- Jak znovu probudit lásku své ženy > tip pro muže od B. Pitta

25. ledna 2014 v 0:07 | Lena |  - Vztahy

Moje žena onemocněla. Byla neustále nervózní kvůli práci, problémům v osobním životě, kvůli svým chybám a prohrám, kvůli starostem s dětmi. Zhubla tak, že ve svých 35 letech nevážila ani 50 kg. Vypadala jako kostra a neustále plakala.


Už to nebyla ta šťastná žena, kterou jsem si vzal. Trpěla bolestmi hlavy, tlakem na prsou a neustále ji trápily skřípnuté zádové nervy. Nemohla spát, usínala až k ránu a přes den se rychle unavila. Náš vztah byl na bodu mrazu. Její krása uvadala, měla pytle pod očima, sklopenou hlavu a přestala o sebe pečovat. Nechtěla už točit filmy a odmítala každou roli.


Ztratil jsem naději a myslel jsem si, že se brzy rozvedeme …

Ale pak jsem se rozhodl s tím něco dělat. Získal jsem nejkrásnější ženu na světě, ideál milionů mužů a žen, a byl jsem to já, kdo měl to privilegium vedle ní usínat a objímat ji.

A tak jsem ji začal zahrnovat květinami, polibky a komplimenty.

Překvapoval jsem ji každou minutu a děkoval za každou společnou chvíli.

Dával jsem jí spoustu dárků a žil jenom pro ni.

Na veřejnosti jsem mluvil jen o ní.

Vychvaloval jsem ji v její přítomnosti i před našimi společnými přáteli.

Stala se centrem všeho dění.

Nebudete tomu věřit, ale má žena rozkvetla. Byla ještě úžasnější. Přibrala na váze, přestala být nervózní a miluje mě teď mnohem víc než kdy předtím. Neměl jsem ani ponětí, že může tak moc milovat.

A pak jsem si uvědomil jednu věc:
" Žena je odrazem svého muže, pokud ji milujete k zbláznění, vrátí Vám to ! "


BradLena: Nevím, zdali tato slova skutečně vyřkl Brad, nebyla jsem u toho, každopádně, velmi hezky se čtou a dovolím si k tomuto tématu velmi krátký komentář: Pokud situaci obrátíme a podíváme se na ni z opačného úhlu, totéž platí i pro nás ženy.
A můj malinký citát: "Láska mezi dvěmi lidmi je někdy křehká, jako květina. Musíme o ni pečovat. Utírat prach, ulpělý na jejích lístcích. Dodávat jí živiny. Je to poklad v našich srdcích, který potřebuje vláhu. Jinak vyprahne, jako poušť, vyschne, jako studna, zmizí, jako voda v korytě řeky, kde se ztratil původní pramen. Začnou jí opadávat lísty a uvadne nám před očima...".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 25. ledna 2014 v 21:46 | Reagovat

Ano, je to moc pěkné. Brad pochopil, co jeho krásná žena potřebuje a tím ji ,,oživil."Znám to i ze svého života.Když mi manžel jen tak donese kytičku, je krásný celý den a já mu jeho lásku zase vrátím jinak. Jsme spolu 35let a každý den je jiný, ale vždy krásný tak, jak si ho uděláme.
Váš citát na konec to plně vystihuje, není třeba víc dodávat.

2 Verča Verča | Web | 27. ledna 2014 v 17:01 | Reagovat

To je krásné a pravdivé. :-)

3 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 27. ledna 2014 v 22:40 | Reagovat

[1]: Vždy mám radost, když vídím, jak se manželé, kteří jsou spolu velice dlouho k sobě chovají hezky a mají "oči" jeden pro druhého. Chce to ovšem skutečné charakterní osobnosti a určitou dávku tolerance. Takových párů je ale málo, a já jsem přesto měla několikrát tu čest se s takovými setkat. V takovýchto chvílích mám pocit, že je svět zase v pořádku.

[2]: Zdravím... Kde jses toulala? :)

4 Mat Mat | 19. května 2015 v 22:48 | Reagovat

Proberte se tenhle vymysleny text najdete jen na dvou serverech ..... tady a na seberizeni coz je server plný zmanipulovaných fakt ... ten chlap rekl uplne neco jineho, kratsiho i kdyz vicemene smyslem podobneho, ale co by si slunickari neprekroutili ze jo ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama