- Když nám někdo ublíží - co se děje s naším tělem a energiemi

7. prosince 2013 v 0:07 | Lena |  - Vesmír v nás osobně

Co se ve skutečnosti děje uvnitř nás, pokud je nám ublíženo? Je nutno si uvědomit, že naše tělo se neskládá pouze z hmotné substanc, ale má i jiné, jemnější a okem neviditelné roviny. Na základě svého prvotního vnímání a zkušenosti Vám ukáži, co se děje s energetickým obalem-aurou, pokud se živá bytost stane cílem nevhodného chování jiných. Tento soupis Vás může obohatit, aby jste více porozuměli změnám našeho energetického těla, a přizpůsobili se jeho přirozeným potřebám.

Každý živý tvor počínaje člověkem, přes zvíře i květinu je vnímavý vůči energiím a chování druhých. Pokud nám někdo svých postojem a chováním ublíží - 1. fyzicky či - 2. duševně/emocionálně, projeví se toto nejprve na rovině fyzické (v 1. případě), a poté energie "bolesti" přejde do roviny duševní. Opačně je tomu v případě, kdy nám někdo ublíží emocionálně-duševně, nejprve se energie "bolesti", tedy energie destruktivní projeví na rovině duševní (případ 2) a později, pokud nedojde ke vstřebání/vyléčení duše přejde do roviny fyzické, kdy můžeme onemocnět. Je tomu tak proto, jelikož obě tyto roviny jsou na sebe napojeny a jedna navazuje na druhou. > Rovina duševní-rovina fyzická.

Proces fungování našeho organismu a jeho každodenní proměny v každém z nás (dělení buněk atd) pracuje (vibruje) na určitých kmitočtech, které jsou v souladu s procesem, na němž pracuje (vibruje) okolí, jež nás obklopuje a toto vše je napojeno na celý Vesmír, jež funguje dle určitého řádu. Vše je tedy propojeno se vším, vzájemně na sebe navazuje, a tak vytváří harmonickou JEDNOTU. Pokud nám někdo ublíží, nebo nás něco vyleká apd., tyto kmitočty v nás se velice zrychlí, nebo naopak zpomalí. Tím ovšem náš organismus a jeho energie, MY vybočíme z této harmonické rovnováhy a jsme z onoho procesu na čas vyloučeni.
Pokud mám uvést příklad, tento proces se dá přirovnat k obrovské stavebnici, kde každý kousek do druhého krásně a přesně zapadá. Když se ovšem jeden kousek rozbije, jeho hrany nikde nezapadnou, nikde nedrží a nikde se nehodí. Aby tedy mohl znovu zapadnout a podílet se na stavbě, jejíž soudržnost je na každém kousku závislá, musí se opravit, jeho hrany vybrousit do odpovídajícího tvaru, nebo doplnit.
Tedy naše harmonie, energetické pole bylo narušeno. A v energetickém obalu, který máme kolem sebe všichni, jehož tvar je podobný kulatému vajíčku a vypadá jako mlhavý opar, se proto mohly vytvořit otvory, díry. Díky tomu všemu máme pocit necelistvosti, disharmonie, nemáme pevnou půdu pod nohama, nevěříme si (ani svému okolí), jsme více otevření vůči nepříznivým vlivům. Dalo by se říci, že jsme jaksi "rozbití". Tento stav trvá u každého individuelně dlouho, každý je jiný a srovnává se s nepříjemnostmi svým způsobem.


Ten, komu bylo ublíženo proto potřebuje strávit nějaký čas v klidu a "o samotě", aby se jeho pole opět dostalo do rovnováhy. O samotě proto, jelikož pokud jakýkoli živý tvor tráví čas sám se sebou, nachází se v klidu, harmonii, nepůsobí na něj rušivé elementy. Je tak blíže nejen ke své vlastní podstatě, ale i k podstatě celého Vesmíru. Nachází se ve svém vlastním středu, a to je konstruktivní předpoklad k tomu, aby se dal zpět dohromady. Jeho energie, vibrace se opět srovnají s vibracemi okolí a Vesmíru, jeho energetický obal se zacelí, cítí se znovu dobře a silnější. Jakékoli vnější vlivy by na jeho návrat do harmonie působily rušivě a disharmonicky. Vzpomínáte si na lidové rčení "Čas zahojí všechny rány?" Ony rány jsou ve skutečnosti zmíněné díry v našem poli. A proto, pokud někdo chce trávit nějaký čas o samotě, buďme k jeho potřebě tolerantní.

Kdo měl možnost vidět charakterově hluboký film Zaříkávač koní, pak porozumí odkazu níže vloženého videa, jež obsah tohoto soupisu doplňuje a je patrný zejména na jeho konci. Je to důležité!
Kůň, který běží vstříc noci, utíká v podstatě před bolestí, a také sám před sebou. Někdo mu velice ublížil, tím se narušila jeho rovnováha a potřebuje být sám. Získání důvěry vyděšeného, zmateného a vnitřně zraněného tvora je zdlouhavý proces, ve kterém je potřeba velká dávka tolerance, obrovská láska a trpělivost. V podstatě je jedno, zda se jedná o zvíře, či člověka, květinu ...

Důležitý fakt: Není lehké vyléčit zraněnou duši toho, komu bylo ublíženo.. Čím je živá bytost citlivější, tím déle trvá její návrat do života, zpět mezi ostatní.

Pro všechny: Z psychologického hlediska si v průběhu videa místo koně představte člověka a vzpomeňte si na ty, jež se nějakým způsobem trápí. Možná jste to momentálně i Vy sami. Díky plnému soustředění se ve Vás může otevřít stará rána. Může se spustit slza, dejte jí prostor a pusťte ji ven. Uleví se Vám a odstraní se tak blok ve vašem těle, který Vám brání v plném prožívání života.

Můj vzkaz: Všichni děláme chyby.. Ale někdy je lepší si třikrát rozmyslet, než něco druhému uděláme, či řekneme, protože síla činu i slova může způsobit hluboké rány ..

Je nutno si také uvědomit, že Vše potřebuje svůj čas a na nic se nesmí tlačit.


Prvotní autorství - Živá Voda L

Další články z kategorie - Vesmír v Nás > ZDE
Svobodu nalezneš skrze ušlechtilost koně + motivační video > ZDE


.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama