- Uvnitř planety Země je tma a ticho, klid a mír

12. ledna 2014 v 19:15 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně


Na pořadu dnešního dne je další ze série miničlánků, co je nového s energetickým polem a vyzařováním naší planety Země, který navazuje na předchozí, kde zmiňuji silný příval energie, jež způsobil rozpouštění zábran a bloků.Před několika dny došlo k určitému souznění a stmelení vibrací naší planety, které proběhlo zejména v jejím středu a lze jej poměrně silně vnímat. Opět jsme se posunuli jaksi výš, blíže ke "světlu." Je znát, že uvnitř planety vznikl nějaký tmavý, "prázdný" prostor, který svou vibraci tlačí směrem k jejímu povrchu. Tento jev lze přirovnat k výbuchu žhavého světla, energie, které projelo Zemí i všemi jejími obyvateli, jako silná energetická vlna a v jejím samotném středu nyní vznikl prázný prostor, kde je ticho a klid, jako v lese, zpustošeném po silné letní bouřce. Po bouři za chvíli opět nastane živo, vše kolem štěbetá, švitoří, pohybuje se, roste. Tichým důkazem a svědkem, že před chvíli se ještě něco dělo zůstanou pouze kapky na listech stromů, které se však s prvními paprsky Slunce rozplynou.


Co to znamená pro nás
Nastal jakýsi klid. Jak dlouho bude trvat řeknu naprosto upřímně - zatím nedokáži říci. Nicméně, my lidičkové máme nyní možnost, stejně jako obyvatelé výše zmiňovaného lesa využít tohoto potenciálu, a to tak, že začneme růst, ještě více pracovat sami na sobě a půjdeme svou vlastní cestou, pojedeme na své vlně.
Mnoho lidí tak již činí. Tedy >

Neohlížet se na názory druhých, co o nás říkají, nebrat si tolik k srdci různé pomluvy, špinění naší osoby. Každý člověk a může být klidně i svatý, bude mít vždy své příznivce, stejně tak ty, jež jej budou špinit a házet po něm bláto. Kdo má svědomí, může jej toto chování druhých mrzet. Ale lze změnit ty, kteří ostatním něco nepřejí? Vysvětlovat, bránit se bude zbytečná ztráta času a energie, kterou lze využít daleko konstruktivnějším způsobem, protože hlupáci stejně nepochopí, jelikož nechtějí. A to >

Jít svou vlastní cestou, svým životem, využívat svůj potenciál. Používat svůj talent, každý nějaký má, opravdu každý. A nebyl mu dán proto, aby byl během života promarněn. Ale proto, aby byl využit ku prospěchu všech, ke tvoření, obohacování ostatních i nás samotných. >

Žít přítomným okamžikem. Opustit minulost, byť byla jakkoli nemilá, vědomě odpustit lidem, jež nám nějakým způsobem ublížili, popřát jim štěstí. (viz návod níže, "Jak si poradit s obtížnými lidmi")
Zbavit se všeho, co nás s těmito lidmi pojilo - fotografie, jejich dárky, dopisy, e-maily, všeho... Tím se zbortí a rozpustí staré energetické struktury, které byly na nás napojeny a bránily nám k vědomému prožívání našeho života. Dosáhneme tak stavu, kdy pomalu budeme zapomínat a stávat se lehčí, bude se nám lépe dýchat.

Nazávidět úspěch ostatním. To zbytečně ubírá energii a nic se tím nevyřeší. Je někdo úspěšnější než Vy, přestože vy jste chytřejší a inteligentnější? Pak zřejmě něco děláte špatně. Nebo jej dotyčná/é osoba/y dosáhla/y podvodným způsobem a Vás to mrzí, či Vám tato skutečnost nedá spát? V tom případě nemějte obavy, takovým lidem toto neprojde. Pravda dříve, nebo později vyjde na povrch, ponechte v tomto případě pracovat energie Vesmíru. A Vy se více soustřeďte na sebe a své vlastní cíle.

Už jsem zmiňovala, ale zopakuji - pročistit své tělo od různých nánosů, budeme mít pak mnohem více energie.

Zařadit do stravy mnohem více živých poživatin, nebo pomalu přejít na ovoce a zeleninu, vyzkoušet, co to s námi udělá. Naprostá většina lidí, kteří okusili živou stavu, prostou masa apd. se již nevrátilo ke svému původnímu způsobu stravování, neboť jim velmi prospívá. Ale to je opravdu na každém, máme svůj život ve svých rukou.

Pít více čisté vody.

Pobývat v přírodě a vyhledávat kontakt se zvířaty.

Pravidelně cvičit a pokud možno dodržovat přírodní Zákony.

Setkávat se, jak je to jen možné, co jak nejvíce s lidmi, s nimiž je nám dobře a jsou naladěni na stejnou vlnu. Tím se násobí naše energie a budeme tak mít odolnější imunitní systém.

Pokud vidíme nějakou fyzickou špatnost, páchanou druhými, nebudeme dělat mrtvé brouky, jako většina ostatních, ale zasáhneme. My nejsme ovce, ale Lidé.


- Pěkná relaxační hudba, která Vás naladí > ZDE -
- Jak si poradit s obtížnými lidmi > ZDE -


Přeji vše dobré
Lena4 Navazující články
1/ Březen 2013 > ZDE
2/ Duben 2013 > ZDE
3/ Listopad 2013 > ZDE
4/ Prosinec 2013 > ZDE

.- Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena -

.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama