- Jak detoxikovat těžké kovy / 2 / - otrava rtutí z amalgámu

6. prosince 2013 v 20:55 | Lena |  - Zdraví A-Z

- 1. část ZDE -

Nejnebezpečnější jsou výpary rtuti z amalgámových plomb. Je vypočítáno, že v průběhu 7 let se vypaří polovina rtuti z jedné plomby, 80% zůstává permanentně v nervovém systému. Jedna plomba váží v průměru 500 - 1000 mg = 1g. To není nijak neobvyklé pro jednu výplň, znamená to ale, že je v ní 500 mg rtuti. U methylrtuti je smrtelná dávka cca 1 mg. To znamená, že dvě plomby obsahují dostatečné množství rtuti k zabití člověka, pokud by došlo k okamžitému uvolnění. Přežíváme pouze proto, že naše tělo má dostatek času k rozdělení a uložení.
Důležité je, že mícha přivádí rtuť do limbického systému, tedy tam, kde sídlí naše emoce. Z tohoto důvodu jsou emocionální poruchy tak časté se vším, co k tomu patří: závislost, perverze, závislost na kouření. Kuřáctví je často následek otravy rtutí.
Rtuť je přijímána membránami v ústech, ústními sliznicemi, putuje nervy, které jdou ve sliznicích okamžitě směrem k míše a k mozku. Pokud někdo ještě žádnou amalgámovou plombu nemá a ta mu je vsazena, trvá zhruba 48 hodin, aby se mozek zaplnil rtutí. Polykání rtuti v podobě malých částeček vytvořených opotřebováním, které tak impregnují střeva není tak škodlivé, poněvadž pouze 5-7% se vstřebá do krve. Bakterie v ústní dutině a ve střevě přetvářejí rtuť ze zubních výplní na methylrtuť, která je 50 krát toxičtější, než ostatní formy rtuti. To, co věda přehlédla je fakt, že rtuť uvolňující se z našich plomb přetvářejí naše vlastní bakterie v methylrtuť.


Pomocí olivového oleje a citrónové šťávy můžeme velmi silně kontrahovat žlučník a přimět jej tak k vylučování jedů. V okamžiku, kdy přijde nerv do kontaktu s rtutí, nasaje tento nerv sám kov a transportuje jej až k buňce. Tato rtuť zanechá část své zkázy uvnitř nervové buňky.
Normální cesta - pokusím se zde ukázat příklad - je přes trojklaný nerv, který innervuje všechny zuby. Rtuť je tedy přijmuta a putuje ke ganglionu trigeminalu. Tento inervuje nejen zuby, ale i nejrůznější čelistní svaly. To, co pak různí lidé v noci mají je kousání, skřípání zuby. To je většinou známka otravy ganglionu trigeminalu rtutí. Takovému člověku musí být detoxikována ústní dutina a poté přestane i skřípání zuby.
Čím vyšší postavení má ryba v potravním řetězci, tím více v sobě hromadí jedy z životního prostředí, přibližně faktorem 200, to znamená, že když je velkou rybou pozřena malá ryba, jenž má množství rtuti 1, tak další větší ryba má toto množství 200! A pokud budeme počítat dále přes 20 generací, skončíme u žraloka a kosatky - to jsou nádherní savci, kteří jsou před vymřením způsobeným otravou rtutí.

Jednou z nejjistějších cest, jak se otrávit rtutí je být zubním lékařem.
Forma rtuti, která je pro nás nejjedovatější jsou výpary metalické rtuti, které jsou přímo absorbovány sliznicemi, dále nervy a plícemi přetvořeny na methylrtuť. Dále je rtuť transportována do nitra buněk, kde zůstává. Rtuť je nervový jed, není to karcinogen. Bylo zjištěno, že nejvyšší koncentrace rtuti je v mozku. Fibrocyty, jenž jsou otráveny jako první, překonají zábranu chránící mozek. Tímto se poškodí ochrana mozku. Téměř všechna onemocnění nervového systému, která známe, nejsou primárně způsobena rtutí v mozku, nýbrž sekundárními jedy a infekcemi, které se následně do mozku dostanou. Proto je soupis symptomů spojovaných se rtutí tak obsáhlý! Rtuť se v těle ukládá tam, kde se normálně vyskytují minerály.
Rtuť je také kov, stejně jako selen, měď a zinek, tedy ty dobré kovy.

Pokud naplníme tělo až do saturace hodnotnými minerály, kalciem, magnéziem, molybdenem, germaniem, mědí a zinkem, prostě potřebnými látkami, pak se na vazebných místech vytvoří jistá soutěživost mezi ostatními kovy. Díky této konkurenci se rtuť vyváže z dosavadních vazeb.
Když podáváme kalcium ve vysokých dávkách, tak potlačí kalcium rtuť. Ta se uvolní a pacient okamžitě raaguje, jako při otravě rtutí. Tělo se učí velmi rychle a myslí si pokaždé, kdy přijde kalcium, že bude zase reagovat jako při otravě, a tak se vyvine podmíněný reflex.Důležité je, abyste o tom věděli: každé detoxikační opatření, které funguje, zamění tělo zpočátku s jedem, potažmo s těžkým kovem.
Problém elektrolytů jsem vyřešil tak, že podávám pacientů kozí syrovátku.
Kozí syrovátka obsahuje stopové prvky v relativně vysoké koncentraci a obsahuje také kalcium a hořčík. Je tam vše, co potřebujeme, včetně volných aminokyselin, které jsou pro detoxikaci důležité. Žádný jiný produkt není v detoxikaci tak efektivní. Můžete poslat své pacienty na kozí farmu, aby si tam vypili 2 sklenice syrovátky denně. S tím můžeme dnes absolvovat kompletní detoxikaci. Když k tomu ještě přidáme chlorellu, prohloubí se tím požadovaný efekt.
Dále podáváme koriandr a česnek medvědí v relativně vysokých dávkách. Tak je možné ve střevech pochytat toxiny, poněvadž většina z nich opouští tělo střevem. Chlorella je naše hlavní metoda. Pokud pacient chlorellu nesnáší, našli jsme několik dalších variant, jako náhradu.
Jedna z nich je kyselé zelí. 4 krát denně 2 polévkové lžíce. V kyselém zelí je hodně methioninu, je to aminokyselina, jenž také detoxikuje a je postavena z mnoha vláken, které na sebe váží težké kovy.
Další je jablečný pektin, zde je denní dávka: vrchovatá čajová lžička denně.
Dále Chitosan, který na sebe ve střevě váže těžké kovy. Je to hmyzí skelet, exoskelet (krunýř), u mnoha měkkýšů (je to součást buněčné stěny hub a řas). Na téma chitosan existuje cca 60 příkladů literatury, převážně z oblasti Asie, poněvadž tam je často používán k vazbě kovů při akutních otravách a působí velmi efektivně. To jsou naše varianty místo chlorelly.
Kromě toho pracujeme také s dalšími substancemi:
DMPS: je sirná látka, která velmi pevně váže měď, kadmium, olovo, rtuť - to jsou hlavní kovy o které zde hlavně jde.
Vitamín C: vysoké dávky - 2x týdně u pacientů s akutní otravou je stále nejjistější detoxikační metoda. Je pomalá, ale není nebezpečná.
U neurologických onemocnění používáme Glutathion. Zde je informace o dávkování, působí fantasticky zvláště u Parkinsonovy nemoci. Tehdy jsme začínali s 300 mg denně, toto množství jsme vstřikovali a pomalu jsme zvyšovali dávku až na 1.800 - 2.500 mg denně. U Parkinsona působí léčivě téměř ve stejném okamžiku. Je to absolutní novinka, ještě neexistuje žádná literatura na toto téma a pacient odchází velmi často normálně z ordinace! Je to tak, že tento efekt ale nevydrží příliš dlouho, jen asi 18 - 20 hodin, a pak přijde znovu dřívější stav. Pak musíte dát okamžitě další injekci. Pokud se to ale měsíce opakuje, prodlužuje se odstup mezi injekcemi a nakonec se pacient uzdraví.
Můžeme jej použít i u pacientů s ALS (onemocnění motoneuronu) a MS (roztroušená skleróza) jako podpůrnou metodu.

Zde krátce jeden případ, je to objev, který se mi podařil před 10 lety.
- Když je prováděna detoxikace, bylo dříve DMPS vždy injekčně vpraveno do žíly. Z literatury víme, že otrava rtutí je, především u neurologických pacientů, v nervovém systému střeva.
- Víme, že 95% serotoninu se netvoří v mozku, ale ve střevě.
To znamená že hormony noradrenalin, všechny neurotransmitery, které přicházejí s pocitem "cítit se dobře", se z větší části tvoří ve střevě a ne v mozku. To je lidové přesvědčení, které musí být revidováno.
- Položil jsem si otázku, může to být i tak, že otrava těžkými kovy není pouze v mozku, ale i ve střevě?
- Vzal jsem tedy metody z neurální terapie, a vstřikoval jsem DMPS místo nitrožilně, segmentálně, okolo pupíku.
Zde je případ jednoho zubaře s těžkými neurologickými obtížemi. Vstříkli jsme mu DMPS nitrožilně a v moči se objevily 2 mg rtuti, to je velmi malé množství. Poté jsem mu dal injekce do břicha a vyšlo přes 1.500 mg ven = 1,5 mg a toto množství rtuti v moči, kdyby ji někdo vypil, tak by dozajista zemřel.
Vyvoláno jen půl cm DMPS - pro přítomné lékaře to musí být nepochopitelné, normální dávka je 5 ccm. Je to téměř homeopatická dávka DMPS, která byla vstříknuta do břišní stěny a před neurologické reflexní dráhy byla transportována nervy k míše, od míchy k orgánům břicha a zase zpět a během 24 hodin vyšlo toto neuvěřitelné množství rtuti ven. To vede k tomu, že pro detoxikaci potřebujeme často velmi malé množství vylučovacích látek, které pak vstřikujeme přesně tam, kde se otrava nachází, namísto toho, abychom tím zatěžovali celé tělo.
Glutahion váže rtuť. Glutathion je přirozený antioxidant, jenž se vyskytuje v našem těle. Mnoho zubařů na celém světě přešlo od DMPS ke Glutathion. Tato látka na sebe váže mimo jiné také methylrtuť - nejjedovatější formu rtuti.
Glutathion se může podávat nitrožilně i orálně. U astmatu jej také podáváme.
Astma je dnes opravdu léčitelné za pomoci inhalace glutathion. Je to trochu složitější a náchylné na různé chyby.

Metoda, kterou používáme již 2 roky, a která vede po 3 týdnech k vyléčení je tato:
1 ampule selenase 100 mg selen (biosyn) Rp do rozprašovače a jednou denně 1 ampuli inhalovat. Po 3 týdnech je astma pryč. Ještě jsme nezažili, aby někdo selhal. Tímto by mohlo být astma minulostí.

Malé shrnutí.
Chronicky nemocní lidé jsou otráveni těžkými kovy. Rtuť je také obsažena v nádorech. U vzorků tkání je nutno dávat pozor, aby byly tyto bezprostředně uchovávány v chladu, protože rtuť se při pokojové teplotě vypaří. Při kontrole vzorků na přítomnost rtuti je nutné prohlédnout také nádobu. Já osobně používám svalový test, abych se dozvěděl, které kovy jsou na "palubě".
Poté přejdeme k naší centrální metodě: Chlorella, koriandr a česnek medvědí. Popřípadě další substance (oleje atd.)
Následuje analýza vlasů na počátku. Poté čekám 6 týdnů a analýzu zopakuji. Je to relativně levná metoda. Můžeme vidět, pokud je někdo otráven těžkými kovy, že na začátku není ve vlasech téměř nic, vypadá to skvěle. S vylučovacím programem se přemístí jedy z mozkové tukové tkáně zpět do krve, z krve přijdou do vlasů a z vlasového kořínku do samotného vlasu. 1,5 cm od pokožky odpovídají zhruba posledním šesti týdnům. Když pozorujeme, že s naším detoxikačním programem jedy ve vlasech stoupají, pak víme, že máme efektivní detoxikační program.
Dříve jsme zkoušeli jít normální cestou školní medicíny, kde jsme vstřikovali DMPS a sbírali jsme vzorky moči. Dostali jsme ale jen to, co už v moči v ten okamžik bylo. Když vstříknu DMPS, je rtuť mobilizována a přes žlučník a střeva se neobjeví v moči, pak se souběžně musím podívat na stolici a objeví se obrovské množství rtuti. Když používáme koriandr, objeví se během 2-3 minut vysoké hodnoty rtuti ve vydechovaném vzduchu a také v potu. V moči a ve stolici nenajdete nic. Vegetariáni se dají špatně detoxikovat, poněvadž jim chybí často aminokyseliny, které jsou nutné pro transport těžkých kovů.
Existuje mnoho případů, kdy si lidé nechali odstranit amalgámové plomby, protože si řekli, teď udělám všechno správně, vyčistím si tělo, budu se 2 týdny postit. To je často předpříběh onemocnění ALS a MS, poněvadž v krvi chyběly aminokyseliny, které by navázaly dostatečné množství.
Zde ještě jeden tip:
Carnosin je antioxidant, který je fantastický u glaukomu (zelený zákal), katarakty (šedý zákal) a zákalu čočky. Téměř všechny zákaly čočky, které jsou podmíněny těžkými kovy zmizí. Jsou k dostání také jako oční kapky. Při glaukomu a katarakty: 500 mg 2 kapsle 3 x denně, na doplnění energie.

Proti chronické únavě pacientů s otravou těžkými kovy.
Sauna terapie je velmi cenná, existuje celá řada článků. Je bez pochyb, že v sauně jsou, díky infračervenému záření, kovy a jedy vysoce mobilizovány, to znamená, že jsou mobilizovány, ale ještě ne vyloučeny. Aby mohly vyjít kůží ven, musejí nejprve fungovat potní žlázy. Potní žlázy jsou často zatíženy těžkými kovy, nefungují, a pak jsou zmobilizované kovy a jedy přesunuty dovnitř. K přípravě systému na terapii je nutná předléčba naším základním programem po několik měsíců. Poté můžeme sauno terapii přidat do programu, 2-3 týdně 1 hodinu. Nejlepší je, aby si pacienti koupili infračervenou kabinu a chodili do ní každý večer na 20 minut. Ve vzduchu takové kabiny dramaticky stoupají hodnoty rtuti. Je to velmi efektivní detoxikace.
Chitin v kapslích provádí silnou detoxikaci ve střevech, ale ne všichni jej dobře snášejí.
MSM (zkratka pro Metylsulfonylmetan), také organicky vázaná síra. MSM je přirozená bioaktivní forma síry, vyskytující se ve všech živých organismech. MSM obsahuje téměř 34% elementární síry. Vyskytuje se také v dešťové vodě, čerstvém ovoci a zelenině. Je to ale prchavá látka, která při přípravě potravy (ohřívání), nebo při delším skladování dalekosáhle mizí. MSM je v USA oblíbený především při chronické únavě a chronických bolestech.
Kyselina alfa-liponová se stala ve světě zlatým standardem při detoxikaci těžkých kovů.
Dávkování: 300 mg 4x denně u dospělých, 100 mg 4x denně u dětí.
Je důležité, aby byla znovu obnovena redukovaná Glutathion. Kyselina alfa-liponová má úžasný efekt při detoxikaci jater, takže ji stále častěji zařazujeme do našeho standartního programu u dospělých v akutní fázi. Je důležité abychom ji podávali 300 mg 4x denně, poněvadž, když ji dáme jen jednou, tak to vede k přesunu kovů zpět do mozku, když ji ale dáváme 4x tak se toto nestane.

Většina lidí trpí nedostatkem selenu a potřebují jej, aby mohli úspěšně detoxikovat. Když dáme ale příliš mnoho selenu, zafixuje se rtuť v mozku. Selen má velmi úzký terapeutický prostor, to znamená, že když je ho příliš, dojde k otravě selenem.
Viry se nemohou rozmnožovat za přítomnosti selenu. Nedávám selen často při detoxikaci, ale na potlačení rozmnožování virů. A opět další tip pro vás, skrze vysoké dávky selenu můžeme zastavit téměř každou rakovinu. Musíme akorát najít to volné pole, v němž je pacient otráven.


Článek je informačního charakteru


- Další články náležící kategorii - Zdraví a nemoci > ZDE


.


.AAABH
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Filip Filip | E-mail | Web | 14. března 2015 v 11:31 | Reagovat

zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama