- Klíč k nastolení Míru > propojením lidských ras otevřením jejich vědění

13. října 2013 v 21:57 | Lena |  - Kódy a Klíče osobně

My lidé jsme všichni stejní, z jednoho těsta. Jediný rozdíl, který lze vnímat je naše vzájemně odlišná barva pleti. Bílá, žlutá, rudá a černá. Tedy, evropané, asiaté, indiáni a obyvatelé černého kontinentu. Toto rozdělení je pouze v základním aspektu, ale pro dnešní téma dostačující. Velká škoda ovšem je, že mezi námi všemi stále ční obrovská bariéra. Vysoká, pevná zeď, kterou si lidé sami utvořili. Oddělili se od sebe a chovají se k sobě navzájem, jako cizí. Přitom jsme jedna velká, společná rodina. Tímto krokem ovšem lidé udělali velikou chybu. Ochudili se tak o mnohé zajímavé poznatky, které každá kultura zná a zdokonaluje po mnoho staletí, tisíciletí a o krásu sdílení, která sbližuje, propojuje a vytváří celistvost všech obyvatel planety Země. Vycházíme z jednoho učení a jednoho vejce, neboli zárodku. Proto není možné, abychom se k sobě chovali jako cizí, je to proti přirozenosti. A člověk jde proti přirozenosti již velice dlouho a ztráci schopnost vnímání reality a skutečného života.O jaké vědění jde?
Jelikož existují čtyři základní rasy, jsou tedy i čtyři základní živly. OHEŇ, ZEMĚ, VZDUCH A VODA.


Rasa bílá - zná a pracuje s věděním o živlu OHNI. Pokud otevřeme okénko a krze něj nahlédneme do minulosti, uzříme všechny vynálezy, které vznikly pod rukama bílých lidí. Auta, vlaky, obyčejná žárovka a mnoho a mnoho dalších... Všechny tyto věci pohání právě elektrická energie, tedy OHEŇ.

Rasa rudá - indiáni znají tajemství učení živlu ZEMĚ. Mají proto obrovské vědomosti o bylinkách, jejich pěstování, léčivých účíncích a vědí, které slouží jako potrava. Indiáni mají ze všech lidských ras nějsilnější pouto k Zemi, berou ji, jako svou Matku a v tomto ohledu ji velice ctí. Napojení na přírodu mají velmi silné a předávají jej z generace na generaci.

Rasa žlutá - zná tajemství VZDUCHU. Vědí tedy mnoho o dýchání a jeho životodárné síle, jsou mezi nimi lidé, kteří se živí pránou a nepotřebují ke své existenci fyzické potraviny. Vědí mnoho o duchovnu a jak se v této oblasti vyvíjet.

Rase černé - přísluší tajemství VODNÍHO živlu. Znají tedy mnoho o zákonech vody, jak s ní nakládat a jak využít její potenciál, aby jim byla ku prospěchu.


Ví bílý člověk o tajemství vody? O bylinkách, o práně? Jistě, něco ano, ale pátrá více méně sám, bez skutečných Mistrů a jejich vědomosti v tomto ohledu jsou stále poměrně chabé a mají trhliny. Ví indiáni o mobilních telefonech, zapalovači, co je to auto? Kdyby jste se objevili mezi skutečnými indiány, v zemích, kde noha bílého člověka ještě nikdy nevkročila, brali by vás jako duchy, nebo bohy, či bytosti z jiné planety. Pokud by jste před nimi zamávali mobilem, nejspíš by se velice vylekali. Stejně je to ale i v opačném gardu. Bílý člověk žasne, když se dovídá, jak a na co působí různé bylinky, k čemu všemu je lze použít a že i jedovatá, pokud je ve správném poměru užita, může pomoci v mnoha oblastech.
A tak by se dalo pokračovat.

Pokud nebudou lidé jeden o druhém, o kráse jejich kultury a jejich vědění znát více, bude stále spoustu neotevřených oblastí v mnoha kulturách a směrech, budou tady stále viset ve vzduchu nezodpovězené otázky ve formě vlády tajemství. A pokud bude tajemství, vždy se najde někdo, kdo si je bude chtít zachovat jen pro sebe a kupčit s ním ve formě vykořisťování druhých pomocí peněz a moci, tedy zla. Kdo bude chtít znát tajemství, bude muset hodně zaplatit. A proto se stále spoustu lidí honí za bohatstvím, jsou kvůli němu ochotni i ubližovat, jen proto, aby mohli patřit k těm, jenž si zaplatili za vědění a jeho prospěch pro člověka. A to je samozřejmě špatná cesta a vede k záhubě. Postupné, ale jisté.

Co je tedy nutno udělat?

Otevřít sýpky, v překladu, otevřít a dát prostor k tomu, aby všichni lidé měli možnost znát vědění a jeho obsah. To skutečné vědění.

Pokud se rozhlédneme kolem sebe, vidíme, že pomalinku stále více lidí začíná věřit síle přírody, životodárnému vzduchu, akupunkruře, přírodní medicíně apd. Ale to jsou jen střípky velikého zrcadla, které se skládají velmi dlouho, hrozně to trvá, krok slimáka je na tomto poli rychlejší. Navíc, stále je mnoho těch, jež těmto věcem nevěří a ostatním, jež se snaží porozumět, nebo dokonce již rozumí se vysmívají a stavějí jejich osobnost na pranýř veřejného urážení.
Lidstvo je rozděleno.
Ale my nesmíme být rozděleni, co je rozděleno, není jednotné, tudíž není možné, aby byl na světě mír a harmonie. Protože harmonie JE mír. Mír je klid. A klidná mysl je to, co člověk potřebuje, aby byl ČLOVĚKEM. Může mít člověk klidnou mysl, pokud se stále honí za bohatstvím? NE, nikdy. A tuto nervozitu a neklid pak také přenáší na své okolí. Jelikož ji vyzařuje a narušuje tak harmonii v prostoru.

Člověk je tím, že nezná všechny přírodní zákonitosti všech základních živlů necelistvý, tedy neúplný. Je jedno, zda se jedná o člověka s bílou barvou pleti, nebo jakoukoli jinou. Je to totéž, jako když někdo má tělo, ale chybí mu oči, kterými se nemůže dívat. Nebo, když má oči, ale zase mu chybí dar řeči, čili se nemůže s druhými dorozumět, říci, jak se má, co ho bolí, z čeho má radost a koho má rád. Je to jako, kdyby se bavil slepý s hluchým. Lidé díky rozdělení ras přišli o svou celistvost. Navíc, mnozí se stále mylně domnívají, že právě to jejich vědění je nejlepší, nejdokonalejší a mají tendence povyšovat se proto nad druhými, které pokládájí za primitivy, např. přírodním národům. Neznamená přeci, že pokud někdo nejezdí autem, nebydlí v obrovském čtyřhranném, padesáti patrovém domě s výtahem, nemá mobil a Pc, že je na nižší úrovni. Přírodní národy bydlí skromněji v malých domcích kulatých tvarů, protože ví, že kruh je pro člověka zdravější a přirozenější tvar, nemají auto, ale koně, protože je to živý tvor a díky tomu mají silnější kontakt a pouto s přírodou, tedy zároveň se sebou samým. A v mnohém jsou možná mnohem moudřejší, než obyvatelé velkých měst, skrz nazkrz prosáklí umělou, tedy neživou hmotou.
Žádné učení není lepší, nebo horší. Vše je rovno ve své rozmanitosti a vše může obohatit každého člověka na této planetě a učinit jej šťastnějším. Nebude potřeba válek, bohatství a slávy, protože skutečné, pravé bohatství tkví ve vědění. Budeme vědět, jakým způsobem stanovit sami sobě zdravotní diagnózu, opravit svá těla, naplnit jej energií. Dnes za to platíme různým podvodníkům, kteří si na tomto poli vytvořili hyenistický byznys a berou za to neskutečné peníze, což si mohou dovolit jen bohatí. A tady jsme opět na začátku kruhu, zde také pramení jedna z nezdravých tužeb - být bohatý, mnohdy za jakoukoli cenu. Budeme vědět, jak využít vše, co nás obkopuje, tak, abychom žili v dostatku, ale zároveň nezpůsobili újmu Matce živitelce, tedy planetě Zemi.

Čili, ještě jednou. Jak tedy dosáhnout CELISTVOSTI člověka? JEDNOSUŠE. Je nutno, aby se OTEVŘELA STUDNICE VĚDĚNÍ VŠEM LIDEM. Černí budou učit bílé, bílí černé, rudí... Každý se naučí to, co ještě nezná a zároveň předá to, co již umí. Nikdo pak již nebude mít potřebu někoho urážet, nebo se nad něj povyšovat. Tímto způsobem dojde k PROPOJENÍ všech národů, neboť před sebou nebudeme mít žádná tajemství, které známe jen my.

Tímto způsobem se člověk stane opět celým ČLOVĚKEM a dosáhne harmonie, kterou bude vysílat do okolí.
Živá Voda Lena


Klíč 2. ZDE


- Chráněno autorským právem - 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama