- Něco hezkého > spojení Muže a Ženy - propojení se Zemí ...

16. prosince 2013 v 1:12 | Lena |  - Muž a Žena

Mám pro Vás něco pěkného. Předem si ale dovolím pár slov. Opravdu jen pár. Ve svém profilu píši, že ráda naslouchám, když zpívá Muž a Žena (jang - jin). Proč vlastně? Jelikož z hlediska kumulace energie patříme k sobě a navzájem se doplňujeme. Žena je celistvou Ženou teprve tehdy, pokud najde svůj pravý protějšek v podobě Muže, muž se stane celistvým, teprve, když najde svůj protějšek v podobě Ženy. Někomu trvá celý život, než svou druhou polovinu jablka nalezne, někomu se to nepodaří vůbec. Ale pokud se tak stane, můžeme "letět ke hvězdám", jelikož tvoříme celistvou jednotku, neboť jsme si energií opačného pólu doplnili chybějící prvek.

Vnímat zpěv, tedy vibrace tónů (pólů) Muže a Ženy je pro mne nádherným zážitkem, neboť skrze tyto tóny mohu být pokaždé tichým svědkem pěkného okamžiku, kdy se tyto protichůdné a navzájem se doplňující energie spojí v jemném provazci krásného, čistého paprsku, harmonicky splývají s celým Vesmírem, a také jej vytváří ...

Někteří z Vás jste mi napsali, že mi rozumíte a sdílíte stejný pohled na život a naše místo zde na Zemi. Pro Vás tedy bude lehké porozumět, co Vám všem chci následující videoprojekcí s pěknou hudbou říci. Ostatní, kteří by se dejme tomu chtěli smát, jelikož "nerozumí", v budoucnu pochopí také, ale již nebudou rozumět tomu, proč se vlastně smáli ..


Já osobně jsem ve videjku nevnímala význam slov, ale všech zvuků a ..
Jak jej budete vnímat Vy, záleží na Vás.

Hezky si to užijte- Další články náležící kategorii Muž a Žena > ZDE -.
.

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 16. prosince 2013 v 13:13 | Reagovat

Milá Leno,za toto video Vám chci moc poděkovat-je to prostě nádhera a já se při něm zase cítila jako bych byla v přírodě,kde prožívám neskonalo harmonii a štěstí.V přírodě se mi stává,že když jsem v horách nebo na kopcích z ničeho nic na mne přijde příval štěstí a když se zadívám do dáli,tak se dostaví pocit,jako bych neměla být teď a tady,ale někde úplně jinde.Někde daleko-jako by mne někdo volal z veliké dálky.Má dušička v ten moment prožívá nádherné přívaly štěstí a něhy.Po 2-3minutách to odezní a já jsem uvolněná a šťastná.Jen kdybych věděla,co to znamená,proč to tak mám a kdo,nebo co mě volá!!!!Tyto pocity jsem měla i u tohoto videa a jako bych se propojila s Matkou Zemí.Srdíčko mi tlouklo radostí-nedá se to ani popsat.
Nádhera a já ještě jednou děkuji!
Jarka

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 16. prosince 2013 v 20:15 | Reagovat

Ty stavy, které popisujete se jeví,že se vracíte ke své Podstatě, sama k sobě. Možná jste si v životě prožila nějaké bolístky a Vaše srdíčko potřebuje trochu pohladit a vyléčit. Příroda, Vesmír k tomu má obrovské předpoklady, jelikož jsme z ní/něj vzešli, proto je nám tak blízká/ý. Pokud chcete znát odpovědi, položte "dotaz", poproste o odpovědi a budou Vám přicházet samy, uvidíte.

3 Jarka Jarka | E-mail | 16. prosince 2013 v 21:47 | Reagovat

Moc děkuji za radu a budu se snažit,aby mi odpovědi přicházely.Přírodu miluji,pokud mi to má práce dovolí,chodím za ní.Rozmlouvám s ní,také se stromy,ty slyším už zcela jasně.Vesmír také studuji a snažím se porozumět.Člověk se stále učí a hledá.
Děkuji Vám!

4 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | 19. prosince 2013 v 7:26 | Reagovat

Ostatně, jedné odpovědi se Vám již patrně dostalo v podobě toho, že jste našla tyto stránky. Zřejmě zde máte najít další střípek do mozaiky vašeho života a posune Vás to opět dál a výše na vaší cestě. A možná se i já naučím něco nového od Vás. Takto to v životě funguje ... Pěkný den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama