- Silný příval energie na Zemi z 27. na 28. 11. !! Pravda bude vycházet na světlo !!

1. prosince 2013 v 20:48 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Na téma silné energie jsem psala již několikrát, pokud máte zájem, můžete nahlédnout do odkazů na konci dnešních pocitů, neboli článku. A nyní k věci, která v podstatě na tyto články navazuje a doplňuje jejich obsah. Cítili jste to také?? Nyní již ona síla není tak markantní, ale v přestupu noci ze dne 27. na 28. listopad byla doslova ohromující!! Nemohli jste spát? Vnímali jste zářivou sílu, kterou možná někteří z Vás nedovedli přesně vyjádřit a vysvětlit přesnou definici těchto pocitů - o jakou sílu jde a co se děje. Zkrátka, příliv energie této noci byl opravdu úžasný. Promiňte mi tolik výkřičníků, ale nemohu jinak! Zkrátka tak, jako všichni, i já jsem byla a jsem součástí tohoto silného úkazu, měla jsem možnost si jej prožít a mám z toho skutečně obrovskou radost.


Odkud přichází
Pro mnohé jistě žádné překvapení, pochází z Vesmírných dálek, je velmi silná, zároveň však jemná, ano, síla i jemnost lze skloubit a toto spojení vytváří zajímavou a nevšední kombinaci - s možnými důsledky pro nás, obyvatele planety Země. Není vyloučeno a v podstatě je velmi pravděpodobné, že se jedná o "objekt", neboli určité seskupení energie, jež se k nám již nějakou dobu "přibližoval" a je stále zde. Údajně jde o kometu, já to s takovou jistotou tvrdit nebudu. Nemohu tvrdit něco, s čím si uvnitř sebe nejsem jistá. JE TO ENERGIE. Jasná, jako ten nejzářivější den. Má svou "hmotnou" podobu, ale také vyzařování, které pouhým okem nevidíme, ale můžeme jej vnímat, a také vnímáme. Nevibruje, jako některé energie, ale má spíše tendenci velkého tlaku, který se projevuje jako energetická vlna. Ano, TLAK a SVĚTLO, to je ten správný výraz.

Co nám přinese?
Něco jsem již popisovala ve dvou předešlých pocitech (článcích), čili bych se v podstatě opakovala. Ale. Je zde ještě jeden, řekněme nový aspekt. Na povrch bude více vycházet pravda. Po malých krůčcích je tento proces na vzestupu již nějakou dobu. Ovšem jsou to takové slaboučké odezvy, jemné ťukání, jež by se dalo přirovnat příchodu ptačího, či dračího mláděte na svět, které se snaží dostat ven skrze tvrdou skořápku vejce. Silná Vesmírná energie však tomuto "mláděti" (dračí síle) dá energii a to najednou skořápku roztrhne. Čím je ona skořápka? Tou skořápkou jsou lži, manipulace, různé bloky z dětství a jiné aspekty, které v lidech a jejich energetickém obalu vytvořily silnou, nepropustnou vrstvu. Určité vrstva obdobného formátu je utvořena i na naší planetě Zemi. Tato silná vlna ji však začne rychle rozpouštět. Tak to má proběhnout.


Vypadá to zhruba nějak takto
Energie světelného tlaku uvolní, rozbije vrstvu, jež se vyskytuje kolem Země a brání jí plně se energeticky rozvinout a "dýchat". Tím pádem se zároveň s tímto procesem uvolní i dlouho stlačovaná energie zevnitř, která nemohla ven. Nyní dostává zelenou a má možnost se projevit. Země se může začít vnitřně třást a vibrovat. Případné následky? Zesílení zemětřesení, chrlení lávy apd. V podstatě to již probíhá, ovšem světelná energie má tento proces urychlit. Co by za jiných okolností probíhalo dejme tomu 70 let, bude nyní trvat podstatně kratší dobu. Může také zesílit a zjemnit energie Země, tedy i naše.
S lidmi se děje a bude dít totéž. Rozpouští se a rozpustí těžký obal, který kolem sebe lidé mají. Vše nás má jaksi povznést.

Další stránkou věci je, zda se "druhá strana" bude snažit tento energetický tlak svými prostředky a způsoby potlačit.
Proto jsme nyní, více, než dříve "svědky" jakéhosi boje dobra se zlem, světla a temnoty, který zesiluje. Světlo je energie přítomnosti a tepla, která rozpouští a oživuje, temnota naopak umrtvuje (ve vývoji "stojíme" na místě, a to je proti Zákonu Vesmíru a života) lidstvo je zaseknuto v NICOTĚ, stagnuje.
Pokud tento proces proběhne, jak má, pak různí podvodníci, manipulanté, falešní prodejci "pravdy" a podobně budou odhaleni, tedy "vystaveni na světlo", a to poměrně rychle. A řekněme si na rovinu, je jich spousta.
Vše se otevírá ...
Nás tento proces může zasáhnout energeticky a mimo jiné fáze se s Vámi bude také dít přesně toto a není třeba se ho bát.

Ovšem, bylo by pošetilé, čekat, stát a z povzdálí sledovat, jak vše dopadne, dle příkladu, jimž nás krmí média, kdy doslova v "každém" filmu jeden bojuje proti zlu a tisíce ostatních stojí jako telata a pouze přihlíží :), tak něco takového jsem snad ještě neviděla. A nelze hovořit pouze o filmech, děje se tak i v běžném životě, takoví "lidé" by se měli stydět. Celý Vesmír je naší součástí a My jsme součástí celého Vesmíru.

Snad jsem tím řekla vše.- Další články náležící kategorii Aktuální atmosféra Země a lidstva - ZDE -
- Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena -

.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama