- Rafinovaná pomsta podváděného novomanžela > příběh ze života

27. září 2013 v 20:56 | Lena |  Srandičky a kočičárny

Život pomyslným perem tahy své ruky někdy píše opravdu kuriózní příběhy. Následující příhoda se údajně skutečně udála a byla otištěna v místních novinách dané oblasti.


Na Clemson university probíhala honosná svatba, počet vážených hostů čítal na 300 osob.

Po obřadu, kdy již byla párty v plném proudu a hosté v nejlepším, se ženich náhle zvedl, odkráčel na pódium a promluvil k davu:

Nejprve poděkoval všem zúčastněným, kteří na tuto svatbu a její oslavu dorazili, mnozí cestovali z velmi vzdálených míst. Obzvláště poděkoval otci nevěsty, že uspořádal krásnou a okázalou svatbu. (jisté tradice určují, že svatbu pořádá i financuje nevěsta)
A jako důkaz svého hlubokého vděku oznámil, že by rád věnoval všem zúčastněným zvláštní dárek a pozornost. Na spodní straně každé židle, na kterých hosté seděli byla přilepena obálka z manilového papíru. Ženich oznámil, že tohle je jeho dar a vybídl všechny, aby obálky otevřeli.


Uvnitř každé obálky byla fotografie 8 ×10, na které bylo vyobrazeno, jak si to nevěsta "rozdává" s ženichovým svědkem. (ženich měl podezření již několik týdnů, proto si najal soukromého detektiva, aby si toto podezření ověřil). Poté, co několik minut postával a tiše sledoval reakce hostů se klidně obrátil k nevěstě a pravil: "Jdi do hajzlu!" Pak se obrátil ke svému svědkovi a pravil: "Jdi do hajzlu!" Nakonec se otočil ke zkoprnělému davu a prohlásil: "Mizím odsud." Svatbu anuloval následující den ráno.

Zatímco většina lidí by svatbu zrušila ihned po tom, co by se dověděla o nevěře, tento muž vším krásně proplul s úsměvem na tváři, jakoby se nic nestalo.

A jeho pomsta? Nechal rodiče nevěsty zaplatit celou svatbu včetně večírku (zruba 32 000 USD) a jako zlatý hřeb totálně znemožnil nevěstu i svědka před třemi stovkami příbuzných a přátel.

Tento příběh by mohl inspirovat jako reklama na platební kartu :)

Elegantní párty pro 300 členů rodiny a přátel - 32 000 USD
Svatební fotografie - 2 000 USD
Luxusní 14ti denní líbánky na Maui - 8 500 USD
Pohled na všechny hosty prohlížející si fotografii 8 × 10 nevěsty souložící se svědkem - K NEZAPLACENÍ


Hmmmm. Podvádět se nemá ....
Pomsta byla vskutku rafinovaně "sladká", jako pálivá paprička ... ;-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama