- Charakteristika člověka - čísla dne v datu narození > 19., 20., 21.

10. prosince 2013 v 0:07 | Lena |  - Numerologií k porozumění osobně

Číslo dne 19 - devatenáctého
Pochopení pro druhé

Složení tohoto čísla je poněkud komplikované. Na jedné straně je jednička, která je silná, dominantní, samostatná, někdy sobecká, nezávislá. Druhou stranu představuje moudrá, účastenská, duchaplná, mentální a zodpovědně klidná devítka, která je napojena na Vesmír. Spojení obou čísel může v jeho nositeli způsobit pěkný chaos, a takovému člověku je někdy nesnadné porozumět. Navíc, sečtením těchto čísel nám dává jedničku a lidé, jejíž vibrace se dotýká, někdy bývají samotáři, nebo jsou, aniž by o to jakkoli usilovali "nuceni" trávit určitou část svého života o samotě, či mají jakýsi pocit izolace, který někdy těžce nesou. Pokud se tito lidé někdy setkají s životními prohrami, díky síle a mentální energii čísla 19 je vcelku bravurně zvládnou.

Vliv čísla 9 na jejich charakter je silný a máme před sebou člověka, který je ke svým přátelům, okolí, přírodě, zvířatům velmi ochranitelský a chápavý. Nemá problém se kohokoli zastat. Proto také přitahuje osoby, které mají nějaké problémy a mají nutkání se s nimi svěřit, neboť v něm podvědomě cítí někoho, kdo je trpělivě vyslechne a nabídne řešení.
Devatenáctky si také s sebou nesou zodpovědnost a s touto vlastností přistupují ke všem aspektům ve svém životě. Nemají rády, pokud zjistí, že se někdo snaží je využít, nebo oklamat, pak se u nich naplno rozvine bojovná vlastnost čísla 1 a ukáží všem, co proto.


Co se týče povolání, bude se jim dařit v mnoha povoláních, ale vysoké předpoklady mají vzhledem k charakteru čísla 19 pro studium a následnou praxi psychologa, v sociální oblasti, jako duchovní vůdci, učitelé.

"Negativa:" Během života se musí naučit vnášet rovnováhu mezi čísly 1 a 9, jinak se z nich mohou stát nevyrovnané osoby. Toho mohou dosáhnout, pokud budou činit dobro pro druhé, tím se vyváží jejich vlastní problémy a tímto dochází k jejich osobnímu růstu. V opačném případě se z nich mohou stát lidé nevraživí, náladoví, se sklony k panovačnosti a sobeckosti.

Láska: Pro své blízké a milé by udělali první poslední. Bývají věrni svým citům, rádi uspokojují potřeby svých partnerů a jsou velmi, někdy až "bouřlivě" ochranitelští.

Číslo dne 20 - dvacátého
Jemnost

Máme před sebou číslo 2, které je silně intuitivní a vnímavé, následováno nulou, která vždy posiluje a násobí vibrace čísla, vedle něhož se nachází. Lidé narozeni 20. bývají svým způsobem jemní, a v tomto případě nezáleží, zda jde o ženu, či muže. Číslo 2 je svou charakteristikou také velmi citlivé a jeho nositelé mají nižší odolnost vůči stresu. Znamená to, že pokud před sebou mají nějakou těžkou zkoušku, náročný den apd., jejich organismus často reaguje žaludeční nevolností, celkovou slabostí. Tato nižší odolnost má i svou druhou stránku, a tou je, že taková osoba může reagovat podrážděně, až agresivně.

Číslo 2 značí JSME DVA, jedinci, jež se narodili pod vibrací tohoto čísla poměrně těžce snášejí samotu. Umí být samozřejmě sami, ale vždy se cítí lépe, pokud mají po svém boku kamaráda, se kterým mohou vše společně sdílet. Navíc, nejsou tak silné osobnosti, jako lidé s jedničkou, kteří mají vůdcovské schopnosti, ale to není žádná škoda. V těchto lidech nalezneme spolehlivé, věrné a citlivé kamarády, kteří rozhodně stojí za to. Rádi se přátelí a ikdyž někdy mohou působit, jako nemluvové, stačí zadat téma, které je zajímá a rázem vedle sebe máme povídálka, který má ostatním co říci a s čím se podělit. Nejsou to lidé, kteří vejdou do místnosti a všichni stojí v pozoru, ale jsou rozhodně zajímaví.
Někdy potřebují vedle sebe někoho, o něhož se mohou opřít. Pokud naleznou spřízněné duše, jež jejich jemnosti porozumí, pak rozkvetou a mohou být velmi úspěšní.
Tyto osoby potřebují život, kde je málo stresu, v prostředí, kde vládne harmonie.

Volba povolání: Vzhledem k jemnosti, silné intuici a citlivosti mohou být například dobrými diplomaty, lékaři, maséry, projektanty.

"Negativa:" Vzhledem k charakteru výše popisovaného čísla je snadné tyto lidi vyvést z rovnováhy, mohou pak být nevraživí, nepříjemní, zlostní. Opravdu potřebují klidné prostředí, pokud možno. V jejich životě hraje důležitou roli ocenění. Je potřeba je čas od času pochválit, pokud by tomu tak nebylo, může se stát, že o sobě začnou pochybovat. Obavy, že nebude za co je pochválit jsou zbytečné. Oni si to vskutku zaslouží.

Láska: Se svým partnerem dokáží trávit spoustu času, aniž by se jim omrzel. Dokáží vždy vycítit jeho rozpoložení a přizpůsobit své chování jeho stavu. Poznají, zda si potřebuje popovídat, nebo být sám, zda jej něco bolí a jak se cítí.

A nyní se také vraťte k číslu s datem narození 2, jelikož součet čísla 20, tedy 2+0 dává dvojku a přečtěte si jeho vlastnosti. Tak budete o dvacítce vědět ještě více.

Číslo dne 21 - dvacátého prvního
Klid

Dvojka - intuitivní, citlivá, jednička - silná, nezávislá, společným součtem nám dává trojku, která je společenská, družná, přátelská, tvořivá. Člověk, jež je nositelem tohoto čísla má tedy vysoké předpoklady být úspěšný ve společenském životě, jelikož také dovede být velkým diplomatem a má talent vycházet s lidmi rozličných charakterů a společenských vrstev. Rád si povídá, probírá život ze všech jeho úhlů a barev. Má kolem sebe rád ruch, život, jeho přátelé, kamarádi, rodina jsou pro něj nepostradatelní a důležití. Tím je také často oblíben u velkého počtu lidí, a málokdy se setkáme s člověkem, jenž se narodil 21., který by byl bez přátel, nebo trávil svůj čas o samotě. Dá se také říci, že tito lidé mají velké charisma.

Pro tyto osoby je skutečně velmi důležitým aspektem komunikace s druhými. Pokud se někde vyskytne problém, mají často snahu pohovořit si o něm, rozebrat jej do detailu a společně nalézt příčinu a způsoby řešení.
Je s podivem, že tito lidé se málokdy rozzlobí, působí na druhé, jako klidná voda, kterou snad nic nevyvede z míry a jeho klidně plynoucího života. Některým ohnivějším a živějším osobám se tato vlastnost lidí narozených 21. občas může zdát až protivná. To ovšem neznamená, že by se neuměli rozzlobit, ale skutečně to bývá málokdy. Pokud je něco vyvede z míry, raději se na chvíli uklidí do ústraní, a tam rozjímají. Zakrátko je zase vše v pořádku.

Povolání: V politice mohou být velmi úspěšní, také se mohou uplatnit v kruzích diplomacie, nebo jako trenéři, budou také solidní šéfové.

"Negativa:" Přestože jejich vlastností je klidná osobnost, pokud je někdo rozzlobí, dokáží použít tak ostrá slova, že si je ti, na něž jsou mířena dlouho pamatují. Druzí je pro jejich dobrotu někdy mohou využívat.

Láska: Jejich partneři jsou pro ně důležitost číslo 1, takže je hýčkají, jsou ohleduplní, mají v sobě něhu. Celkově jsou přívětiví a příjemní.Lena


.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama