřitelně aktivní jedince. Pokud se jedná o muže, pak zde většinou neplatí známá pravda, že pánové nedokáží dělat více věcí najednou. Naopak, jedinci se třemi a více trojkami se vymykají těmto konvencím poměrně bravurním a nepolapitelným způsobem. A pokud by měli uvíznout v rutině, stanou se vězni svých myšlenek, které za každou cenu musí ven! Pokud však nebudou mít tu možnost a nestane se tak, budou vše dusit v sobě. V tomto případě je nutno očekávat obtíže ve formě různých forem alergií, bolestí hlavy, nervozity a totálně roztříštěné energie.
Jak z tohoto zakletého kruhu ven? Jednoduše. Za žádnou cenu nedovolit, aby se tak stalo. Je pro ně důležité vše ventilovat a pomocnou ruku v tomto případě může spolehlivě podat aktivita, jako je např. tanec, sport v podobě, která je bude bavit. Jelikož disponují vysokou obrazotvorností, potřebují ji také vyjádřit fyzickým způsobem. Zde je velmi vhodné sáhnout po uměleckém směru, jako je kreslení, hudební formy, návrhářství, práce s keramikou apd. Tito lidé zkrátka potřebují tvořit, tvořit, tvořit. Objevuje se zde i vysoká hladina sexuální energie, tedy, pokud jste jejich partner, pak již jistě budete vědět, jak správně zabrnkat na jejich strunu, aby jste tento "hudební nástroj" patřičně vyladili.

Dvě, tři čtyřky

Lidé s jednou čtyřkou bývají často puntičkáři. U osob s větším počtem těchto fyzicky laděných čísel se proto v tomto ohledu poměrně často setkáváme přímo s posedlostí po dokonalosti. Tuto svou touhu a posedlost ovšem velmi často vyžadují i od druhých, tedy po členech rodiny, zejména při výchově dětí, nebo, pokud v zaměstnání zaujímají výše postavené místo, pak ji uplatňují na podřízených. Dokonalost je přípustná, ovšem pokud jde do krajnosti, její prezentovaná míra v tomto případě doslova překračuje svobodu ostatních. Lidé, jež mají ve své blízkosti pedanta s více čtyřkami se pak v jejich společnosti mohou cítit tlačeni do kouta, což jistě není nic příjemného. Lidé s více čtyřkami - uberte ve svých nepřirozeně vysokých nárocích a budete ještě více oblíbeni. Vzduch kolem Vás se pročistí a vašemu okolí i Vám se bude lépe dýchat, uvidíte.

Mnozí partneři osob s více čtyřkami si mi postěžovali, že neví, co s tímto človíčkem mají dělat. Mají sice velká srdce, ale jejich touha a síla, jež je žene vpřed jim leckdy nedovolí ani tak důležitou věc, jako je odpočinek. Přestože vydrží hodně, ani oni samozřejmě nejsou nevyčerpatelní. A leckdy, i přes různá zdravotní varovaní svého těla se nezastaví a jdou dál, jako buldozer.
Zjistila jsem, že těmto lidem a nezáleží, zda jde o ženy, či muže dělá velmi dobře masáž!! Ať se jedná o masáž chodidel, či zad a šíje, nebo masáž celkovou, na to opravdu mnozí z nich slyší. Vřele doporučuji masáž celého těla. Relaxační hudbu možná neocení tolik, jako osoby s citovými čísly, (čtyka je číslo fyzické), ale masáž samotná jejich napjaté svaly krásně uvolní a budete doslova cítit, jak se pod tahy vašich rukou uvolňují a tečou, jako máslo. Pak budou také mnohem příjemnější, otevřenější a přístupnější, uvidíte. Patrně se nyní pozastavujete nad tím, proč doporučuji, aby jste těmto lidem dělali masáž Vy. Tak to ještě neznáte lidi se čtyřkami. Mnozí z nich jsou totiž velcí šetřílci a bude jim zatěžko přijmout od Vás zakoupenou permanentku, přestože ji nekupovali oni sami. V těchto náležitostech jsou mnohdy nedobytní, jako Mount Everest. Pokud se Vám to podaří, prosím. Pak je zde ovšem další překážka vážení, dostat je tam. Pokud se Vám však podaří zdolat je i v tomto ohledu, prosím. Pokud však ne, jděte do toho sami. A není nutné, aby jste měli v ruce lejstro se štemplíkem absolvování masérského kurzu, nebojte. Masáž zvládne každý, nechte vést své ruce tam, kde budet cítit napětí a jednejte přirozeně a intuitivně, jde to samo. Důležité je a nezáleží, zda jste jejich partneři, kamarádi, či rodinní příslušníci, musíte být silná osobnost a nedat se vyvést z míry jejich počátečním odmítnutím. Stůjte za svým a navrhněte jim masáž znova. Skrze různá odmítání Vám nakonec budou neskonale vděčni, že do toho šli. Je potřeba si ohledně těchto bytůstek zapamatovat: Neumí odpočívat a čas od času potřebují ukázat, že svět má i jiné stránky, než je práce.

O čtyřkách je také známo, že svému nositeli dávají určitou míru pochybností o vlastní osobě, proto je chvalte a myslete to upřímně.
A i zde platí: Je nutno ventilovat míru energie více čtyřek, jak, záleží na tom, co je samotné baví, např. sport je vítaným společníkem vždy. A také malé varování: Pozor na cukrovku.


Na vlnách pohody a s úsměvem na rtu se s Vámi pro dnešek loučím

Lena


.
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama