- Nový lék MMS / 2 / > opět potvrzeno, léčí nemoci i malárii + dokumentace a info

4. listopadu 2013 v 20:07 | Lena |  - Zdraví A-Z

V minulém článku je psáno o zkouškách a testech účinnosti MMS - Master Mineral Solution, který je mezi širokou veřejností již dobře znám. V dnešním článku roku 2013 je opětovně testován na zdravotní obtíže a malárii. Určití lidé měli a mají snahu pomoci trpícím obyvatelům afrického kontinentu a dle dokumentů a jejich tvrzení se účinnost tohoto roztoku prokázala. Červený kříž, který se na tomto projektu měl podílet v loňském roce svou přítomnost a iniciativu údajně popírá. V následující písemnosti, kterou jsem obdržela je zdokumentována další akce a snaha pomoci za přítomnosti dobrovolníků, kteří chtějí světu ukázat, že vyléčit se lze, není třeba trpět a afrických obyvatel, jež jsou nakaženi malárií, či mají jiné zdravotní obtíže.

Obrázek a vlastní názor na tuto problematiku si každý udělá sám. Dle mého názoru, proběhly-li tyto testy skutečně, nebylo by jistě od věci tyto znovu opakovat u osob, jež byly v minulém roce MMS na malárii léčeny, v jakém zdravotním stavu jsou nyní. Druhá věc je ovšem, nakolik je tento krok možno ve zmatku a chaosu tamních lidí uskutečnitelný. Některé údaje v určitých souvislostech oproti minulému článku se trochu liší, ale nad tím snad přihmouříme očko, důležitý je záměr a cíl testů - prokázat účinnost a podat pomocnou ruku.


Zde je popis průběhu testů + další zajímavé info ...


1. den
Nejdříve šli lidé k lékaři, kde byli zaregistrováni a vyplnili vstupní formulář. Od lékaře pokračovali pacienti k předběžnému vyšetření na malárii. To prováděli zdravotní sestra a ošetřovatel pomocí rychlotestů na malárii. Podle rychlotestů bylo možné rozdělit lidi do dvou skupin. Ve skupině 1 byli lidé s malárií a ve skupině 2 lidé bez malárie. Lidé ze skupiny 2 byli ihned odvedeni ke stolu, kde bylo podáváno MMS. Poté, co dostali své MMS kapky, mohli tito lidé jít domů. Lidé ze skupiny 1 museli nyní do laboratoře, kde jim byla podruhé odebrána krev. Pod mikroskopem bylo znovu zkontrolováno, zda mají skutečně malárii, a byl stanoven počet jednobuněčných parazitů, kteří způsobují malárii, v krvi. U všech, u kterých byly rychlotesty na malárii pozitivní, potvrdilo také mikroskopické vyšetření malarické parazity, tedy, že trpěli malárií. V tomto smyslu lze říci, že jsou testy na malárii dosti přesné. To, jestli byli pacienti, kteří v testu vyšli negativně, skutečně negativní, jsme z časových důvodů nemohli vyšetřit. Poté, co jsme v průběhu dne provedli drobné změny, byli nakonec všichni spolupracovníci a zejména Mathias, Simon, lékař, zdravotní sestry, laborantka a kameraman s jeho průběhem velmi spokojeni. Prvního dne jsme ošetřili 181 pacientů MMS. Z nich bylo 48 pozitivních na malárii a dostali malarickou dávku. Velká událost však na nás čekala až druhého dne, kdy jsme měli provést u malarických pacientů druhé krevní vyšetření. Ačkoliv jsem nikdy o působení MMS u malárie nepochyboval, velmi jsem doufal, abychom měli dobré výsledky.

2. den
Když jsme dorazili, bylo na místě už mnoho nových lidí. Také lidé ošetření proti malárii z předchozího dne už tam byli a čekali na své kontrolní vyšetření. Jelikož byl průběh dne kvůli kontrolnímu vyšetření malarických pacientů o něco jiný než prvního dne,museli jsme provést novou dělbu práce. Bylo třeba v laboratoři vyšetřit ty lidi, kteří měli včera ještě malárii. Všichni, kteří byli dnes pozitivně testováni na malárii, museli tedy počkat, až bude tato skupina hotová. Poté, co všichni opět zaujali svá místa, shromáždili jsme se v laboratoři a s napětím čekali na výsledky kontrolního vyšetření, které se mělo uskutečnit asi 24 hodin po vyšetření prvním. Když naše laborantka Harriet dokončila prvních dvacet vyšetření, s údivem nám potvrdila, že v krvi už nenašla žádného původce malárie. Pocítil jsem úlevu. Zase jsme to zvládli. Už zase jsme mohli světu předložit dokumentaci, která potvrzuje, že je možné vyléčit malárii během 24 hodin. Opět máme v ruce něco, co potvrzuje, že nesmíme lidem nikdy bránit v přístupu k účinku MMS. Měl jsem, co jsem chtěl. Poté, co se Červený kříž v květnu 2013 distancoval od svého projektu v Luuce, při kterém bylo během 24 hodin vyléčeno 154 lidí z malárie, jsem mohl opět světu ukázat, že vyléčení z malárie prostřednictvím MMS není žádným ojedinělým případem a že s opakovanými důkazy nejsme zdaleka u konce. Všichni lidé, u kterých bylo tohoto dne provedeno druhé vyšetření krve, byli bez malárie. A tak tedy můžeme podat další zprávu o stoprocentním vyléčení z malárie během 24 hodin.
Nejenom lidé s malárií se však cítili lépe. Vrátili se také lidé, kteří neměli malárii, ale byli velmi nemocní a cítili se po včerejší dávce MMS opět zdrávi. Od té doby, co jsem v roce 2009 pracoval s MMS v Mozambiku, mohu podávat opakovaně zprávy o zázračném vyléčení.
Když se mě lidé ptají, co znamená MMS, říkám zázračný minerální doplněk a oni se většinou smějí, protože nevěří na "zázračné prostředky". Když však poté dostanou MMS a sou příštího dne zdrávi, vždy potvrzují zázrak, který zažili na vlastním těle.

Na závěr vystoupil ještě kameraman Mustaque. Velmi se divil, když jsem mu vyprávěl, jak Červený kříž dnes popírá projekt MMS z roku 2012. Byl šokován a ptal se: vždyť jsem ta vyléčení z malárie filmoval a všichni jsme přeci zažili, že byli lidé uzdraveni. Jak to může organizace na pomoc lidem jako je Červený kříž popírat? Ano, jak je možné vysvětlit lidem z Afriky, že tu jsou jen proto, aby plnili měšce koncernů?! Nejde o lidskou nemoc a chudobu, jde o hodně peněz, které se vydělávají na nemoci a bídě nejchudších z chudých. Mustaque to pochopil a prohlásil, že je připraven se účastnit dalšího projektu.

V číslech
Prvního dne jsme měli 181 pacientů. Z toho mělo 48 malárii. Po druhé kontrole krve byly všechny kontrolované případy malárie negativní.Vychází průměrná hodnota 27% postižených malárií.
Druhého dne jsme měli 63 pacientů. Z toho trpělo 16 malárií. Vychází průměrná hodnota 25% postižených malárií.
Celkem jsme měli 244 pacientů, z toho 64 s malárií. Z toho vychází průměrná hodnota 26% postižení malárií mezi vesnických obyvatelstvem v okolí města Jinja. Zajímavé je také, že ze 64 pacientů s malárií trpělo 31 dvojitou infekcí malárií, čili 48%.
Celkem existuje pět různých původců malárie. Jak je vidět na tomto případě, stává se často, že jsou lidé nakaženi současně ne jedním, ale dvěma, možná i třemi různými původci malárie. To znamená, že jsou tito lidé velmi nemocni.


Další info včetně foto a videodokumentace naleznete ZDE


-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama