- Charakteristika člověka > číslo měsíce a roku - 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12

10. února 2014 v 16:07 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Numerologií k většímu porozumění mezi lidmi > ZDE


Číslo měsíce a roku 1, 10

Tedy osoby narozené v lednu, říjnu, dále pak ročníky, jejichž součet nám dává číslo 1 - např. narozeni v roce 1945 = 1+9+4+5 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1

Pokud chcete více porozumět člověku, jemuž bylo do vínku dáno číslo 1, pak vězte, že jednička, kdekoli se objeví skýtá silnou, samostatnou osobnost, která potřebuje určitou míru klidu, být sám se sebou. V kolektivu se někdy se cítí odcizení, mimo něj. Tito lidé velice často sledují dění kolem sebe z povzdálí, aby mohli vše řádně strategicky probrat, a teprve poté se zařadí do jeho procesu. Z tohoto hlediska pak na ostatní mohou působit, jako hůře čitelní, jímž není tak snadné porozumět a dostat se jim pod kůži. Vy již ale po přečtení této charakteristiky budete vědět, že vibrace čísla 1 daly jeho nositeli takovéto vlastnosti, zkrátka, jsou takoví, je to jejich naturel.
Jinak se jedná o lidi, jež bývají zpravidla úspěšní, díky své samostatnosti, mají rádi určité pole volnosti, a pokud se jim jí nebude dostávat, vždy si ji vybojují. Díky jedničce, která značí Já jsem mají rádi nad vším určitou kontrolu, často mezi nimi nalezneme rozené vůdčí a silné osobnosti. Neradi se nudí, a pokud by se tak mělo stát, sami se postarají o nějaké to vzrušení, jež je vymaní z šedi běžného života.
Ctižádostivost je další z vlastností. Mohou skutečně v životě dokázat mnohé.


Pozor by si měli dávat na zvládnutí vibrací silného čísla jedna, v opačném případě se můžeme setkat s osobami, u kterých vznikl pocit důležitosti vlastní osobnosti a nezdravého ega. Může se u nich také objevit kolísání nálad, silné nervové vypětí, kdy pak mohou kouřit například jednu cigaretu za druhou, apd. V těchto případech jsou vhodná různá uvolňovací cvičení, meditace, běh, saunování, dostat tuto enrgii ven, jinak působí destruktivně.

Číslo měsíce a roku 2

Náleží osobám narozeným v únoru a roce, jehož číselný součet nám dává dvojku > např. ročník 1946 = 1+9+4+6 = 20 = 2
Co se týče listopadu, tedy čísla 11, nekrátí se, ale v případě charakteristiky měsíce ponechává v nezměněné podobě.

U lidí s dvojkou se setkáváme se silnou dávkou intuice. Přirozenou dávku intuice mají všichni lidé, každopádně u vibrací dvojky je tento smysl a vnitřní radar o něco citlivější. Vnímavost těchto osob má vysokou úroveň, leckdy dokáží předpovědět určitou situaci předem a varovat své okolí, přátele. Toto chování "běžně" využívají, jde o součást jejich života. Ovšem > častým problémem u mnoha lidí, jež mají silně vyvinutou intuici, neboli napojení však také bývá určitá rezervovanost v této oblasti, jelikož svému smyslu z rozumového, tedy logického hlediska příliš nevěří a leckdy trvá léta, než konečně dokáží akceptovat, že intuice je naprosto přirozená. Někdy je u nich zapotřebí, aby jejich blízcí dotyčnému sdělili na rovinu, že jejich intuitivní schopnosti jsou velmi dobré, jelikož oni sami si tento aspekt mnohdy ani neuvědomují. Teprve pak jej mohou vědomě používat.

Osoby, jež životem doprovází vibrace dvojky mají také určitou silnou vnitřní přitažlivost pro druhé pohlaví. Tato přitažlivost však není agresivní, nýbrž jemnějšího charakteru.

Číslo měsíce a roku 3, 12

Nositelé vibrací tohoto čísla jsou osoby narozené v březnu, prosinci a v roce, jehož číselné spojení nám dává trojku. Např. ročník 1947 = 1+9+4+7 = 2+1 = 3

Trojka značí družnost, tedy nositelé vibrací tohoto čísla budou vesměs velice přátelští, otevření, rádi si o čemkoli pohovoří a málokdy se setkáme s osobou, která má v datu narození trojku, jež by byla nějakým způsobem nevrlá k pohovoru. Záleží samozřejmě na životním vývoji, jeho okolí, které jej v dětství obklopovalo, ale přirozenou vlastností těchto osob je vesměs přátelskost.
Bývají to lidé veselí, kteří si sami ze sebe dokáží udělat legraci, málokdy nemají co říci a dokáží hovořit o různých tématech. Zda se baví se školním topičem, nebo ministerským předsedou zpravidla nedělají rozdíly, jejich pole řečnického projevu bývá široké.
Málokdy se setkáme s člověkem "trojkou", který by odmítl pomoc druhým, leckdy ji sám nabídne ještě přetím, než je potřebným osloven. V takových případech nehledí na vlastní neprospěch.

Trojka také dává do vínku řečnickou schopnost, jak bylo zmíněno výše, a díky této vlastnosti před sebou máme člověka, jež umí používat slova velmi obratně. A pokud jej nějakým způsobem nazlobíme, nebo se jim něco znelíbí, padají z jejich úst slova, která mají sílu čerstvě naostřené břitvy.


Číslo měsíce a roku 4

Náleží osobám narozeným v dubnu, nebo sečtením čísel roku narození, dle příkladu, jež je zmíněn u předcházejícího čísla.

Lidé se čtyřkou mají metodické myšlení, velmi často smysl pro přesnost, důslednost, někdy inklikují k přehnanému puntičkářství, ale to také samozřejmě záleží na ostatních vibracích čísel v datu narození.
Málokdy se setkáme s člověkem, který má čtyřku, jež by nemyslel na svou budoucnost v dostatku. Tito lidé zpravidla od mládí mají v sobě zakódovánu vlastnost shromažďovat majetek. Ať už se jedná o malé a skromné spoření, nebo větší bohatství, tato vlastnost zabezpečení je zde vždy.
Čtyřka sama o sobě je zemité číslo, tedy je zde určitý smysl pro materiálno a málokdy se v tomto případě setkáváme s osobou, která by v tomto ohledu létala v oblacích, nebo si stavěla vzdušné zámky. Praktičnost, to je jejich výsada. Nevrhají se do všeho po hlavě, vše si nejprve řádně rozmyslí a do detailu propočítají. Z tohoto hlediska není dobré na ně s čímkoli příliš spěchat, jsou rádi připravení.

Oni sami však na Vás mohou tlačit, ať si pospíšíte, což pochopitelně ne vždy bývá příjemné.

Číslo měsíce a roku 5

Zde se jedná o osoby narozené v květnu a dále v roce, jehož číselné spojení nám dává pětku, viz příklad výše.

Pětka je číslo silné, nezávislé a nositelé této vibrace mají rádi svobodu se vším všudy, co si jen dovedeme představit. Zde ovšem ne tak silně, jako u čísla dne pět, přesto je tento potenciál zde. Tedy v překladu to znamená, že dosti nelibě nesou, pokud by je někdo při práci měl nějakým způsobem omezovat, nebo je sledovat, krok za krokem, co a jak dělají. To nepůjde. Pak buď svou práci odvedou s nevelkým nadšením, nebo rovnou dají najevo, že raději pracují sami. Pokud jim tento jejich požadavek splníte, dokáží pracovat velice pilně a zvládnou toho skutečně mnoho.

Mají také určitou tendenci pokoušet se dávat ostatním různé příkazy, jelikož jsou to zpravidla vůdčí osobnosti. Zde je ovšem nutné, aby jste si to nenechali líbit a nastavili určité mantinely. V tomto případě Vás budou akceptovat a brát jako sobě rovné.

Leckdy v sobě mají rozpory, jelikož jedna část jejich Já má rádo svobodu, cestování, druhá naopak ctí pouto rodiny. Tato vlastnost se může upravit věkem, ale není to vždy podmínkou. Číslo 4 v jakékoli podobě zálibu v "cestování" a poznávání nových krajů může dané vlastnosti větroplacha zmírnit a uzemnit.


Lena
K pochopení celkové osobnosti je nutno pročíst celý rozbor datumu narození > ZDE
.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama