- Živá Voda má narozeniny - poděkování s písničkou

22. listopadu 2013 v 20:07 | Lena |  - Živá Voda Lena ©

Je to k neuvěření. Rok se s rokem sešel, ještě jsem ani nestačila protančit své nové internetové střevíčky vyrobené z mořské pěny a mé stránky slaví první rok své existence.A proto chci dnešní, pro mne tak trochu slavnostní den využít k poděkování za to, že mé stránky navštěvujete. Ve vodách internetu je takováto existence stránek relativně krátká, proto mne trochu překvapily Vaše pěkné osobní vzkazy a různé nabídky, kterými jste mne během tohoto období oslovili. Nečekala jsem to, ještě ne ;-), o to víc jsou mi Vaše slova milejší.


K tomuto účelu jsem proto pro Vás otevřela stránku s Návštěvní knihou, pokud někdy nabudete pocitu a bude Vás šimrat ruka k napsání svých dojmů mimo konkrétní články. Z hlediska místa to pro Vás bude pohodlnější, než tomu bylo doposud skrze zprávu pro autora. A já se k Vašim vzkazům budu vždy ráda vracet, aby se mé oko nad nimi mohlo potěšit, jelikož jsou pro mne milou inspirací. Díky za ně!!

Ve skrytu srdce doufám, že cíl mých stránek občas někoho osloví, nebo mu udělá radost, jsou odrazem mé duše a chci se s Vámi podělit o její paprsky.


A nyní symbolicky pozvedám číši a připíjím - " In vino veritas, in agua sanitas! "Zde je slíbená písnička, Aneta ji zpívá pro někoho, kdo má narozeniny, takže tak trochu i pro mne a pro toho,
kdo má rád Anetu a její hlas. Je zpívaná naživo, o to je hezčí - čestný doprovod jí dělá Michal Hrůza a nese název,
jak jinak - Voda Živá :)
Apropo, pak Vás ještě poprosím o tanec ;-)

Tak to trochu rozjedeme ne? Smím prosit?
Repro naplno, ať jsou slyšet basy a má to grády!! - Na tohle se dá tancovat i samostatně :)
A ještě něco ... :)
A to je pro dnešek vše, já jdu slavit ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama