- Tomáš Klus > Proměnamě - Napojen / + armáda budoucnosti

13. února 2014 v 1:20 | Lena |  - Posílám Vám ♥

Poslechněte si něco pěkného. Píseň je jednoduše prostá, jasná, hezky se poslouchá, tématicky na mé stránky patří, čili ohledně jejího umístění zde jsem neváhala ani minutu. Pod písní je pro Vás připraveno něco navíc, a pak, pokud budete mít zájem, nahlédněte do odkazu, kde jsou umístěny dvě moc pěkné hymny, které startují a otevírají Novou etapu životního směru lidstva.


U sledování následujícího videa se možná zeptáte, co bylo důvodem jej zde vložit. Tato sestava má s předchozí písní společné detaily a vzájemně spolu souvisí. Pokud jste řádně poslouchali, důvod je Vám jasný. Pokud není, zapojte fantazii a kapku dedukce.

A krátký komentář - video jsem nazvala Armáda budoucnosti, jelikož následující léta a blízkou budoucnost vnímám jako odkládání zbraní, cestu k otevření lidských srdcí. V současném čase to sice může znít nereálně, ale já vím své. Vím, že to bude nelehká práce nás všech. Ve videu, jakožto vizionářka vidím budoucnost všech armád světa. Zbraně a bojové pochody přestanou být užívány k ničení, nýbrž budou ve znamení symbolických přehlídek, jako vzpomínka na nesmyslné chování zdegenerovaného lidského druhu. Vojáci ve videu dnes své zbraně jistě používají, ale představme si je za několik x let.. Toto video, pokud si obsah představíte z pohledu budoucnosti Vás může pobavit a zároveň přivést k zamyšlení ...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 13. února 2014 v 16:02 | Reagovat

Tomáš Klus to opět vystihl a písnička je moc pěkná. Armády-no nevím. Bylo by to krásné, ale já tomu moc nevěřím, že by se tohle mohlo stát. Lidé, kteří mají co do činění s válkami nebudou ochotní se vzdát peněz, které jim z toho tečou. My, kteří vnímáme svět jinak, můžeme o tom snít, ale já myslím, že se to nikdy nestane. Zase mám příklad-můj synovec, otec dvou dětí a 15. března odlétá na půl roku směr Mali. Je voják a takový je rozkaz. Když čteme, co za hrůzy se dějí v Africe a jinde-nevěřím, že by tyto vojáky učili jen k přehlídkám. Možná to vidím jinak-tady opravdu myslím, že se to nikdy nestane, spíše naopak. při nepokojích, které vládnou ve světě se může stát spíše pravý opak.

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 13. února 2014 v 19:04 | Reagovat

"Snít o tom"? To přeci nemůžete myslet vážně. Pokud budeme snít, tak se nebude dít absolutně nic. Myšlenka je sice silná, ale to bychom se museli propojit všichni dohromady a ani zde není jisté, že by to pomohlo. Na mé stránky chodíte často, takže Vám jistě neuniklo, že téměř neustále dokola opakuji, že přiložit ruku ke změnám musíme všichni. Protože platí - od malého plamínku chytne celá stodola. Sedět doma a o něčem snít by bylo hodně naivní. :) A pokud již předem budeme říkat, že nevěříme, no tak se skutečně nic nezmění. Nepokoje jsou čím dál větší a ještě budou, je zde i hrozba válečného konfliktu, ke kterému skutečně může dojít. Ovšem po bouři je vždy klid. Čili výše zmíněná armáda je takový náhled do budoucna. A věřím tomu pevně.
Co by se stalo, kdyby najednou všichni vojáci odmítli jít bojovat? No, žádné války by nebyly. Ano, toto téma je složité a má silné zákulisí, které se den ze dne nevyřeší, ale ...

Známý byl také voják z povolání, cestoval po celém světě. Vydržel to 10 let, pak tuto sféru dobrovolně opustil, obával se psychických následků ...

3 Jarka Jarka | E-mail | 14. února 2014 v 13:27 | Reagovat

Ano, vím jak to myslíte a rozumím Vám. ,,Snít" jsem myslela obrazně-realita je jiná. Já věřím v hodně věcí, ale nesmíte se zlobit-tady si stojím za svým názorem. Dělám s lidmi skoro 25let a vím, čeho jsou schopní a čeho ne! Co se děje v Gongu a dalších zemích. Muslimové-těm bychom nestáli ani za pohled. Jsou věci, na které naše síly nestačí a proto přiložme ruku k dílu tam, kde to má smysl. Tím nechci říct, že diskuse o armádě bez zbraní nemá smysl. Otázka je, kdo se této diskuse zúčastní. Ale Ti, co je organizují to podle mého názoru nebudou. Já vím, že kdyby nebylo válek, svět bude o něčem jiném. Určitě znáte strategii Ruska a dalších zemí....Nyní mi budete určitě odporovat, ale já to tak cítím.

4 Milan Milan | 14. února 2014 v 14:51 | Reagovat

Ať chceme nebo ne, rozhodovat o těchto otázkách vlastně ani nemůžeme. O tomhle rozhodují velké mocnosti jako je Amerika, Rusko, Čína atd. Dokud se budou stále předhánět ve zbrojení, tak malé zemičky jako jsme například i my v tom nic nezmůže. A nastává otázka: "co vlastně zmůže jednotlivec v takové malé zemičce?" Chápu Vaše cíle a bylo by to určitě krásné, kdyby se lidé k sobě chovali hezky, s úctou, bez konfliktů - to je přirovnání k státům. Aby se vše řešilo jen s pomocí diplomacie, beze zbraní, bez konfliktů. Bohužel na světě je tolik lidí a každý chce prosazovat své vlastní zájmy, že je podle mě spíše naivní si myslet, že by mohl existovat život úplně beze zbraní. To už pak ani nemluvím kolik lidí zaměstnává zbrojní průmysl. Určitě je to téma k diskuzi a můžeme se tu o tom pobavit a vyměňovat své názory, ale vlastně tím nic nezměníme.
Asi se mnou také bude málokdo souhlasit, ale tak to vidím já.

5 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 14. února 2014 v 15:06 | Reagovat

Rozuním a ikdyž ne úplně se vším souhlasím, Váš názor respektuji.
Víte, jednou se mi dostalo do ruky takové pěkné "moudro".
Zní: "Člověk by měl být vyrovnaný, statečný a moudrý. Vyrovnaný, aby se dokázal smířit s věcmi, které nemůže změnit. Statečný, aby měl odvahu měnit to, co změnit může. A moudrý, aby dokázal rozpoznat to, co změnit může a co nikoliv. Říkala jsem si s nadšením, to je báječné a pravdivé! ALE: Přestože základní, daná podstata člověka, jeho charakter zůstává po celý jeho život neměnný, tím, jak vnitřně roste, vyvíjí se, poznává, učí se, jeho názory, pohled na život se někdy mění, právě tím, jaké poučení si z těchto zkušeností odnesl. A já dnes vím, že JE v moci člověka, jeho vůle, změnit naprosto vše, na co si jen vzpomene. Čili, přestože toto moudro a jeho hodnotu určitým způsobem respektuji, jde již mimo mne.
Úkolem lidí v současné době je, poskládat to, co je rozbité, tedy, nejprve najít Mír sami v sobě, poté jej ukotvit do jádra rodiny. A pokud bude Mír v rodinách, války zaniknou. Bude to zřejmě zdlouhavý proces, a lidé si také nejprve musí uvědomit základní pravidlo, které zní: Síla člověka, skupiny je v JEDNOTĚ.

6 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 15. února 2014 v 15:39 | Reagovat

Vykvetl zde názor pana Milana, děkuji za něj. Víte, o tom by se dalo hovořit dlouho, ale to by vydalo na knihu. Celkově je naše planeta nemocná, původcem je člověk, protože je "nemocný" také. Příčinou jeho nemoci je nedostatek Lásky. V poslední době probíhá "léčení" člověka na všech úrovních a do tohoto procesu se zapojuje stále více lidí, copak to nevidíte? :) Vše záleží na nás všech, zdali pro to každý něco uděláme a ono to půjde, nebo budeme jen říkat, že to nejde a z povzdálí pozorovat, jak se druzí při této práci potí. Funguje to, jako velká vlna..
Pokud máte zájem, podívejte se do sekce zajímavé filmy > Jak fungují banky a fin. systém. Lze si z toho něco vybrat a podstatnou odpovědí na vyřešení jedné situace současnosti lze nalézt i na jeho konci.
Pěkný den

7 Jaroslava Jaroslava | 17. února 2014 v 12:48 | Reagovat

Ještě musím reagovat k tomuto tématu. Možná probíhá ,, léčení" člověka, ale myslím si, že lidí, kteří se chtějí opravdu od jádra změnit moc není. Vedli jsme o tomto tématu diskuse a je pravda, že na tyto setkání a semináře přijde hodně lidí. ale... Odebírám jeden časopis, už řadu let, publikuje tam i pan Josef Staněk MvDr. Jeho články jsou reálné, pravdivé, moudré a velice poučné. Uvádí také, že lidí v naší republice, kteří rozumně uvažují a smýšlejí jsou pouhé 2%. Já tomu nevěřila a tak jsem začala lidi více sledovat. Musím říct-pane Staňku máte pravdu. Mohou chodit na setkání, do kostelů a pod. ale až vše skončí chovají se úplně jinak. Výchova dětí, vztahy v manželství, úcta ke starým lidem, úcta k přírodě a také k sobě. Vlna může fungovat, ale záleží na tom v jakém smyslu. Proto si myslím, že i z tohoto důvodu armáda nikdy beze zbraní nebude.Na planetě je nás už strašně moc a v tom je to nebezpečí.
Naše rodina určitě nesedí doma jen tak a nekritizuje. Bydlíme v České republice, kterou považujeme za svou vlast. Ale!!!!Je nám odpíráno právo být Moravany. Stále nám je podsouváno, že jsme národnost Česká, ale my jsme národnost Moravská. Je nám odpírána národnost, je nám odpíráno vše, co se týče naší krásné Moravy. Nemáme svoje územní uspořádání, jako je třeba v Německu nebo Rakousku. Přitom jsme byli a jsme národ mírumilovný, neválčili jsme. Až v dalších dějinách jsme museli, ale to proto, abychom se bránili. A dopadlo to tak, že v dnešní době celá naše rodina BOJUJE BEZE ZBRANÍ za to, aby nám všechna naše práva byla vrácena. Jsme ve spojení s lidmi, kteří to cítí jako my. Píšeme na vládu, na parlament, ombucmanovi a stále se setkáváme s neporozuměním. Ale nepřestaneme, bojujeme dále a tady VĚŘÍM, že něčeho dosáhneme. Paní, která to organizuje má 83let a bojuje za naši krásnou Moravu. Je silná jako lev a píše další knihu, aby si lidé uvědomili, co ztrácíme.
Moudro, které jste uvedla znám řadu let a mám ho ve svém diáři. A tam je to pravidlo, kterým se řídím. DEJ MI SÍLU NA TO, ABYCH MOHLA ZMĚNIT TO, CO ZMĚNIT MOHU. Síly musím vynakládat opravdu na věci, které se mohou podařit a které jsou reálné.
Armáda budoucnosti? To, co jsem viděla na videu určitě ne. Prostě si to nedokážu ani představit a proto své síly budu vynakládat na věci, které mohu změnit a nebo pomůžu druhým, aby naše síla byla větší. :-)

8 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 17. února 2014 v 13:10 | Reagovat

V komentáři č. 7 bylo upraveno jedno slovo, které by mohlo být bráno, jako reklama, byť jistě ne záměrná. Děkuji za pochopení. Admin

9 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 17. února 2014 v 14:14 | Reagovat

Děkuji za tento komentář.
Napíši reakci a svůj názor na věc, samozřejmě nikomu jej nevnucuji, každý máme svou pravdu.

Lidí, kteří chtějí změnu a více poznat sami sebe, vyléčit se, a tím i své okolí přibývá. Zdali tento proces bude úspěšný, záleží, kolik lidí nabyde uvědomění. Od toho zde také působí osoby uvědomělé, kterých je sice poskromnu, ale bude to stačit. Zde ovšem pozor na falešné proroky, kteří se v posledních letech rojí, jako jedovaté vosy a jediným účelem jejich předkládání tzv. falešné pravdy je vydělat peníze.
Co se týče různých seminářů, přednášek, já osobně z nich nemám dobrý pocit, ikdyž nevylučuji, že mezi stádem podfukářů, nebo málo uvědomělých lidí, kteří "něco" učí a ve skutečnosti danému tématu rozumí pouze povrchově jsou i Lidé, kteří skutečně chtějí něco druhým předat poctivým způsobem.

Co se týče mého názoru na kostely, různá společenství, to je kapitola sama o sobě. Chodit do kostela? A proč jako? Klečet a modlit se k Bohu? COŽE? Bůh, Zdroj energie, Jsoucno je přítomen/mo všude kolem nás i v nás, na to není třeba chodit do vnitřního prostoru nějaké stavby. Navíc, jak píšete, mnozí pánbíčkaří, ale sotva vyjdou ven z kostela, pomlouvají, nebo podvádějí své partnery apd. Návštěva kostela, členství v nějakém společenství je nesmysl. Boha máme všichni v sobě a nepotřebujeme si jeho existenci potvrzovat nějakými tlachy do prázdna.

Co se týče Čech, Moravy, Slezska, tak já toto vnímám celistvě. Neodděluji uzemí, ale beru je jako jeden celek. Žijeme všichni společně a oddělování nějakých území neuznávám. Dobře se musíme mít všichni a nezáleží, jestli jsme černí, bílí, nebo žijeme na severu, či jihu republiky, planety... Vše je v jednotě. Ano, prozatím je to jinak, ale pokud lidé nabudou rozumu, dojde v této záležitosti ke změnám. Zde ovšem hovořím o budoucnosti.

K té dámě, která tak bojuje, srdečně ji tímto zdravím, klobouk dolů před jejím věkem. Já osobně bych ale na tuto současnou "vládu" prozatím nic nesměrovala. Ta parta, která pořádá předražené večeře apd, přestože je si vědoma našich neúnosných dluhů nemůže být nazývána vládou. Vaše psaní tímto směrem je jako házení perel sviním, vy hážete perly a ... Zbytečná ztráta energie. Ale je to vaše přesvědčení, věříte, je to v pořádku. Toto Vám nikdo vzít nemůže, je to vaše víra v dobro a vítězství.

Pro ty, kdo hledají Boha > http://zivavoda-lena.blog.cz/1308/stoupani-po-schodech-pyramidy-k-poznani-k-zamysleni

Pěkný den všem. Alea iacta est.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama