- Charakteristika znamení zvěrokruhu trochu jinak - i pro zábavu + vzkaz mužům

1. prosince 2013 v 16:16 | Lena |  - Muž a Žena

Obdržela jsem tuto charakteristiku znamení Lvice, která mne vcelku zaujala, jelikož je sepsána poměrně otevřenou formou a vtipným podáním. Oceňuji zejména rozbor znamení, jež se v určitých způsobech liší od ostatních, stále se nudně opakujících, které najdeme všude, kam se podíváme. Je patřičné brát jej s určitým nadhledem, ostatně proto byl sepsán. Závěrem, pod textem si nemohu odpustit malou poznámku. Apropo, co se obecně znamení Lva týče, není ničím novým, že ne všichni mají stejnou osobnost. Jeden charakterový rys však mají mnozí z nemalé části podobný, a tím je vysoké ego a vysoké nadhodnocení vlastní osobnosti. Pokud však u této šelmičky, nebo šelmáka umíte zabrnkat na správnou strunu, a hezky ji/jej podrbkáte pod krkem, promění se ve slastně předoucí, neškodnou kočičku. Pojďme se tedy pro dnešní den projít královstvím charakteru znamení Lvice.

Pokud toužíte po skutečně silné ženě, nebo snad přímo po domině, která bude kolem vás práskat bičem, nemůžete se spokojit s nikým jiným, než s Lvicí. Tato ohromující, impozantní bestie Vás v okamžiku postaví do pozoru. Lépe řečeno, budete jí klečet u nohou roztřesení strachem i vzrušením zároveň.

Je to nebezpečná žena, jak se patří: krásná, sexy, inteligentní a důvtipná. Každého chlapa předem jistým způsobem zkouší, nebo testuje. Musí se jí totiž vyrovnat. Na lehké kořisti si Lvice neumí pochutnat. Pokud se však nenecháte zastrašit, užijete si to oba.


Pokud se Lvice náhodou oddá někomu, kdo jí ve skutečnosti není hoden, pak jen proto, že takový muž má zjevně stejně velké ego, jak ona sama, a používá na ni stejnou taktiku, jak ona na jiné lidi.

Lvice umí být neskutečně velkorysá a štědrá. Může se tedy stát, že Vás bude dokonce vydržovat. Tato žena z Vás může velmi rychle udělat gigola, i když jste původně takové ambice neměli. V případě, že se Vám to zalíbí - a budete svou práci dělat pořádně - máte na dlouhou dobu zaručen příjemný způsob života. Lvice je totiž maximálně věrná. Ne sice vysloveně v sexuálním slova smyslu, ale ve smyslu přátelské loajality. Můžete si dovolit ji i svým způsobem zklamat, nebo jí nadělat problémy, a to dokonce opakovaně a stále Vás bude považovat za blízkého člověka a pomáhat Vám. Ovšem jen odtud-potud, a kde ta hranice leží, Vám Lvice věru předem neprozradí. Takže se pro jistotu snažte sekat dobrotu a svou paní nezneužívejte více, než Vám dá sama blahosklonně najevo.

Jak ji sbalit
Musíte ji zaujmout a okouzlit. Chovejte se velkoryse, štědře, galantně. Vzbuzujte dojem, že jste velmi zkušený a světaznalý. Nelichoťte jí přímo, ale dávejte najevo, že jste konečně našli někoho, s kým se dá mluvit a kdo má stejný nadhled jako Vy - jinými slovy, kdo je s Vámi na stejné úrovni (= na úrovni nesrovnatelně vyšší, než pro jaké jsou všichni ostatní ubozí smrtelníci).

První rande
Měli byste zařídit něco impozantního, nebo dekadentního. Hlavně udržujte spiklenecký dojem, jako kdybyste byli členy stejné tajné lóže. Musíte hýřit vtipem a duchaplností, jinak se s Vámi začne nudit - což je pro každou lvici začátek (velmi rychlého) konce.

Kdy se s ní vyspat
Až vás milostivě pozve na své lůžko.

Co když Vás opustí
S takovou možností určitě počítejte, protože tyto královské / božské ženy jsou nevypočitatelné, jak se na krále a bohy patří. Nikdy nevíte, kdy a proč se jí znelíbíte, nebo kdy si prostě najde jiný objekt. Po ztrátě její přízně, nebo života s ní se budete cítit asi tak, jak se museli cítit profesoři a vědci za socialismu, když museli jít pracovat do továrny, nebo kotelny.

Co když opustíte Vy ji
Lvici opustíte pouze v tom případě, že se Vám nějakým zázrakem otevřou oči a Vy zjistíte, že vlastně není až tak úžasná a dokonalá, jak jste si mysleli. Ona však tuto příčinu nikdy nepochopí a bude Vás považovat za idiota, kterým nemá smysl se dále zabývat. Do konce života se o Vás bude vyjadřovat s tím nejhlubším opovržením. A pokud to náhodou bude ve svém nitru cítit jinak, nikdy to nepřizná ani sama před sebou, natož před někým jiným.

:)

Závěrem má malá poznámka navazující na charakteristiku, kterou však převádím do skutečného života. Přenesme se opět na zem. Vezmu si do úst předcházející řádky, kde znějí slova "budit dojem". Pánové prosím, žádné přetvářky, mnozí z Vás jste si příliš zvykli hrát. Život není divadlo. Buďte sami sebou, vztah není hra na slepou bábu, ani žádná fikce, ale SKUTEČNOST. Pokud chcete něco hrát, vstupte na divadelní jeviště, nechte se oslnit světly ramp a odříkejte pasáže z Romea a Julie. Klekněte přitom na koleno (pokud jste zralejšího data, pak si pod něj dejte podložku, aby Vás netlačila tvrdá podlaha :)) a vhoďte nám do hlediště rudou růži. Pak budeme tleskat, oceníme Váš smysl pro šarmantní romantiku a večer, nebo přímo v zákulisí se Vám patřičným způsobem "odměníme". Pokud však chcete hrát divadlo i v běžném životě, okamžitě se otočte na podpatku a uhánějte mílovým krokem, než na Vás dopadnou hromy a blesky, jelikož Ženy takovýmto chováním pohrdají. Nejste nic pro ně. Pak si běžte léčit své pochroumané, slabošské ego k "náctiletým" holčičkám, (jak bývá vaším zvykem, což z pozice nezávislého pozorovatele sleduji již leta), které Vám zatím, než zmoudří a dospějí v ženy (snad), vaše primitivní chování zbaští a ještě Vás za něj budou obdivovat. To je ovšem Váš veliký omyl, jelikož obdiv DĚTÍ z Vás skutečné Muže nikdy neudělá.
S pozdravem všem Lena :)- Další články náležící kategorii - Muž a Žena - ZDE --- .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama