- Co nám přinese rok 2014 - kostky jsou vrženy + hudba

20. ledna 2014 v 0:07 | Lena |  - Vize, proroctví osobně

Tak jsem si nějakou dobu počkala, až se energie okolí po bujarých oslavách nadcházejícího letopočtu Nového roku uklidní, lidé řádně vyspí, vytráví po obrovském množství dobrot, jež se na ně usmívaly ze všech stran, zregenerují a znovu začlení do běhu "všedního" života se všemi jeho radostmi a povinnostmi. A nyní je příhodný čas tiše ukázat, jaké jsou energie letošního roku a co nám jejich síla a vliv mohou přinést.

Každý rok je trochu jiný, svým způsobem specifický. Několik posledních let však byly viditelné změny v poli naší Země, změny ve vnímání lidí, co se týče pohledu na veškeré dosavadní nicotné hodnoty, jež většina obyvatel této planety vyznávalo. Rok 2014 v tomto trendu mírně pokračuje, nicméně, je zde určitá vyjímečnost, kterou vibrace předešlých let neměly.


Co nás tedy čeká v roce 2014? V podstatě by se vše dalo vyjádřit jednou větou. Ale přeci jen, energie, jež nás obklopují a jejichž sílu, více, či méně vnímáme, na nás mají částečný vliv. Nelze je tedy přehlédnout, ani dělat, že neexistují. Z tohoto důvodu můžeme v určitém ohledu tak nějak přirozeně, částečně přizpůsobit naše chování této síle a jít s jejími proudy vpřed.

Z hlediska celkového, tedy globálně se jeví poměrně silné vibrace znázorňující ukončení jedné etapy člověka a jeho myšlení, vnímání. Celkový dosavadní pohled je zlomový. Co lidé uvařili v minulých letech, tento rok mají možnost s plnou chutí sníst. Tedy - kdo pomalu měnil své myšlení, pohled na svou existenci v tomto stávajícím systému, energie tohoto roku jej hodně "nakopnou" k dokončení, neboli zrychlení svého procesu této proměny. Energie jsou KLIDNÉ, stálé, dosáhly STŘEDU, avšak zároveň jsou nám silně nakloněny a tlačí na nás. Kdo se ještě stále rozmýšlel ke změnám ve svém životě, měl určité plány, co udělá, v čem chce změnu, ale stále váhal, chyběly mu pohnutky k uskutečnění plánů, dostane řádný políček, aby šel konečně vpřed. Ať se jedná o cokoli. Přestat kouřit, začít zdravěji jíst, více cvičit, změnit povolání, začít si plnit své sny. COKOLIV, co si jen můžeme představit. JE ČAS! Nyní již opravdu není nač čekat, tento příhodný čas, jeho současná energetická síla se stále mění a nebude zde věčně. Kdo zaváhá a bude stále nerozhodně přešlapovat na místě, udělá velkou chybu, neboť málokdy je tak zvláštně příznivá, doslova si na ni můžeme "sáhnout" a ucítíme její jemnou sílu.
Heslo tohoto roku by tedy mohlo klidně znít: PORUČ A STANE SE. JAK ŘEKNEŠ, TAK BUDE UČINĚNO. ŘEKNI A TVÉ SNY SE ZAČNOU PLNIT.
VLOŽ celé své srdce do tvé práce a všeho, co děláš a plody této práce rozkvetou, jako ten největší a nejvoňavější lotosový květ na světě. Nyní již nesmíte usnout na vavřínech, KONEJTE!!
Silnější pocit vlastenectví, láska k Zemi
Co se týče národní hrdosti, jsou zde tendence návratu k původním kořenům, volání, jak Matky Země, tak volání předků lidí a jejich kultur. Silnější sounáležitost s půdou naší vlasti, z níž jsme vzešli. Lidé, kteří viděli svou světlou budoucnost v zahraničí ocení hodnotu domova.
Patrioti - s významem tohoto slova se budeme v průběhu časů setkávat častěji ...

Rozpouštění peněz, jako platidla v prostoru a čase
Lze vnímat poměrně silnou energii ve smyslu mizení hodnoty současného platidla, jako takového (papírové peníze) a již nyní se nachází v jakési minulosti. Jeví se nástup jiné hodnoty.

Je čas rozhodnout se,
zda zůstanete v současném světě se stávajícími hodnotami a budete tedy i nadále existovat v nicotě, neboť v současné době se skutečně příliš nežije, ale pouze existuje, nebo půjdete vpřed za štěstím, a tím současnou nicotu ponecháte daleko za sebou.

Vztahy
Jednoduché - nyní, více než dříve platí: Jaký vztah budeš mít sám k sobě, takový budeš mít i k druhým.
Dále lze zaznamenat snahu o upevňování vztahů mezi rodinnými příslušníky, přátely. Je zde černá i bílá strana, bud´a nebo. V tomto roce ve velké míře půjde o dilema i konání, nemálo vztahů se rozpadne, aby v této návaznosti mohly dát prostor vzniku novým, kvalitnějším, jež budou stavět na pevnějších základech. Pokud máte zájem o vylepšení v podstatě jakýchkoli vztahů, KONEJTE, je příhodná doba, ŽÁDNÉ ZÁBRANY! Zábranami si sami šlapete po štěstí.

Hrozbu války
může silně ovlivnit příznivé a konstruktivní myšlení a následné vyzařování této energie do okolí, která může vznikající a sílící konfliktní energii pohltit, rozpustit a hrozbu konfliktu války tak odvrátit. Vše je na lidech, máme to ve svých rukou.

Z hlediska numerologie
V podstatě jsem zhruba vše zmínila výše, čili významu čísla 2 0 1 4 se dotknu pouze lehce.
2 - značí dvojici, zlepšování partnerských vztahů, tedy, jak rozpad nefunkčních, aby byl dán prostor k vytváření nových. Jeví se zde větší pospolitost člověka s člověkem jako takovým. Budeme se více "držet za ruce".
1 - individualita > JÁ JSEM, tedy půjdeme ještě více do sebe, než v předchozích letech, poznávat sami sebe, svou podstatu bytí, nás samotných. Budeme si více hledět cílů, které nám napomohou k většímu a silnějšímu prožívání štěstí a niterní svobody.
4 - toto číslo je fyzické, propojuje se Zemí, tedy značí větší kontakt s domovem, zlepšení kontaktu a pouta s přírodou.
2+1+4 = 7 > sedmička má vibrace duchovního rozměru, poznávat, hloubat, zkoumat, hledat pravdu, pátrat po moudrém vedení, a to má KAŽDÝ UVNITŘ SEBE.

Je také důležité nezapomínat na fáze procesu čištění organismu, jak budeme čistí uvnitř, takoví budeme na povrchu, projeví se to i v našem chování a okolí bude regovat příznivě.

A nyní se vrátím k počátku, kdy jsem zmínila, že dění tohoto roku lze vyjádřit i jednou větou. A nebyla jsem zase tak daleko od pravdy, neboť navzdory energiím, jež nás mohou částečně ovlivňovat, máme naprosto vše jen a jen ve SVÝCH RUKOU.

A zní:
Vážení, rok 2014 bude přesně takový, jaký si jej VY SAMI UDĚLÁTE !!
Svět se otevírá a ukáže Vám netušené možnosti, pokud se Vy otevřete jemu.


Lena


"Alea iacta est"- 7 kroků k očistě celého organismu > ZDE -
- Zákony přírody, jejich dodržováním k větší vitalitě > ZDE -
- Tvoř si svou realitu > ZDE -
- Po schodech pyramidy života k poznání sebe sama > ZDE -
- Volání našich předků a jejich návrat > ZDE -
.

Co nás čeká v roce 2015 výhledově:

Pokračovat bude v podobém sledu, jako rok současný, je tady však vnímatelné více bouření lidí proti systému kontra větší ovcovství. Tento aspekt je zvláštní, jakoby někteří lidé měli na veřejnosti vyjadřovat nespokojenost ve větší míře, než doposud, ovšem na druhé straně stojí opak - ještě větší ovcovství určitých jedinců. Což bude vést k chaosu.

Také se budeme setkávat se zajímavými úkazy na obloze, což je víceméně běžné, ale v tomto roce budou v určitých aspektech vyjímečné.


.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama