- Právě dnes > atmosféra planety Země je jiná - "něco je ve vzduchu"

20. listopadu 2013 v 15:21 | Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Oproti minulému článku, kde jsem popisovala změny v energetickém poli naší planety a jejího okolního vyzařování, se v síle této energie mnoho nezměnilo. Vyzařování bylo a je stále velké. Mimochodem, zhruba měsíc po jeho vydání započly vleklé průtrže mračen spolu se silnými záplavami. Co se týče reality dnešního dne, přeci jen došlo k určitým změnám na poli dopadající energie z Vesmíru na naši planetu.


Tento proces trvá již nějakou dobu, ovšem dnes jej lze vnímat o něco markantněji. Není lehké tento stav definovat přesným termínem, lze však popsat, že se jedná o nějakou zvláštní "sílu". Silná světelná energie, která se k naší Zemi již delší dobu přibližuje, (nebo my k ní), je v nynějších dnech velmi hřejivá a ostrá.


Někteří lidé popisují, že mají pocit, jakoby se naše planeta najednou, v rychlém časovém a prostorovém sledu posunula o kus dál, respektive dopředu a výš. Přestože je zimní období a všichni očekáváme vánoční čas, jež tiše doprovází padající sněhové vločky, atmosféra Země a jejího vyzařování se nachází v jakémsi obalu letního rázu a "klimatu".
A přestože čas obyčejné sekundy a v této následnosti tedy i minuty, hodiny atd. máme stále nastaven stejně a řídíme se podle něj, v toku a plynutí času planety, či Vesmíru došlo k určitým změnám.
A také stále platí. Něco se k nám blíží. Není vyloučeno, že se jedná "pouze" o přirozený vesmírný koloběh, kdy se naše planeta přibližuje ke Slunci, ale v časovém úseku a jiných procesech zde zkrátka něco nesedí, je mi líto. A dle všeho to vypadá, že v přímé souvislosti s tímto děním nás čeká něco zvláštního. Může se jednat o určitý zajímavý přírodní úkaz, nebo mohou být narušeny dodávky elektřiny, přerušeno mobilní a internetové spojení. Čeká na nás něco neobvyklého, co je zatím ukryto, nebo to někdo ukrývá záměrně. Protože síla tohoto vnějšího záření je tak velká a elektrizující, že ji lze vnímat i skrze silné podzimní mraky.

Kdy se můžeme dočkat onoho "zvláštního" úkazu si nedovolím tvrdit, za několik dnů, týdnů, měsíců je snad reálná doba? Zde totiž vyvstává otázka, co je to reálná doba v čase našem, lidském, tedy z hlediska klasických vteřin, minut... jimiž se již leta řídíme a hlediska času vesmírného prostoru, který se částečně od toho "našeho" liší. Hovořit v přesných datech by tedy z mého pohledu a vlastního názoru bylo přízemní drzostí ...
Aktualizace: Dne 27.11. byl zaznamenán silný příval energie > ZDE

To je prozatím ode mne vše, chtěla jsem se s Vámi podělit o své dnešní myšlenky.

Přeji všem pěkné podzimní dny plné barev.


- Autorská práva psaného projevu Živá Voda Lena -
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarka Jarka | E-mail | 20. listopadu 2013 v 18:01 | Reagovat

Milá Leno,děkuji Vám za dnešní články a hlavně video s panovou flétnou,kterou miluji a zrovna dnes jsem to moc potřebovala.Máme obchůdek,kde prodáváme vše,co se týká elektriky.Od žárovek až po kabely.Lidé jsou v tyto dny úplně jiní,než je známe.Dnes to bylo velice hektické a já se u Vašeho videa moc uklidnila.
Děkuji za vše,co pro nás děláte a budu se těšit na další Vaše příspěvky.
Krásný večer a pohodové dny Vám přeji!!!
Jarka

2 Živá Voda - Lena Živá Voda - Lena | Web | 20. listopadu 2013 v 22:55 | Reagovat

Já děkuji též, Panova flétna je opravdu kouzelná..
Při hektických dnech si zacvičte sestavu Pozdrav Slunci, zajděte do sauny (s ohledem na zdravotní stav a kondici) a hned se Vám uleví :). Pěkný večer paní Jaruško.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama