- Rozkódujte obrázky

14. října 2013 v 16:26 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně

Následující videoprojekce mne oslovila a lze v ní hezky číst. Některé obrázky v sobě mají "zakódován" určitý vzkaz, ikdyž je možné, že sám její stvořitel možná nic takového neměl v úmyslu. Jen se chtěl podělit s něčím příjemným. Každopádně, může to být i jinak. Vše, co děláme je odrazem a obrazem naší osobnosti a tímto se také skrze vše vyjadřujeme. Já osobně Vám chci prostřednictvím těchto obrázků a příjemné hudby "něco" říci.
Rozebírat jejich význam není třeba, sami si postavíte mozaiku. A proč zde video umisťuji? Mezi námi je stále mnoho lidí, kteří zlenivěli, a co nemají předloženo přímo na talíři, to prostě nevidí, jelikož je jim zatěžko zapojit smysly. Ostatně, dnešní společnost je tomu učí a na tomto poli neustále systematicky pracuje. Těmto lidem ovšem pak spoustu zajímavých věcí a jednoduchých střípků života uniká a ani netuší, o co vše přicházejí. A tak jsem dostala nápad. Kdokoli má zájem, líní i zvídaví, může si obrázky prohlédnout, v nejednom z nich lze vyčíst určitou symboliku. Já bych tento soubor nazvala "VZKAZ." Pěkné na tom je, že každý si z nich může vytáhnout něco jiného, dle své fantazie. Například obrázek mladého muže, který se nachází v meditačním stavu a nad ním jsou vyobrazeny křídla, se dá přeložit > kdo uklidní svou mysl, ten se odlehčí (dostane křídla) a je přístupný různým věděním a tajemstvím, (které ten, kdo je roztěkaný nikdy neuvidí) a i v běžném životě je celkově šťastnější a spokojenější. Z průběhu celého videa se tak dá poskládat příběh, který ukazuje současné dění celého světa.
Budu velmi ráda, jestliže na tuto stránku narazí čtenář, jež si obrázky prohlédne, pokud mi napíše, co z nich vyčetl. Jsem zvědavá a zajímá mne, zdali se ve výkladu shodneme. :) I v dospělém, nebo PRÁVĚ v dospělém věku by člověk neměl zapomínat na hravost. Přeji hezký den a kreativní hravosti zdar!

.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama