- Volby > existence politických stran JE NESMYSL > ničí prosperitu našeho státu!

14. října 2013 v 22:54 | Lena |  - Mému drahému národu

A máme tady nové volby. Opět. Nějak brzy ne? Vrchnost si ještě řádně nestačila ohřát svá ctěná pozadí na patřičných židlích a ouha, opět změna. Je snad tento stav dán skutečností, že je ony židle pálí? Když něco pálí, je třeba šupem hopem změnit polohu a pozici, nebo dejme tomu také převléci kabát, přestoupit k jiné straně, tedy přeskočit řeku na druhou stranu, aby byla nějaká změna. Kdo toto vše ale zaplatí? Najdou se sponzoři, kteří si u daného zástupce té, či oné strany potřebují udělat očko a oni, pokud budou zvoleni poctivým a čistým způsobem, jak jinak samozřejmě, na oplátku dejme tomu zase třeba přihmouří své očko jiným způsobem, když bude třeba. Nu, a pak zde máme také STÁT. A kdo jej tvoří. MY. Obyvatelé, daňoví poplatníci. Kupříkladu v loňském roce nás stály volby přes půl miliardy korun. Bravo. Někdy to opravdu vypadá, že naši politici se velmi nudí, a proto si jako zábavu zahrají známou hru Škatule hejbejte se a změní si svá křesla. Ovšem, k tomu je právě třeba voleb že.

Proto my, daňoví poplatníci a největší síla, která tento stát v podstatě tvoří musíme cálovat 30 kaček u lékaře. Jelikož se doktorům zdálo, že mají malé výplaty, začali se bouřiti a ikdyž vrchnost dělala ty ty ty, sjednotili se a nedali se. Lékaři, právníci, policie atd. velmi dobře vědí, že největší síla je v jednotě. A jelikož vrchnost proto nenadělala nic, byl lékařům schválen vyšší plat a událo se to způsobem extra Šalamounským. Jelikož je třeba korunek na často se konající volby, to jsou přeci miliony a jakpak by k tomu naše vláda přišla že, tak se vymyslel způsob, kudy penízky pro lékaře vytáhnout - z obyvatelstva. Vždyť je to tak jednoduché. Schválí se zákon a je vymalováno. Lid se nikdy nebrání, ten si leckdy nechá nakakat i na hlavu a světe div se, někdy za to dokonce i poděkuje. V Evropě celkem raritka a taková specialitka potomků národa Karla IV. Kdyby měl možnost toto vidět, v hrobě by se obracel, až by se korunovační klenoty třásly... A strážci zákona by měli poplach, jelikož by si mysleli, že je někdo přišel ukrást ...


A co příslušnost k politickým stranám a samotná existence stran?
K čemu. Zbytečné instituce.
Copak to nikdo nevidí?

Každá strana má nějaký svůj program, který představí těm, jež ji volí, tedy lidu. Samozřejmě se co jak nejvíce snaží, aby lidem voněl a vypadalo to, že jim bude prospěšný. Kdo ví, je možné, že některé strany dokonce tento program berou vážně a domnívají se, že své sliby splní. Když se ovšem usadí ve svých křeslech a trochu si je zahřejí, ne vždy se tak stane.
A zde je zádrhel: Každá strana má tak trochu rozdílný a jiný program. Jedna táhne do leva, jiná do prava, jedna více fandí běžným lidem, ale podnikatelům, či živnostníkům není příliš nakloněna. Další fandí naopak spíše podnikatelům, ale pro běžné obyvatele zase tento program není příliš výhodný. Podnikatelé zaměstnávají a mají nárok na určitý respekt a pokud možno výhody od státu. Ale podnikatel by nebyl ničím bez zaměstnance, čili je samozřejmě přirozené, že i zaměstnanec, pokud pracuje poctivě se má mít dobře, musí být spokojen a mít svá práva. Vše je propojeno se vším. Nikdo není víc, ani míň. Šéf není víc, než zaměstnanec. Všichni jsou si rovni, jelikož jeden bez druhého by nebyl nikým.

A tak to v podstatě ani nemůže dopadnout jinak, než obrovským fiaskem, jak máme možnost již dlouhou dobu sledovat. Jedni slovně napadají druhé, ten uráží toho, ten onoho, jelikož mu nedal hlas, protože, pokud by mu ho dal, byl by schválen zákon, který více fandí určité skupině obyvatel na úkor druhé, dle příslušného programu té které politické strany. Nu, a po delší době, kdy pro vzájemné urážky proložené mnohahodinovými proslovy o ničem to dojde tak daleko, že zapomenou vládnout a země Česká, která již dlouho nekvete začne ještě více vadnout. Tehdy se pánové probudí ze své kontraproduktivní "práce", díky které je český národ znevažován po celém světě, složí své ctěné hlavy dohromady a vyhlásí předčasné volby, jelikož došli k názoru, že všechny cesty vedou do Říma, v případě této vlády do... a je třeba vyměnit křesla, případně změnit názvy stran. Příslušníci vlády se obvykle pouze posunou o pár křesel dál, jinak je vše při starém.
A zde je opět velký háček: Pokud volby vyhraje jiná strana, než byla předešlá, to, co přechozí vybudovala (dá-li se vůbec o nějakém budování hovořit) nová strana vetuje, vytvoří si své zákony, které nadržují jejímu programu, staré se zruší. Kvůli tomu se musí neustále něo předělávat, stojí to nekřesťanské peníze a je to k ničemu. Levá strana neví, co dělá pravá, jeden táhne hot, druhý čehý. Ale, aby byl možný nějaký úspěch a prosperita, je nutno hledět jedním směrem. Musím opravdu pokračovat? Já vím, že ne, každý si sám doplní mozaiku.

PROSÍM VÁS, ALE CO JE TOHLE ZA PASKVIL ???

Pokud budou v popředí voleb politické strany, pokud vůbec budou existovat, je to k ničemu !!! Existence stran pohřbívá rozkvět a prosperitu naší země. Je třeba, aby byla jedna vláda složena z lidu, kteří se dívají stejným směrem. To znamená. Aby se měli dobře všichni. Žádná diktatura, žádná strana. Žádné do leva, nebo do prava. Nestrannost, bez politické příslušnosti. Politické strany jen ničí to, co již bylo vybudováno. A v budoucnu také dojde k jejich zrušení. Už aby to bylo ...


POLITICKÉ STRANY JSOU JIŽ "DNES" MINULOSTÍ.
Na má slova dojde, uvidíte.

Lena
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama