- Charakteristika člověka - čísla dne v datu narození > 22., 23., 24.

22. prosince 2013 v 20:39 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Číslo dne 22 - dvacátého druhého
Citlivost, vytrvalost

Zde se setkáváme se dvěmi dvojkami, kdy vibrace samotného čísla 2 ztělesňuje přirozenou intuici, určitou laskavost, vstřícnost, potřebu mít po svém boku partnera, o něhož je možno se opřít, a tak se odrazit na cestě vstříc úspěšnému životu. U data 22 máme dvojky dvě, čili zde se tyto specifické vlastnosti dvojky násobí. Spojením těchto dvou čísel nám vznikne čtyřka, která svému nositeli dává praktičnost, uzemněnost, metodické myšlení, čili takový člověk má rozumné názory, nelétá v oblacích a libuje si v přesnosti. Pokud se lidé narozeni 22. mají nějakým způsobem emocionálně a pocitově rozhodovat, může jim to působit problémy, jsou roztěkaní a někdy díky tomu neví kudy kam. Z tohoto hlediska se druhým někdy může zdát, že jsou slabošští, ale není tomu tak.

U těchto osob je však také patrné, že mnohdy mají jednoho, nebo oba rodiče s velmi dominantním charakterem, a to citlivým dvaadvacítkám není příliš prospěšné. Mohou se tak stát ještě zranitelnějšími, málo si věří a těžce se probíjejí životem. Často trvá spoustu let a uběhne mnoho vody, než své "rozbité" sebevědomí poskládají dohromady. Ale v tomto případě není radno zapomínat, že čtyřka je číslo houževnaté a má tuhý kořínek, čili, jakmile její nositel přijde na svůj silný potenciál, může se konečně postavit na vlastní nohy a úspěch se dostaví.


Co se týče volby povolání, mají rádi přesnost a metodiku, je tedy vhodné hledat v oborech, jež mohou dát těmto vlastnostem dvaadvacítky vyniknout a ponechat jim prostor. Účetnictví, všemožné papírování, lejstra, díky intuitivním dvojkám mohou být dobří ošetřovateké, diagnostici apd.

"Negativa:" Pokud člověk nevyváženost vlastností čísel v datu narození nezvládne zpracovat, může převážit značná citlivost dvojek a vznikne neschopnost o čemkoli rozhodnout. Je zde také možnost hromadění, tzv. syslování majetku a jeho majetnická kontrola, nic nepustit ven, jelikož majetek těmto lidem může přinést určitou oporu, která jim chybí díky malému sebevědomí a svým způsobem v něm nacházejí uzemnění.

Láska: Jak je patrno, tito lidé po svém boku potřebují tolerantního a citlivého člověka, který bude podporovat jejich potenciál a poskytne jim pocit bezpečí i stabilní rovnováhy. S partnerem se dokáží natolik sžít, že leckdy ani nemají potřebu hledat si jinou společnost, jelikož partnerská sounáležitost, která je pro ně vším jim dává vše, co potřebují.

Číslo dne 23 - dvacátého třetího
Přelétavost

Dvojka - citlivá, intuitivní, svým způsobem závislá na partnerovi, trojka - družná, společenská a tím vzniknuvší pětka, která je velmi životaschopná, houževnatá, miluje svobodu a nezávislost. Zde si můžeme ihned povšimnout, že tady vzniká určitý rozpor, který bude muset člověk narozený v tento den překonávat. Na jedné straně závislost, na druhé silný pocit svobody. Tento aspekt může vést k neustálým navazováním milostných kontaktů, které mohou být leckdy završeny i sňatkem, ale také častějšími rozvody. Vždy ovšem záleží i na ostatních číslech v datu narození, zda tento rozpor zmírní, nebo naopak ještě více posílí.

Zpravidla to bývají lidé velmi společenští, oblíbení, ale někdy je nesnadné jim porozumět. Často také mívají sklony hůře snášet stresové situace, díky kterým mají v těchto chvílích problém racionálně a rozumně myslet. Vibrace čísel, pod kterými se narodili jim však dávají do vínku velký potenciál být úspěšný v životě, pokud ovšem zvládnou jejich rozpory. Je také možné, že zůstanou v životě sami, bez skutečné lásky a milujícího partnera, neboť skutečnou lásku dostane pouze ten, kdo skutečně miluje.

Díky intuici, společenské povaze a nezávislosti mohou být, co se týče povolání úspěšní např. v politice, herecké branži, jako samostatní podnikatelé.

"Negativa:" Z části již byla zmíněna, je nutno, aby se lidé s dnem narození 23. během svého života naučili nalézt rovnováhu mezi rozpory tohoto čísla, aby se vyznali ve svých citech. V opačném případě se můžeme setkávat s osobami sobeckými, citově chladnými.

Láska: Někdy to vypadá, že člověk s třiadvacítkou je ve svých citech povrchní, když dojde ke sňatku, je přesvědčen o tom, že miluje, ale jeho touha po svobodě jej může ze společné domácnosti brzy vypudit, takže odejde a hledá nové dobrodružství. Tímto chováním ovšem za sebou nechává spoušť v podobě zlomených srdcí svých partnerů. Ovšem, i tito lidé samozřejmě touží být milováni a hýčkáni. Může se jim to podařit, pokud během životních zkoušek najdou klid a rovnováhu sami v sobě.

Číslo dne 24 - dvacátého čtvrtého
Harmonie

V tomto číselném spojení se nám ukazuje něžná, citlivá a intuitivní dvojka, praktická, metodická čtyřka, sečtením získáme šestku, která má vztah ke kráse přírody a celého okolí obecně, domovu, rodině a sklon vytvářet harmonii. Lidé narozeni pod vibrací těchto čísel jsou laskaví, chápaví, vstřícní, mají veselou povahu a svým způsobem jsou také většinou nekonfliktní. Rádi vyslechnou druhé, dokáží zanalyzovat jejich problém a nabídnout řešení. Jsou také spolehlivými kamarády. Ke svému osobnímu růstu potřebují harmonické zázemí, jinak se poměrně těžce vyrovnávají se stresovými situacemi. Na stres pozor, jak v rodině, tak v práci, pokud by měl trvat déle, mohou se stát náchylní k mnoha onemocněním.

Jsou také hodně citliví, ikdyž na první pohled se zdá, že před sebou máme silnou a samostatnou osobnost, je zde vcelku vysoká zranitelnost, ikdyž to ne vždy dávají najevo. S citovými problémy se ale dokáží díky číslu 4 poměrně dobře srovnat, a po čase je to opět ten veselý, harmonický člověk.

Rodina je pro lidi narozené 24. důležitá, pro děti a všechny její členy udělají první poslední, jsou dobrými rodiči i partnery. Své domovy si umí hezky zařídit a zřídka kdy se můžeme setkat s osobou narozenou 24., která by neměla svou oázu domova obohacenu o živé květiny, nebo zvíře.

Co se týče povolání, jsou pracovití, budou dobrými učiteli, vidím zde i práci s dětmi, přírodou, sektor bankovnictví, realitní makléř..

"Negativa:" Pokud převládnou negativa čísel, máme před sebou člověka přecitlivělého, který bude inklikovat k častému pláči, může také být málo sebevědomý, někdy i bezcitný.

Láska: Rodina je pro ně na prvním místě, jsou ohleduplní, citliví, dávají prostor partnerovi, dokáží vytvořit harmonické zázemí a poklidné prostředí rodinného krbu.Lena

.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama