- Pěkná skladba s energií vody

28. února 2014 v 16:15 | Lena |  - Substanc Voda

Nedá mi to, abych se s Vámi s touto skladbou nepodělila. Byla by opravdu škoda, nechat ji stát za branami a nevpustit do vln mých, vodním živlem laděných stránek. Tato videoskladba si mne přitáhla svou energií a barvami průvodní kresby. Okamžitě jsem si poslechla její znění, a ikdyž zpočátku se mi její tóny zdály ne zcela harmonické, počkala jsem, jak se dále rozvine. Ty nejhodnotnější plody se totiž nemusí objevit vždy na začátku, ale někdy stačí být trpělivý a očekávané se dostaví.


Nelituji, že jsem počkala, neboť po několika minutách se skladba otevřela a projevila plnou silou. Je to jako, když plujete po klidné, trošku fádní řece, stejným a monotónním stylem, který vás kolébá a konejší, a po nějaké době začnete pomalinku usínat, nebo se začnete nudit. A najednou se ocitnete v divokém proudu jejího koryta, který vám ukáže, jak je voda proměnlivá. Jemná, něžná, hladící a klidná, ale také divoká a nespoutaná. Ostatně, posuďte sami. A pokud jste vnímavější, skrze některé tóny této skladby můžete malinko nahlédnout do nitra mé osobnosti. Celé mé stránky a jejich obsah jsou přeci jejím výrazem ...Belle expérience

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 28. února 2014 v 19:04

Je to nádherná skladba a pěkně jsem si ji vychutnala. Přivedla mě k místu, kde to mám obzvlášť ráda. Vcítila jsem se do situace, kdy jdu po břehu mé milované říčky a najednou sejdu ze břehu a vstoupím do její měkké, něžné a hladící vody. Prožívám si tu lehkost a něhu, která proudí celým mým nitrem. Najednou zesílí pocit neskonalého štěstí a má duše je spokojená a tělíčko také.
Navíc jsem si zase uvědomila, že této říčce dlužím básničku, ale ještě se mi nedaří ji napsat. Vždy mi něco bleskne hlavou a hned to odezní. Chystáme se k ní zase v květnu a já se těším už nyní. Na jednom jejím břehu je malý hájek a roste tam pod stromy krásně heboučký mech. Neznám nic krásnějšího...Zujeme si pohory a chodíme bosí po tomto sametovém mechu. Matka Země se s námi propojí a na to se nedá zapomenout. Prostě nádhera.
Děkuji!

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 28. února 2014 v 21:16

Prožitky, které zde popisujete, vypadají, jako prožívání meditace .. :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama