- Nebezpečné očkování > zkušenosti lékařky - zajímavý rozhovor

25. října 2013 v 16:21 | Lena |  - Zdraví A-Z

Co se týče očkování proti různým onemocněním, nepatřím k lidem, jež jej se zdviženým prstem absolutně a bez výhrad smetávají ze stolu. V této problematice spíše používám selský rozum a uvažuji. "Je skutečně nutné?" Co ty podezřelé, neustálé záněty nosních dutin a uší, kterými trpí obrovské množství dětí? A dalo by se pokračovat. Jasno však mám u očkování proti chřipce, které považuji jako naprosto zbytečné. Chřipkových kmenů je více, navíc mutují, a pokud se necháte naočkovat proti určitému, či určitým druhům, může se ve Vašem okolí objevit jiný, a proti tomu imunní nejste. Takže, proč si do organismu vpravovat konzervační a jiné látky, jež jsou mimo jiné také obsahem vakcín a našemu organismu nejsou nadvakrát prospěšné. Každopádně, co se týče této celkové problematiky, jež je v posledních letech stále častěji předmětem bouřlivých diskuzí, zůstávám v pozadí a nechávám pracovat čas, který pomalu rozplétá nitky této pavučinky a v budoucnu ukáže, kde je pravda.

V této následnosti mne oslovila série tří krátkých rozhovorů se zajímavými názory a poznatky z prostředí očkování, o kterých hovoří lékařka, jež se po určité době praxe na poli klasické medicíny přeorientovala na alternativní způsoby léčení. Paní doktorka zde zcela otevřeně a natvrdo rozebírá záludnost a nebezpečí očkování a přidává i vlastní zkušenosti.


Tyto názory mi přijdou zajímavé a vkládám je zde pro lidi, kterým možná na tomto poli ukáží opět něco nového a shledají je prospěšné. Pro maminky s dětmi paní doktorka dá několik tipů na zajímavé knihy a internetové stránky, které se této problematiky týkají a jejich prostřednictvím se mohou dozvědět něco nového. Nezalekněte a nenechte se odradit poměrně drsným tónem a zabarvením jejího hovoru ve druhém a třetím vstupu. Proč nasadila tuto poměrně briskní nuanci nevím, možná je to dáno tím, že je nazlobena na systém současného zdravotnictví, a v tomto případě mne to ani trochu neudivuje. Paní doktorku neznám, nevím, jaká je, každopádně myslím, že by bylo škoda nechat kvůli tomu tyto zajímavé názory ležet ladem. Po zhlédnutí záznamů můžete také nahlédnout na zajímavý článek o systému očkování a jeho zákulisí > zde. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama